Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Ders > Üzüm Üzüme Baka Baka Kararır İle İlgili Kompozisyon

Üzüm Üzüme Baka Baka Kararır İle İlgili Kompozisyon

- Bu Yazı 82 Yorum Aldı

İnsanlar iyi ve kötü günlerinde, kendilerine destek olabilmeleri amacıyla, dost ve arkadaş edinirler. yaşamda karşılaşabilecekleri zorlukları, sıkıntı ve mutlulukları, tek başlarına yaşamaları mümkün değildir.

Bazı kimseler herkes ile kolayca arkadaşlık kurabilirken, bazıları ise seçici olurlar ve kolaylıkla arkadaş edinemez. İnsanın fazlaca dostu ve arkadaşı olması, elbette güzel bir şeydir. Herhangi bir sıkıntılı ve zor bir durumla karşılaştıklarında, onların fikirlerini alarak, gerekirse desteklerini isteyerek, zorluklardan kurtulma yollarını ararlar.

Bazen, her arkadaş ile aynı derecede samimiyet ve yakınlık kurulmaz. Bazıları ile daha samimi ve yakınken, bazı arkadaş ve dostlarla, biraz mesafeli ve daha az samimiyet bağları kurulabilir.

İnsanlar, arkadaşları ile ne kadar çok samimi bir bağlantı içindeyse, o kimselerin ve davranışlarını zamanla benimsemeye başlarlar. O arkadaşlarının davranış biçimleriyle özdeşleşmeye başlarlar. Kendimize, iyi ve huylara sahip arkadaşlar edinirsek, onların ve davranış şekillerini, içinde benimsemiş oluruz. olumsuz bir oluşmamaktadır. Ancak, kötü ve davranışlara sahip arkadaşlara sahip olanlara, bu tam tersine etki eder.

Arkadaşlarımızı seçerken, iyi karakterli ve içten samimi kimselerle arkadaşlık kurmamız çok önemlidir. Bu da bizim özgüvenimizi artırarak, daha kolay uyum sağlamamıza etki eder.

Tuğba Aydınlık – DenizTopu.com

Yasal Uyarı: Yayınlanan bu kompozisyonun tüm hakları DenizTopu.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi kompozisyonun tamamı başka sitelerde kullanılamaz, yayınlanamaz. Ancak kompozisyonun bir bölümü alıntı yapılarak ve bu sayfaya aktif link verilerek kullanılabilir.

Konu İçeriği:

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

“Üzüm Üzüme Baka Baka Kararır İle İlgili Kompozisyon” konusuna 82 yorum yapıldı.

Sayfalar: [9] 8 7 6 5 4 3 2 1 »

82
Yazan: fatma

Çok tşk

81
Yazan: Furkan

Mükemmel emeğe saygı

80
Yazan: Basarili

Ya sinavda sorcakmis onun icin super bi de isnavini cikarsin :D :-) :-) :-) :-) :-) ;)

79
Yazan: enes

beyler işime çok yaradı çok sağolun

78
Yazan: enes

beyler çok işime yardı öğretmenimiz 3 yıldızlı pek iyi verdi bana

77
Yazan: SETENAY

çok güzel olmuş emeği geçen herkese tşk :cool:

76
Yazan: orçun

Cok saolun pdevime yardim etti :-) :-)

75
Yazan: deniz

Çok ihtiyacıma yaradı sınava da çok yaradı bunu yazanın ellerine sağlık teşekkürler ;-) :o

74
Yazan: serdar

;-) işime yaradı emeği olanlara tskkurler

73
Yazan: beren

öğretmen internetten bakmamızı yasakladı :cry:

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

DersSayfa Başına Dön