Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Ders > Üzüntü İle İlgili Kompozisyon

Üzüntü İle İlgili Kompozisyon

- Bu Yazı 4 Yorum Aldı

Üzüntü ile ilgili Kompozisyon

Yormakta hayat. Her gün acı. Tahammül edemiyorum artık buna. Boş verdim her şeyi, tükendim. Aslında uzun zamandır yazmıyorum. Bunu da koy vermiştim. Bugün yeniden başlıyorum yazmaya. ayakta tutuyor. Acım hafifliyor. Derdim azalıyor.

Birini tanıdım yakın zamanda. Ölümle yaşam arasında kalmış, gelip gitmekte. delik, beyninde bir tümör, akciğerler mahvolmuş. Daha 17 yaşında. Ölmesi için çok erken. Daha evlenecek, baba olacak, sonra torunları olacak, huysuz bir ihtiyar olacak. Yorgun o da, bitmiş, artık yaşamak istemiyor. Zaten yaşayamıyor da. Çocukluğu elinden alınmış. Onun yaşıtları çamurun içinde oynarken o, köşelerinde, odalarda, adını bilmediği tıbbi aletlerle oynuyordu. Onun yaşıtları çocuk şarkılarıyla büyürken o, anlamını bilmediği tıbbi terimlerin arasında kalmış, ölmekten korkuyordu.

Şimdi bana kimse dert yanmasın aşığım, mutsuzum, dostsuzum diye! Bakın işte o en kötüsünü yaşıyor. Hayatsız kalmış. En çokta o gözümün önünde erirken elimden bir şeyler gelmemesi canımı yakıyor. Çoğunuz anlamayacak ölümle burun buruna gelmiş bir insanın sözleri içimi yakıyor. Daha yeni tanıştık, 2 gün olmuştur. Yani aslında tanımıyorum . onun uzak bir yerlere gitmesinden korkuyorum. Çünkü bana güç veriyor.

O dayanabiliyorsa bazı şeylere o haliyle, bende dayanabilirim diyorum kendi kendime. Ve onunla beraber hayata devam etmek, üzgün olmamak, yaşamak istiyorum, ’ın izniyle…

ÇATAL – DenizTopu.com

Konu İçeriği:

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

“Üzüntü İle İlgili Kompozisyon” konusuna 4 yorum yapıldı.

4
Yazan: mert

size yemin eder ki bu kompozisyonu okurken ağladım.Mükemmel olmuş kim yazmışsa çok güzel olmuş.Tek kelimeyle MUHTEŞEM :!: :oops: :cry:

3
Yazan: derbeder

üzüntü dediğin nedir yha??
bu dünyada kimsenşn seni üzmesine izin verme :!: :!: :| :|

2
Yazan: wannessa

;-) çok güzel olmuş yazan kimse teşekürler

1
Yazan: feyza

süper kompozisyonmuş ;-)

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

DersSayfa Başına Dön