Büyüklerimize Nasıl Davranmalıyız Kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

Yaşamın her alanında sevgi ve saygı vazgeçilmez, olmazsa olmazlarımız olunca büyüklerimize karşı bunu eksiksiz şekilde yerine getirmeliyiz. Büyüğümüze de küçüğümüze de sevgi ve saygı çerçevesinden bakmayı bir ilke haline getirmeliyiz.

Büyüklerimizin yaşam tecrübeleri olduğunu kabul edip; bize verdikleri nasihatlerini dikkate alıp, konuşmalarını kesmeden dikkatli bir şekilde onları dinlemeliyiz. Büyüklerimizin bizi sevmelerine ve şefkat göstermelerine zemin hazırlamalıyız.

Büyüklerimize istenilen şekilde saygı ve sevgiyle davranışlarımızı sergilersek, ilerde bizler de yaşlanıp, büyük olarak anılır yaşa geldiğimizde, yeni yetişen genç nesilden aynı şekilde haklı bir beklenti hakkımız doğacaktır. Bizler bu davranışımızı şimdi yaparsak gelecek nesillere örnek oluştururuz. Yaşlandığımızda genç nesiller de bize sevgisini saygısını kaybetmeden yaklaşırlar.

Gizem Gülkanat – DenizTopu.com

Yasal Uyarı: Yayınlanan bu kompozisyonun tüm hakları DenizTopu.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi kompozisyonun tamamı başka sitelerde kullanılamaz, yayınlanamaz. Ancak kompozisyonun bir bölümü alıntı yapılarak ve bu sayfaya aktif link verilerek kullanılabilir.

Konu İçeriği: , büyüklerimize nasıl davranmalıyız, büyüklere saygı ile ilgili kompozisyon, büyüklere saygı kompozisyon, büyüklerimize karşı nasıl davranmalıyız, saygı ile ilgili kompozisyon, Büyüklerimize nasıl davranmalıyız kompozısyon, büyüklere nasıl davranmalıyız, büyüklere karşı nasıl davranmalıyız, büyüklerimize saygı ile ilgili kompozisyon, büyüklere saygı ile ilgili yazı

Sponsorlu Bağlantılar

29 Yorum “Büyüklerimize Nasıl Davranmalıyız Kompozisyon

 1. servet

  tşkkkk 😐 😐 😀

 2. fevzi

  Guzelmis isime yaradi 😐 😐 😛

 3. mehmet yağız

  gayet güzel

 4. buri

  😉 çok güzel

 5. buri

  😈 😥 😛 👿 😕 yardım için tşk

 6. EREN

  çok güzel işime yaradı :mrgreen: 😥 😉

 7. sinem

  çok güzel bi yazı öğretmen yüz verdii 😐 😀 😆 😛 😎 😕

 8. bekocan

  mithiş öretmen yüz verdi
  😀

 9. dila

  harika bir şey öğretmen bana 100 verdi 😉 😐 😈 🙄 :mrgreen: 😆 😀 😎

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir