Sağlık İle İlgili Kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

Sağlık, canlının beden ve ruh durumunun iyi olması, hasta olmamasıdır. Organizmanın doğal işlevlerini yerine getirebilmesi ve yaşamını refah içinde sürdürmesidir. Yalnızca bedenen değil, ruhen de iyi olma durumudur.

Günümüzde birçok ülkede sağlık koşulları kolay ulaşılabilir hale getirilmeye ve iyileştirilmeye çalışılmaktadır. İmkanları olmayan ülke ve insanlar için sosyal yardım kurumları çalışmalar yapmakta, bağışlar ile hizmet devamlılığı sağlanmaktadır. Bu örgütlerden en bilineni Dünya Sağlık Örgütü (WHO) dür.

Hastane, poliklinik, sağlık ocağı, gezici birimler, tıp merkezleri, dispanserler sağlık hizmeti veren kurum ve kuruluşlardır. İnsan vücudu birçok ayrı dal tarafından incelendiği için sağlık alanında uzmanlaşma söz konusudur.

Sema Özbek – DenizTopu.com

Yasal Uyarı: Yayınlanan bu kompozisyonun tüm hakları DenizTopu.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi kompozisyonun tamamı başka sitelerde kullanılamaz, yayınlanamaz. Ancak kompozisyonun bir bölümü alıntı yapılarak ve bu sayfaya aktif link verilerek kullanılabilir.

Konu İçeriği: , sağlık ile ilgili kompozisyon, sağlıkla ilgili kompozisyon, sağlık hakkında kompozisyon, sağlık ile ilgili kompozisyonlar, hijyen ve sağlık ile ilgili kompozisyon, sağlık ile kompozisyon, sağlık ile ilgili kompozisyon örnekleri, sağlıkla ilgili kompozisyonlar, sağlık kompozisyonu, hijyen ve sağlıkla ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

24 Yorum “Sağlık İle İlgili Kompozisyon

 1. selma

  sağlığımızın kıymetini bilmeliyiz

 2. elif

  ödevime yardımcı oldu teşekkür ederim 😕 😉

 3. ELİF

  😈 :shock:süper 😀 😥 olmuş

 4. burcu

  çok teşekkür ederim işime yaradı bu sitede çok güzel bilgiler veriyor gerçekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir