Üzüm Üzüme Baka Baka Kararır İle İlgili Kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

İnsanlar iyi ve kötü günlerinde, kendilerine destek olabilmeleri amacıyla, dost ve arkadaş edinirler. Zira yaşamda karşılaşabilecekleri zorlukları, sıkıntı ve mutlulukları, tek başlarına yaşamaları mümkün değildir.

Bazı kimseler herkes ile kolayca arkadaşlık kurabilirken, bazıları ise seçici olurlar ve kolaylıkla arkadaş edinemez. İnsanın fazlaca dostu ve arkadaşı olması, elbette güzel bir şeydir. Herhangi bir sıkıntılı ve zor bir durumla karşılaştıklarında, onların fikirlerini alarak, gerekirse desteklerini isteyerek, zorluklardan kurtulma yollarını ararlar.

Bazen, her arkadaş ile aynı derecede samimiyet ve yakınlık kurulmaz. Bazıları ile daha samimi ve yakınken, bazı arkadaş ve dostlarla, biraz mesafeli ve daha az samimiyet bağları kurulabilir.

İnsanlar, arkadaşları ile ne kadar çok samimi bir bağlantı içindeyse, o kimselerin huy ve davranışlarını zamanla benimsemeye başlarlar. O arkadaşlarının davranış biçimleriyle özdeşleşmeye başlarlar. Kendimize, iyi karakter ve huylara sahip arkadaşlar edinirsek, onların huy ve davranış şekillerini, zaman içinde benimsemiş oluruz. Burada olumsuz bir durum oluşmamaktadır. Ancak, kötü huy ve davranışlara sahip arkadaşlara sahip olanlara, bu durum tam tersine etki eder.

Arkadaşlarımızı seçerken, iyi karakterli ve içten samimi kimselerle arkadaşlık kurmamız çok önemlidir. Bu da bizim özgüvenimizi artırarak, hayata daha kolay uyum sağlamamıza etki eder.

Tuğba Aydınlık – DenizTopu.com

Yasal Uyarı: Yayınlanan bu kompozisyonun tüm hakları DenizTopu.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi kompozisyonun tamamı başka sitelerde kullanılamaz, yayınlanamaz. Ancak kompozisyonun bir bölümü alıntı yapılarak ve bu sayfaya aktif link verilerek kullanılabilir.

Konu İçeriği: , üzüm üzüme baka baka kararır kompozisyon, üzüm üzüme baka baka kararır, üzüm üzüme baka baka kararır ile ilgili kompozisyon, arkadaşlık ile ilgili kompozisyon, arkadaşlık ile ilgili kompozisyon örnekleri, üzüm üzüme baka baka kararır kompozisyonu, arkadaş ile ilgili kompozisyon, üzüm üzüme baka baka kararır ile ilgili kompozisyonlar, üzüm üzüme baka baka kararır atasözünün kompozisyonu, üzüm üzüme baka baka kararır kompozisyon kısa

Sponsorlu Bağlantılar

82 Yorum “Üzüm Üzüme Baka Baka Kararır İle İlgili Kompozisyon

  1. fatma

    Çok tşk

  2. Furkan

    Mükemmel emeğe saygı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir