Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Londra 2012 Olimpiyatları > 9 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

9 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

- Yorum Yaz

9 Ağustos 2012 Olimpiyatları Programı

9 agustos 2012 londra olimpiyatlari programi 9 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

Saat Saat Olimpiyatları Programı 9 Ağustos 2012 Perşembe

10:30 – Hokey – Klasmanı 9-10 Maç

11:00 – – Bayanlar -57kg Ön Turu

11:00 – Dekatlon 110m Engelli – Yarış 1

11:08 – Dekatlon 110m Engelli – Yarış 2

11:15 – -68kg Ön Turu

11:16 – Dekatlon 110m Engelli – Yarış 3

11:24 – Dekatlon 110m Engelli – Yarış 4

11:30 – – Bayanlar Yüksek Atlama Turu – Grup A

11:30 – – Bayanlar Yüksek Atlama Turu – Grup B

11:30 – Kano – Kano Çift () 1000m – Final B

11:30 – – Bayanlar -57kg Ön Turu

11:38 – Kano – Kano Çift () 1000m – Final A

11:45 – -68kg Ön Turu

11:48 – Kano – Kano Dörtlü () 1000m – Final A

11:55 – Dekatlon Disk Fırlatma – Grup A

12:00 – Dalış – Bayanlar 10m Platform Yarı Finali

12:00 – – Bayanlar -57kg Ön Turu

12:08 – Kano – Kano Tekler (K1) 500m Bayanlar – Final B

12:15 – -68kg Ön Turu

12:15 – Kano – Kano Tekler (K1) 500m Bayanlar – Final A

12:30 – – Bayanlar -57kg Ön Turu

12:35 – Kano – Kano Çift () 500m Bayanlar – Final B

12:42 – Kano – Kano Çift () 500m Bayanlar – Final A

12:45 – -68kg Ön Turu

13:00 – – Bayanlar -57kg Ön Turu

13:10 – Dekatlon Disk Fırlatma – Grup B

13:15 – -68kg Ön Turu

13:30 – – Bayanlar -57kg Ön Turu

13:30 – Hokey – Klasmanı 7-8 Maç M32

13:35 – 4 x 400m Bayrak Tur 1 – Yarış 1

13:45 – 4 x 400m Bayrak Tur 1 – Yarış 2

13:45 – -68kg Ön Turu

13:50 – 4 x 400m Bayrak Tur 1 – Yarış 3

14:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 5-8

14:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 5-8 (1) – Yarış 1

14:00 – Yüzme – Bayanlar Maraton 10km

14:00 – – Bayanlar -57kg Ön Turu

14:00 – Ritmik Jimnastik – Bireysel Tüm Hareketler Elemeleri – Rotasyon 1

14:05 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 5-8 (2) – Yarış 1

14:15 – -68kg Ön Turu

14:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 5-8 (1) – Yarış 2

14:30 – – Bayanlar -57kg Ön Turu

14:30 – Binicilik – At Terbiyesi Bireysel Grand Prix Serbest Stil

14:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 5-8 (2) – Yarış 2

14:45 – -68kg Ön Turu

14:55 – Dekatlon Sırıkla Atlama – Grup A

14:55 – Dekatlon Sırıkla Atlama – Grup B

15:00 – Yelken – 470 – İki Kişilik Yelken – Madalya Yarışı

15:00 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 55 kg Elemeleri

15:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 5-8 (1) – Yarış 3

15:00 – Futbol – Bayanlar Bronz – Maç 25 – L23 – L24

15:00 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 72 kg Elemeleri

15:05 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 5-8 (2) – Yarış 3

15:18 – Ritmik Jimnastik – Bireysel Tüm Hareketler Elemeleri – Rotasyon 2

15:25 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 72 kg 1/8 Finali

15:25 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 55 kg 1/8 Finali

15:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 5-8 (1) – Yarış 4

15:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 5-8 (2) – Yarış 4

16:25 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 55 kg Çeyrek Finali

16:25 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 72 kg Çeyrek Finali

16:30 – Su Topu – Bayanlar Klasmanı 7.-8. Sıra

16:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 5-8 (1) – Yarış 5

16:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 5-8 (2) – Yarış 5

16:50 – Ritmik Jimnastik – Grup Tüm Hareketler Elemeleri – Rotasyon 1

17:00 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 72 kg Yarı Finali

17:00 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 72 kg Yarı Finali

17:00 – Senkronize Yüzme – Takımlar Teknik Rutin

17:00 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Çeyrek Finalleri Ön Yarış 1 (tüm Yarışlar)

17:00 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Çeyrek Finalleri Yarış 1

17:00 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 55 kg Yarı Finali

17:00 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 55 kg Yarı Finali

17:00 – Voleybol – Bayanlar Yarı Finalleri – Maç 35

17:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 5-6 ve 7-8

17:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 7-8 – Yarış 1

17:00 – – Bayanlar -57kg Çeyrek Finalleri

17:03 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Çeyrek Finalleri Ön Yarış 2 (tüm Yarışlar)

