Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Ders > Dostluk İle İlgili Kompozisyon

Dostluk İle İlgili Kompozisyon

- Bu Yazı 230 Yorum Aldı

, tek bir tanımı olmayan bir kavramdır. Paylaşmak, güvenmek, fedakârlık ve açık sözlülüktür.

Hayat, dümdüz bir yol değildir. Herkesin hayatında dönem dönem inişler ve çıkışlar vardır. yüzden her gün ve neşeli olamayabiliriz. Bazı günler kendimizi mutsuz ve kötü hissederiz. Bugünlerde ise, en çok ihtiyaç duyduğumuz olan şey bir dosttur. Çünkü dostlarımızla sorunlarımızı ve problemlerimizi paylaşabiliriz; önemli olan gerçek bir dost bulabilmektir. olduğunuz yanınızda birçok bulabilirsiniz; peki mutsuz ve üzgün olduğunuzda da o yanınızda mıdır? İşte bir mum ışığına benzer, ortalığa karanlık hâkim olduğunda ancak olur.

, bir insanla her gün telefonda 3-4 kez konuşmak, bir kişin hayatını ve şadıklarını derinlemesine bilmek değildir, da sürekli görüşmek de değildir. Başı gerçekten sıkıntıdaysa, yardıma koşacak kişiysen, aynı şekilde onun da öyle olduğunu biliyorsan işte gerçek dostluktur.

Dostluğun hayatındaki değeri bir ekmek, su kadar değerlidir. Artık kimsenin birbirine güveni kalmadığı şu zor hayatta gerçek bir dostumuz varsa eğer kıymetini bilmeliyiz. Çünkü arkadaş çok bulunur; dost zor bulunur.

Tuğba Aydınlık – DenizTopu.com

Yasal Uyarı: Yayınlanan kompozisyonun tüm hakları DenizTopu.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi kompozisyonun tamamı başka sitelerde kullanılamaz, yayınlanamaz. Ancak kompozisyonun bir bölümü alıntı yapılarak ve sayfaya aktif link verilerek kullanılabilir.

Konu İçeriği:

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

“Dostluk İle İlgili Kompozisyon” konusuna 230 yorum yapıldı.

Sayfalar: [23] 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 … 1 »

230
Yazan: Nurgül

Çok güzel olmuş,gerçektende beğendim

229
Yazan: ali

dostluk kompoziyonu çok güzel beğendim

228
Yazan: Pelin Su

Bence o kadar güzel kiii

227
Yazan: gamze

sınavda hoca soracaktı sayenizde soruyu bos bırakmam

226
Yazan: yasin

güzel

225
Yazan: İrem soylu

Merhaba ben de bunu çok sevdim

224
Yazan: İrem soylu

Merhaba ben de bunu çok sevdim

223
Yazan: İrem soylu

Çok güzel olmuş

222
Yazan: Mucahit

Kanki bu çok guzel

221
Yazan: Arzu

HARİKA

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

DersSayfa Başına Dön