Anneler Günü İle İlgili Kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

Annemiz, bizi dünyaya getiren, yaşamı boyunca da bizim en büyük destekçimiz olan bir bakıma hayatınızdaki mucizedir.

Ağlarsa anam ağlar, gerisi yalan ağlar atasözünden de anlaşıldığı gibi hayatımıza giren-çıkan yüzlerce insan vardır. Fakat hangisi bizi annemiz gibi koruyup kollayıp aynı zamanda da sevgisini ve şefkatini gösterebilir? Ya da o insanın kendince tanımladığı sevgi kavramı, anne sevgisinin ne kadar yakınından geçebilir?

Annenin sevgisi ve bu anne sevgisini çocuğun hissedebilmesi o kadar önemlidir ve o kadar özel bir duygudur ki, bu özel duyguyu da tek bir güne sığdırma çabası boştur bence. Annemiz tüm hayatı boyunca bizi zaten koşulsuz düşünmüştür. Biz neden 365 gün içinden sadece bir günü annemize ayırmışız? Sadece bu gün değil de her gün annemize onu sevdiğimizi hissettirelim.

Gizem GÜLKANAT – DenizTopu.com
Yasal Uyarı: Yayınlanan bu kompozisyonun tüm hakları DenizTopu.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi kompozisyonun tamamı başka sitelerde kullanılamaz, yayınlanamaz. Ancak kompozisyonun bir bölümü alıntı yapılarak ve bu sayfaya aktif link verilerek kullanılabilir.

Konu İçeriği: , anneler günü ile ilgili kompozisyon, anne ile ilgili kompozisyon, anneler günü kompozisyon, anne sevgisi ile ilgili kompozisyon, anne konulu kompozisyon, anneler günü ile ilgili kompozisyonlar, anne ile ilgili kompozisyon örnekleri, anne ile ilgili kompozisyonlar, anneler ile ilgili kompozisyon, anneler günü kompozisyonları

Sponsorlu Bağlantılar

91 Yorum “Anneler Günü İle İlgili Kompozisyon

 1. Gizem

  Rica ederim. Isınıze yaramasina ve begenmenize de ayrıca sevindim. Çok uzun zaman olmuş yazalı tesadüfen gordum yılların birikmiş yorumunu. Artık bıraktım yazmayı ve ayrıca sizlerin de yaratıcılığına güveniyorum. İsterseniz eğer daha iyisini siz de yazabilirsiniz. Sevgiyle kalin…

 2. Annesini çok seven birisi

  🙂 anneme gelsin :).
  <3

 3. begüm

  Annemi çok seviyorum Annem ağladı bunu okuyunca.

 4. kübra bozkızıl

  çooooook güzelll 😉 😐 🙂 🙄 😛 :mrgreen: 😆 😀

 5. azra irem

  cokkk… saqolunnn… devamını beklerızz 😐

 6. rabia

  bu sayfayı begendim hem canım arkadaşım hemde kardeşim gözdeye ve bana yardım oldu
  😉

 7. gözde

  çok saolun çok işiize yaradı yarın yazılı var sorular burdan çıkıcak 😐 ❓ 😆 🙁

 8. gözde

  çookkk tşk ler

 9. hayriye

  çok güzelllllllllllllllllllllllll 🙁 😐 😉 :mrgreen: 😛 😆 😥

 10. melek

  öğretmenimiz anneler günü ile ilgili kompozisyon yazacaksınız sııfta dedi ben dekompozisyon öreneklerine bakım yapıyorum.

 11. irem

  anneler günün kutlu olsun 😉 😐 😛 🙄 😀 😆

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir