Hayatta En Hakiki Mürşit İlimdir İle İlgili Kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

İnsan yaşamındaki en önemli ve en gerçek yol ilimdir. İlim, bütün evreni ve meydana gelen olayları araştırarak, deney ve incelemelere dayalı, metot ve gerçeklerden istifade edilerek, yasalar oluşturma için çalışan düzenli ve gerçek bilgi anlamını ifade etmektedir.

İlim bütün alanlarda araştırma yaparak, çalışma ve yeni gerçekler ortaya çıkarmak demektir. Daha önce, araştırma yapılan konular hakkındaki çalışmalar bu alanda çalışan kimselere bir rehber gibi yol gösterici ve bir ışık olmaktadır. Bu elde edilmiş bilgi ve tecrübeler sayesinde, yeni buluş ve icatlar ortaya çıkabilmektedir. İlim devamlı araştırma ve inceleme yapmayı gerektirir. Sonuca ulaşabilmek için bazen günler ve aylarca süren deneyler yapılmaktadır. Bu çalışmalar ileri derecede sabır ve konuya konsantre olmayı gerektirir. İlim alanındaki çalışmalar, işte bu denli zor ve sabırla yürütülmektedir. Bütün bu çalışmalar sonucunda ise, ortaya yeni ve bilinmeyen birçok bilgi ortaya çıkmaktadır.

İlim, insanlığın en temel ve en hakiki yol gösterici rehberidir. İlim sayesinde, yaşadığımız evreni ve evrende oluşan, meydana gelen olayları, öğrenerek kendimizi yaşama adapte etmekteyiz.

İlimle uğraşan tüm insanlar, fedakâr, sabırlı ve yaptıkları çalışmaların tüm insanlık için olduğunun bilincinde olan kimselerdir. İlim öğrenmeyi, araştırmayı, sabrı ve fedakârlığı gerektiren, bir çalışma olduğundan, toplumun ve insanlığın, bu alanlarda çalışmalar yapan kimselere, gereken saygı ve itibarı göstermesi en temel ve en önemli bir görev olmalıdır.

Tuğba Aydınlık – DenizTopu.com

Yasal Uyarı: Yayınlanan bu kompozisyonun tüm hakları DenizTopu.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi kompozisyonun tamamı başka sitelerde kullanılamaz, yayınlanamaz. Ancak kompozisyonun bir bölümü alıntı yapılarak ve bu sayfaya aktif link verilerek kullanılabilir.

Konu İçeriği: , hayatta en hakiki mürşit ilimdir, hayatta en hakiki mürşit ilimdir kompozisyon, hayatta en hakiki mürşit ilimdir ile ilgili kompozisyon, hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir kompozisyon, hayatta en hakiki mürşit ilimdir sözü ile ilgili kompozisyon, en hakiki mürşit ilimdir kompozisyon, hayata en hakiki mürşit ilimdir kompozisyon, hayatta en hakiki mürşit ilimdir kompozisyon kısa, hayatta en hakiki mürşit ilimdir kompozisyonu, HAYATA EN HAKİKİ MÜRŞİT İLİMDİR

Sponsorlu Bağlantılar

329 Yorum “Hayatta En Hakiki Mürşit İlimdir İle İlgili Kompozisyon

 1. sema

  Harika yazmışsınız çok hoşuma gitti

 2. Naz

  çok güzel teşekkürler

 3. Damla

  süperrr ya

 4. sefa

  İyi

 5. sezen

  Çoooook güzellll

 6. Nagihan

  Sizlere tesekkur ederim sosyal bilgiler dersine coook iyi bir ödev oldu☺☺☺

 7. Ryan

  İyiymiş

 8. Emirhan

  Helal beee ödevimde çok işe yaradı

 9. taha

  Güzel bazı yerleri alıcam saol
  🙂 :/:D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir