Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Londra 2012 Olimpiyatları > 29 Temmuz 2012 Londra Olimpiyatları Programı

29 Temmuz 2012 Londra Olimpiyatları Programı

- Yorum Yaz

29 Temmuz 2012 Londra Olimpiyatları Programı

29 temmuz 2012 londra olimpiyatlari programi 29 Temmuz 2012 Londra Olimpiyatları Programı

Saat Saat Londra Olimpiyatları Programı 29 Temmuz 2012 Pazar

10:30 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup D
Singapur – Slovakya

10:30 – Badminton – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup N
Japonya – Surinam

10:30 – Badminton – Tüm etkinlikler – Grup aşaması karşılaşmaları

10:30 – Hokey – Bayanlar WB Maç W01
Yeni Zelanda –

10:30 – Badminton – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup A
Büyük Britanya – Almanya

11:00 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup M
– Sri Lanka

11:00 – Atıcılık – 10m Havalı Tabanca Bayanlar Sıralaması

11:00 – Okçuluk – Bayanlar Takım 1/8 Elemeleri 18

11:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön F – Karşılaşma 11
İtalya –

11:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler İkinci Tur

11:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler İkinci Tur

11:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler İkinci Tur

11:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler İkinci Tur

11:00 – Atıcılık – Skeet Bayanlar Sıralaması

11:00 – Basketbol – Erkekler Ön Grup A
Nijerya – Tunus

11:05 – Badminton – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup J
– Peru

11:07 – Badminton – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup C

11:25 – Okçuluk – Bayanlar Takım 1/8 Elemeleri 19

11:30 – Jimnastik – Bayanlar Elemeleri – Alt bölüm 1

11:30 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri A Grubu – Maç 1
İzlanda – Arjantin

11:30 – Kürek – Erkekler İkililer Kürek İkinci Şans 1

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64
İspanya – İtalya

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64
Fransa – İsrail

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Voleybol – Erkekler Ön A Karşılaşma 1
Büyük Britanya – Bulgaristan

11:31 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32

11:37 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64
Afganistan – Macaristan

11:37 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64
El Salvador – Kanada

11:40 – Badminton – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup A
– Kanada

11:40 – Kürek – Hafif Erkekler Dörtlü İkinci Şans 1

11:42 – Badminton – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup C
Çin – Güney Afrika

11:44 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32
Moğolistan – Haiti

11:44 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32
DPR – Büyük Britanya

11:44 – Badminton – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup A
Çin Tayvan –

11:50 – Okçuluk – Bayanlar Takım 1/8 Elemeleri 22

11:50 – Kürek – Erkekler Tekler Kürek İkinci Şans 1

11:51 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32
İspanya – Lüksemburg

11:51 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32
Fransa – Çin

11:58 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32
Cezayir – Romanya

11:58 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32
– Almanya

12:00 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü – Yarış 1

12:00 – Halter – Erkekler 56kg Grup B

12:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler İkinci Tur

12:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler İkinci Tur

12:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler İkinci Tur

12:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler İkinci Tur

12:00 – Su Topu – Erkekler Ön – Grup A
Yunanistan – Hırvatistan

12:00 – Binicilik – Üç Günlük Takım At Terbiyesi Gün 2

12:00 – Kürek – Erkekler Tekler Kürek İkinci Şans 2

12:00 – Binicilik – Üç Günlük Bireysel At Terbiyesi Gün 2

12:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön B – Karşılaşma 3
İspanya – Çek Cumhuriyeti

12:03 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü – Yarış 2

12:05 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32
Arnavutluk – Finlandiya

12:05 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
Moğolistan – Çin Tayvan

12:06 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü – Yarış 3

12:09 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü – Yarış 4

12:10 – Kürek – Erkekler Tekler Kürek İkinci Şans 3

12:12 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
– Azerbaycan

12:12 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
– Büyük Britanya

12:13 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü – Yarış 5

12:15 – Okçuluk – Bayanlar Takım 1/8 Elemeleri 23

12:16 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü – Yarış 6

12:17 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü – Yarış 7

12:19 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü – Yarış 8

12:19 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü – Yarış 9

12:19 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
Mısır – Birleşik Arap Emirlikleri

12:19 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32

12:20 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 1

12:20 – Kürek – Bayanlar Tekler Kürek İkinci Şans 1

12:24 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 2

12:26 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32

12:26 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
Gürcistan – Şili

12:27 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 3

12:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64
Hong Kong, CHN – Polonya

12:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64
Malezya – Mısır

12:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64
Büyük Britanya – Beyaz Rusya

12:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64
Tunus – Venezuela

12:30 – Kürek – Bayanlar Tekler Kürek İkinci Şans 2

12:31 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 4

12:33 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
Andora – Paraguay

12:33 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32

12:35 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 5

12:35 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 6

12:38 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 7

12:40 – Kürek – Hafif Bayanlar İkililer Kürek Yarışı 1

12:40 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
Brezilya – Polonya

12:40 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
Kazakistan – Bulgaristan

12:43 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 8

12:43 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 1

12:45 – Hokey – Bayanlar WA Maç W02
Hollanda – Belçika

12:45 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 9

12:46 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 2

12:47 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
Papua Yeni Gine – Ermenistan

12:47 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
– Ukrayna

12:49 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 10

12:49 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 11

12:49 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 3

12:50 – Kürek – Hafif Bayanlar İkililer Kürek Yarışı 2

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64
Romanya – İran

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

12:52 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 4

12:54 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
Slovenya – Venezuela

12:54 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
Özbekistan – Libya AJ

12:55 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 5

12:58 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 6

13:00 – Kürek – Hafif Bayanlar İkililer Kürek Yarışı 3

13:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön A – Karşılaşma 1
Brezilya – Avusturya

13:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

13:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

13:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

13:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

13:01 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 16

13:01 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32

13:03 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 1

13:03 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 7

13:05 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 8

13:06 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 2

13:07 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 9

13:08 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 16

13:08 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 16

13:09 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 3

13:10 – Kürek – Hafif Erkekler İkililer Kürek Yarışı 1

13:11 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 10

13:11 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 11

13:11 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 12

13:12 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 4

13:15 – Jimnastik – Bayanlar Elemeleri – Alt bölüm 2

13:15 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 5

13:15 – Basketbol – Erkekler Ön Grup B
Brezilya –

13:15 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 16

13:15 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 16
Brezilya –

13:15 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri B Grubu – Maç 2
Hırvatistan –

13:18 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 6

13:20 – Kürek – Hafif Erkekler İkililer Kürek Yarışı 2

13:20 – Su Topu – Erkekler Ön – Grup A
Kazakistan – İspanya

13:22 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 16

13:22 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 16

13:23 – Yüzme – Bayanlar 400m Serbest Stil – Yarış 1

13:25 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 7

13:27 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 8

13:29 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 16

13:29 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 16

13:30 – Voleybol – Erkekler Ön B Karşılaşma 3
– Almanya

13:30 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 9

13:30 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 10

13:30 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 11

13:30 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 12

13:30 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 13

13:30 – Kürek – Hafif Erkekler İkililer Kürek Yarışı 3

13:30 – Tenis – Maç sırası bir önceki gece duyurulacaktır

13:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32

13:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32

13:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32

13:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
Romanya – Ukrayna

13:31 – Yüzme – Bayanlar 400m Serbest Stil – Yarış 2

13:36 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 16

13:36 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 16

13:37 – Yüzme – Bayanlar 400m Serbest Stil – Yarış 3

13:40 – Kürek – Hafif Erkekler İkililer Kürek Yarışı 4

13:43 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 16

13:43 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 16

13:43 – Yüzme – Bayanlar 400m Serbest Stil – Yarış 4

13:45 – Atıcılık – 10m Havalı Tabanca Bayanlar Finalleri

13:49 – Yüzme – Bayanlar 400m Serbest Stil – Yarış 5

13:50 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 16

13:50 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 16

13:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
Brezilya – Almanya

13:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
Çin –

13:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
Çin – İtalya

13:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
Beyaz Rusya – Fransa

13:50 – Kürek – Bayanlar Sekizli Yarışı 1

13:56 – Yüzme – Erkekler 4 x 100m Serbest Stil Bayrak – Yarış 1

13:57 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 16

13:57 – Judo – Bayanlar -52 kg Çeyrek Finali

13:58 – Yüzme – Bayanlar 400m Serbest Stil – Yarış 6

14:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön D – Karşılaşma 7
Hollanda – İspanya

14:00 – Bisiklet Yol Yarışları – Bayanlar Yol Yarışı

14:00 – Futbol – Erkekler İlk Tur – C Grubu – Maç 11
Mısır – Yeni Zelanda

14:00 – Yelken – Finn – Erkekler Tek Kişilik Yelken (Ağır) – Yarış 01

14:00 – Kürek – Bayanlar Sekizli Yarışı 2

14:01 – Yüzme – Erkekler 4 x 100m Serbest Stil Bayrak – Yarış 2

14:04 – Judo – Bayanlar -52 kg Çeyrek Finali

14:04 – Judo – Bayanlar -52 kg Çeyrek Finali

14:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
– Birleşik Devletler

14:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
İtalya – Almanya

14:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
Beyaz Rusya – Kanada

14:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
Romanya – Birleşik Devletler

14:11 – Judo – Erkekler -66 kg Çeyrek Finali

14:11 – Judo – Bayanlar -52 kg Çeyrek Finali

14:18 – Judo – Erkekler -66 kg Çeyrek Finali

14:18 – Judo – Erkekler -66 kg Çeyrek Finali

14:25 – Judo – Erkekler -66 kg Çeyrek Finali

14:30 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup F
Hollanda – Litvanya

14:30 – Badminton – Tüm etkinlikler – Grup aşaması karşılaşmaları

14:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
Çin –

14:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32

14:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
Birleşik Devletler –

14:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32

14:30 – Halter – Bayanlar 53kg Grup B

14:30 – Badminton – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup D
Çin Tayvan –

14:30 – Badminton – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup A
Çin –

15:05 – Badminton – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup C
Danimarka – Hindistan

15:07 – Badminton – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup B
– Estonya

15:09 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup H
Japonya – Slovenya

15:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 16

15:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 16

15:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 16

15:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 16

15:30 – Kano Slalom – Kano Tekler (C1) Erkekler Ön Yarışları 1. Yarış

15:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 16

15:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 16

15:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 16

15:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 16

15:30 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32

15:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

15:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

15:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

15:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

15:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 1

15:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Gün 1

15:30 – Yelken – Finn – Erkekler Tek Kişilik Yelken (Ağır) – Yarış 02

15:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 2

15:35 – Yelken – Star – Erkekler Keelboat – Yarış 01

15:40 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 3

15:40 – Badminton – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup E
Çin –

15:42 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup E
Hindistan – İsviçre

15:44 – Badminton – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup I
Singapur – İsrail

15:45 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32

15:45 – Hokey – Bayanlar WA Maç W03
Çin –

16:00 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32

16:00 – Atıcılık – Skeet Bayanlar Finalleri

16:00 – Judo – Bayanlar -52 kg İkinci şans müsabakası

16:07 – Judo – Bayanlar -52 kg İkinci şans müsabakası

16:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 1

16:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 2

16:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 3

16:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 4

16:10 – Su Topu – Erkekler Ön – Grup A
İtalya –

16:14 – Judo – Bayanlar -52 kg Tablo A Yarı Finali

16:15 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32

16:15 – Badminton – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup D
Malezya – Birleşik Devletler

16:17 – Badminton – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup B
Japonya – Singapur

16:19 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup J
Hong Kong, CHN – Norveç

16:21 – Judo – Bayanlar -52 kg Tablo B Yarı Finali

16:28 – Judo – Erkekler -66 kg İkinci şans müsabakası

16:30 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri A Grubu – Maç 3
İsveç – Tunus

16:30 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32

16:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

16:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

16:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

16:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

16:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 4

16:30 – Basketbol – Erkekler Ön Grup A
Birleşik Devletler – Fransa

16:30 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön E – Karşılaşma 9
Hollanda – Venezuela

16:30 – Futbol – Erkekler İlk Tur – B Grubu – Maç 10
Meksika – Gabon

16:31 – Kano Slalom – Kano (K1) Erkekler Ön Yarışları 1. Yarış

16:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 5

16:35 – Judo – Erkekler -66 kg İkinci şans müsabakası

16:40 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 6

16:42 – Judo – Erkekler -66 kg Tablo A Yarı Finali

16:45 – Jimnastik – Bayanlar Elemeleri – Alt bölüm 3

16:45 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32

16:45 – Voleybol – Erkekler Ön A Karşılaşma 2
– Arjantin

16:49 – Judo – Erkekler -66 kg Tablo B Yarı Finali

16:50 – Yelken – Star – Erkekler Keelboat – Yarış 02

16:56 – Judo – Bayanlar -52 kg Bronz Madalya Müsabakası A

17:00 – Dalış – Bayanlar Senkronize 3m Tramplen Finali

17:00 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32

17:00 – Futbol – Erkekler İlk Tur – C Grubu – Maç 09
Brezilya – Beyaz Rusya

17:00 – Okçuluk – Bayanlar Takım Çeyrek Finalleri 25

17:03 – Judo – Bayanlar -52 kg Bronz Madalya Müsabakası B

17:10 – Judo – Erkekler -66 kg Bronz Madalya Müsabakası A

17:15 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32

17:17 – Judo – Erkekler -66 kg Bronz Madalya Müsabakası B

17:20 – Badminton – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup B

17:25 – Okçuluk – Bayanlar Takım Çeyrek Finalleri 26

17:30 – Halter – Bayanlar 53kg Grup A

17:30 – Su Topu – Erkekler Ön – Grup B
Macaristan – Sırbistan

17:30 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32

17:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

17:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

17:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

17:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

17:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 7

17:30 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön E – Karşılaşma 10
Almanya – Letonya

17:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 8

17:40 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 9

17:45 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32

17:47 – Kano Slalom – Kano Tekler (C1) Erkekler Ön Yarışları 2. Yarış

17:50 – Okçuluk – Bayanlar Takım Çeyrek Finalleri 27

18:00 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32

18:00 – Judo – Bayanlar -52 kg Finali – Altın Madalya Müsabakası

18:00 – Hokey – Bayanlar WB Maç W05
Arjantin – Güney Afrika

18:10 – Judo – Erkekler -66 kg Finali – Altın Madalya Müsabakası

18:15 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32

18:15 – Okçuluk – Bayanlar Takım Çeyrek Finalleri 28

18:15 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri B Grubu – Maç 4
İspanya – Sırbistan

18:30 – Jimnastik – Bayanlar Elemeleri – Alt bölüm 4

18:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 10

18:30 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön E – Karşılaşma 9
Almanya –

18:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 11

18:40 – Okçuluk – Bayanlar Takım Yarı Finali 29

18:40 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 12

18:45 – Voleybol – Erkekler Ön B Karşılaşma 5
Birleşik Devletler – Sırbistan

18:45 – Basketbol – Erkekler Ön Grup B
İspanya – Çin

18:48 – Kano Slalom – Kano (K1) Erkekler Ön Yarışları 2. Yarış

19:00 – Futbol – Erkekler İlk Tur – D Grubu – Maç 15
Japonya – Fas

19:00 – Futbol – Erkekler İlk Tur – A Grubu – Maç 13
Senegal – Uruguay

19:05 – Okçuluk – Bayanlar Takım Yarı Finali 30

19:15 – Futbol – Erkekler İlk Tur – B Grubu – Maç 14
– İsviçre

19:30 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön F – Karşılaşma 12
Büyük Britanya – Kanada

19:33 – Okçuluk – Bayanlar Takım Bronz Madalya Karşılaşması

20:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

20:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

20:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

20:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

20:00 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Yarı Finalleri Yarı Final 1