17:05 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 5-6 – Yarış 1

17:06 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Çeyrek Finalleri Ön Yarış 3 (tüm Yarışlar)

17:09 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Çeyrek Finalleri Ön Yarış 4 (tüm Yarışlar)

17:15 – -68kg Çeyrek Finalleri

17:27 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Çeyrek Finalleri Yarış 2

17:30 – Hokey – Yarı Final 1 Maç M33

17:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 7-8 – Yarış 2

17:30 – – Bayanlar -57kg Çeyrek Finalleri

17:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 5-6 – Yarış 2

17:45 – -68kg Çeyrek Finalleri

17:50 – Su Topu – Bayanlar Klasmanı 5.-6. Sıra

17:54 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Çeyrek Finalleri Yarış 3

18:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 7-8 – Yarış 3

18:00 – – Bayanlar -57kg Çeyrek Finalleri

18:05 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 5-6 – Yarış 3

18:15 – -68kg Çeyrek Finalleri

18:21 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Çeyrek Finalleri Yarış 4

18:30 – Boks – Bayanlar Sinek (51kg) Final Maçı

18:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 7-8 – Yarış 4

18:30 – – Bayanlar -57kg Çeyrek Finalleri

18:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 5-6 – Yarış 4

18:45 – -68kg Çeyrek Finalleri

18:45 – Boks – Bayanlar Hafif (60kg) Final Maçı

18:48 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Çeyrek Finalleri Yarış 5

19:00 – Hentbol – Bayanlar Yarı Final – Maç 35

19:00 – – Bayanlar -57kg Yarı Finalleri

19:00 – Boks – Bayanlar Orta (75kg) Final Maçı

19:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 7-8 – Yarış 5

19:00 – Basketbol – Bayanlar Yarı Finali

19:05 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Sail Off 5-6 – Yarış 5

19:15 – -68kg Yarı Finalleri

19:30 – – Bayanlar -57kg Yarı Finalleri

19:45 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 72 kg – İkinci Şansı 1. Tur

19:45 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 72 kg – İkinci Şansı 1. Tur

19:45 – -68kg Yarı Finalleri

19:45 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 55 kg – İkinci Şansı 1. Tur

20:00 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 55 kg İkinci Şansı 2. Tur

20:00 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 72 kg İkinci Şansı 2. Tur

20:15 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 72 kg Bronz

20:15 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 55 kg Bronz

20:15 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 72 kg Altın Madalya

20:15 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 55 kg Altın Madalya

20:30 – Dekatlon Cirit Atma – Grup A

20:40 – Su Topu – Bayanlar Bronz Madalya Maçı

21:00 – Dalış – Bayanlar 10m Platform Finali

21:00 – Plaj Voleybolu – Bronz Madalya Karşılaşması – Maç 53

21:20 – Üç Adım Atlama Finali

21:30 – Voleybol – Bayanlar Yarı Finalleri – Maç 36

21:30 – – Bayanlar 800m Yarı Finali 1

21:38 – – Bayanlar 800m Yarı Finali 2

21:40 – Dekatlon Cirit Atma – Grup B

21:45 – Futbol – Bayanlar Altın – Maç 26 – W23 – W24

21:46 – – Bayanlar 800m Yarı Finali 3

22:00 – Su Topu – Bayanlar Altın Madalya Maçı

22:00 – 800m Finali

22:00 – Hokey – Yarı Final 2 Maç M34

22:00 – – Bayanlar -57kg İkinci Şans

22:15 – -68kg İkinci Şans

22:20 – – Bayanlar 4 x 100m Bayrak Tur 1 – Yarış 1

22:28 – – Bayanlar 4 x 100m Bayrak Tur 1 – Yarış 2

22:30 – Hentbol – Bayanlar Yarı Final – Maç 36

22:30 – – Bayanlar -57kg İkinci Şans

22:31 – – Bayanlar 4 x 100m Bayrak Tur 1 – Yarış 3

22:45 – -68kg İkinci Şans

22:55 – 200m Finali

23:00 – – Bayanlar -57kg Bronz Madalya Finalleri

23:00 – Basketbol – Bayanlar Yarı Finali

23:00 – Plaj Voleybolu – Altın Madalya Karşılaşması – Maç 54

23:00 – – Bayanlar Cirit Atma Finali

23:15 – -68kg Bronz Madalya Finalleri

23:20 – Dekatlon 1500m – Yarış 1

23:30 – – Bayanlar -57kg Bronz Madalya Finalleri

23:31 – Dekatlon 1500m – Yarış 2

23:45 – -68kg Bronz Madalya Finalleri

9 Ağustos Gecesi Olimpiyat Programı (10 Ağustos 2012)

00:15 – – Bayanlar -57kg Altın Madalya Finali

00:30 – -68kg Altın Madalya Finali

Konu İçeriği:

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

Londra 2012 OlimpiyatlarıSayfa Başına Dön