Dostluk İle İlgili Kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

Dostluk, tek bir tanımı olmayan bir kavramdır. Paylaşmak, güvenmek, fedakârlık ve açık sözlülüktür.

Hayat, dümdüz bir yol değildir. Herkesin hayatında dönem dönem inişler ve çıkışlar vardır. Bu yüzden her gün mutlu ve neşeli olamayabiliriz. Bazı günler kendimizi mutsuz ve kötü hissederiz. Bugünlerde ise, en çok ihtiyaç duyduğumuz olan şey bir dosttur. Çünkü dostlarımızla sorunlarımızı ve problemlerimizi paylaşabiliriz; ama önemli olan gerçek bir dost bulabilmektir. Mutlu olduğunuz zaman yanınızda birçok insan bulabilirsiniz; peki ya mutsuz ve üzgün olduğunuzda da o insanlar yanınızda mıdır? İşte dostluk bir mum ışığına benzer, ortalığa karanlık hâkim olduğunda ancak belli olur.

Dostluk, bir insanla her gün telefonda 3-4 kez konuşmak, bir kişin hayatını ve yaşadıklarını derinlemesine bilmek değildir, ya da sürekli görüşmek de değildir. Başı gerçekten sıkıntıdaysa, yardıma koşacak ilk kişiysen, aynı şekilde onun da öyle olduğunu biliyorsan işte bu gerçek dostluktur.

Dostluğun insan hayatındaki değeri bir ekmek, su kadar değerlidir. Artık kimsenin birbirine güveni kalmadığı şu zor hayatta gerçek bir dostumuz varsa eğer kıymetini bilmeliyiz. Çünkü arkadaş çok bulunur; ama dost zor bulunur.

Tuğba Aydınlık – DenizTopu.com

Yasal Uyarı: Yayınlanan bu kompozisyonun tüm hakları DenizTopu.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi kompozisyonun tamamı başka sitelerde kullanılamaz, yayınlanamaz. Ancak kompozisyonun bir bölümü alıntı yapılarak ve bu sayfaya aktif link verilerek kullanılabilir.

Konu İçeriği: , dostluk ile ilgili kompozisyon, dostlukla ilgili kompozisyon, arkadaşlıkla ilgili kompozisyon, dostluk kompozisyon, dostluk hakkında kompozisyon, DOSTLUK kompozisyonları, dostluk ile ilgili kompozisyonlar, dostlukla ilgili kompozisyonlar, dost ıle ılgılı kompozısyon, dostluk ile ilgili kompozisyon örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

230 Yorum “Dostluk İle İlgili Kompozisyon

 1. Nurgül

  Çok güzel olmuş,gerçektende beğendim

 2. ali

  dostluk kompoziyonu çok güzel beğendim

 3. Pelin Su

  Bence o kadar güzel kiii

 4. gamze

  sınavda hoca soracaktı sayenizde soruyu bos bırakmam

 5. yasin

  güzel

 6. İrem soylu

  Merhaba ben de bunu çok sevdim

 7. İrem soylu

  Merhaba ben de bunu çok sevdim

 8. İrem soylu

  Çok güzel olmuş

 9. Mucahit

  Kanki bu çok guzel

 10. Arzu

  HARİKA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir