Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Ders > Mutluluk İle İlgili Kompozisyon

Mutluluk İle İlgili Kompozisyon

- Bu Yazı 8 Yorum Aldı

Mutluluk ile ilgili

Elimde defterim, çıkıyorum minik Amasya’nın koca dağına. Buluyorum yaşlı bir ağaç gölgesi, oturuyorum koca çınarın dibine. Bakıyorum etrafıma. Tek kalmış bu çınar koca dağda. Yalnız başına yetişmiş, . Ne ile beslenir koca çınar? Soru bu da? Kim bilir ne kadardır bunun kökü? Belki de koca dağın tümünü kaplamıştır. Neden olmasın? Olur elbet.

Yalnız mı dedim? Peki, o halde bu kuş sesleri de neyin nesi? Yukarı bakıyorum. Görüyorum ki bizim koca çınar yuva olmuş Amasya’nın kuşlarına. Pek seviniyorum. Beraber şarkı söylüyoruz kuşlarla. Arada bir koca çınar rüzgâra dalıp yapraklarını hışırdatıyor. O da katılıyor şarkımıza. nakarata geldik mi, dağın öteki tarafında ki kuzu sürüsü meliyor. Hani yalnızdın koca çınar? Bakıyorum peş peşe geliyor dostların. pek ihtiyacın kalmadı galiba, ne dersin? ! Bir çoban köpeğimiz eksikti. O da geldi oldu. Dur bakayım, bu mı sevdiriyor kendini? Aman ne şeker tüyleri var… Kıskanma deli çınar. Seni unutmam. Mutluluk şarkısına devam ediyoruz hep beraber.

Güneşin yerini ay almaya başlıyor. Sürümüz ve köpeğimiz gidiyor. Kuşlar uyudu ne? Birden sustular. koca çınar ısrarla yapraklarını hışırdatıyor. “, koca çınar”, diyorum ve yine biz bize söylüyoruz şarkımızı.

Mutluluk diyorum ben . Sonsuza kadar mutluluk…

Kanar – DenizTopu.com

Konu İçeriği:

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

“Mutluluk İle İlgili Kompozisyon” konusuna 8 yorum yapıldı.

8
Yazan: esma

:| çok güzelmuş benden 100puan :lol: :cry: :sad:

7
Yazan: mehmet

çok iyi :o ;-) :twisted:

6
Yazan: şeyma karatekin

çok teşekkür ederim sizin sayenizde ödevim bitti… :grin: :smile: ;-) :| :razz:

5
Yazan: ELİF ERCAN

gerçekten çok güzel olmuş :lol: :evil: :| ;-) :sad: :shock:

4
Yazan: mertcan

çoook güzel :| ;-) :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cool: :???: :arrow: :?: :!:

3
Yazan: aysum

mutluluk içinizde herkesin mutlu olması dileğiyle ;)

2
Yazan: ekin

100 de 100 uygun çok teşekkürler ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll:

1
Yazan: melike yıldırım

;-) :mrgreen: dersim için oldukça profesyonel

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

DersSayfa Başına Dön