20:01 – Okçuluk – Bayanlar Takım Altın Madalya Karşılaşması

20:20 – Su Topu – Erkekler Ön – Grup B
Romanya – Büyük Britanya

20:20 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Yarı Finalleri Yarı Final 2

20:30 – Badminton – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup A
Çin –

20:30 – Badminton – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup C
Danimarka –

20:30 – Badminton – Tüm etkinlikler – Grup aşaması karşılaşmaları

20:30 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup O
Bulgaristan – Beyaz Rusya

20:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Bronz Madalya Müsabakası

21:00 – Hokey – Bayanlar WA Maç W04
Büyük Britanya – Japonya

21:00 – Halter – Erkekler 56kg Grup A

21:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

21:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

21:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

21:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

21:05 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup L
Çin – İspanya

21:07 – Badminton – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup D
Vietnam – Belçika

21:09 – Badminton – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup D
Çin – Malezya

21:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Altın Madalya Müsabakası

21:30 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri A Grubu – Maç 5
Fransa – Büyük Britanya

21:30 – Yüzme – Bayanlar 100m Kelebek Finali

21:37 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil Yarı Finali 1

21:40 – Su Topu – Erkekler Ön – Grup B
Karadağ – Birleşik Devletler

21:40 – Badminton – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup D
– Japonya

21:42 – Badminton – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup D
Danimarka – Hong Kong, CHN

21:43 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil Yarı Finali 2

21:44 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup N
Ukrayna – Çek Cumhuriyeti

21:45 – Futbol – Erkekler İlk Tur – D Grubu – Maç 12
İspanya – Honduras

21:45 – Futbol – Erkekler İlk Tur – A Grubu – Maç 16
Büyük Britanya – Birleşik Arap Emirlikleri

21:48 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama Yarı Finali 1

21:54 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama Yarı Finali 2

22:00 – Jimnastik – Bayanlar Elemeleri – Alt bölüm 5

22:00 – Basketbol – Erkekler Ön Grup B
– Büyük Britanya

22:00 – Voleybol – Erkekler Ön A Karşılaşma 4
İtalya – Polonya

22:00 – Plaj Voleybolu – E – Karşılaşma 10
Brezilya – Hollanda

22:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

22:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

22:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

22:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

22:08 – Yüzme – Erkekler 100m Kurbağalama Finali

22:15 – Badminton – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup M
Büyük Britanya – İsveç

22:15 – Yüzme – Bayanlar 400m Serbest Stil Finali

22:17 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup I
İrlanda – Mısır

22:19 – Badminton – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup A
Çin – Almanya

22:25 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü Yarı Finali 1

22:30 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32

22:30 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü Yarı Finali 2

22:44 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü Yarı Finali 1

22:45 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32

22:50 – Badminton – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup B
Japonya – Kanada

22:50 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü Yarı Finali 2

22:52 – Badminton – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup C
– Güney Afrika

22:54 – Yüzme – Erkekler 4 x 100m Serbest Stil Bayrak Finali

22:54 – Badminton – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup O
İspanya – Çek Cumhuriyeti

23:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön D – Karşılaşma 8
Birleşik Devletler – Arjantin

23:00 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32

23:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

23:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

23:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

23:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

23:15 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32

23:15 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri B Grubu – Maç 6
Macaristan – Danimarka

23:15 – Hokey – Bayanlar WB Maç W06
Almanya – Birleşik Devletler

23:30 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32

23:45 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32

30 Temmuz
00:00 – Voleybol – Erkekler Ön B Karşılaşma 6
Brezilya – Tunus

00:00 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32

00:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön B – Karşılaşma 4
Birleşik Devletler – Japonya

00:15 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32

00:15 – Basketbol – Erkekler Ön Grup A
Arjantin – Litvanya

00:30 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32

00:45 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32

01:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön A – Karşılaşma 2

01:00 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32

01:15 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32

Konu İçeriği:

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

Londra 2012 OlimpiyatlarıSayfa Başına Dön