Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Londra 2012 Olimpiyatları > 10 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

10 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

- Yorum Yaz

10 Ağustos 2012 Olimpiyatları Programı

10 agustos 2012 londra olimpiyatlari programi 10 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

Saat Saat Olimpiyatları Programı 10 Ağustos 2012 Cuma

10:30 – Hokey – Klasmanı 11-12 Maç W35

11:00 – -67kg Ön Turu

11:15 – -80kg Ön Turu

11:30 – Kano – Kano Tekler () 200m – Ön Yarış 1

11:30 – -67kg Ön Turu

11:37 – Kano – Kano Tekler () 200m – Ön Yarış 2

11:44 – Kano – Kano Tekler () 200m – Ön Yarış 3

11:45 – -80kg Ön Turu

11:51 – Kano – Kano Tekler () 200m – Ön Yarış 1

11:58 – Kano – Kano Tekler () 200m – Ön Yarış 2

12:00 – -67kg Ön Turu

12:05 – Kano – Kano Tekler () 200m – Ön Yarış 3

12:12 – Kano – Kano Tekler () 200m – Ön Yarış 4

12:15 – -80kg Ön Turu

12:19 – Kano – Kano Tekler () 200m – Ön Yarış 1

12:26 – Kano – Kano Tekler () 200m – Ön Yarış 2

12:30 – -67kg Ön Turu

12:33 – Kano – Kano Tekler () 200m – Ön Yarış 3

12:40 – Kano – Kano Tekler () 200m – Ön Yarış 4

12:45 – -80kg Ön Turu

12:47 – Kano – Kano Çiftler () 200m – Ön Yarış 1

12:54 – Kano – Kano Çiftler () 200m – Ön Yarış 2

13:00 – -67kg Ön Turu

13:15 – -80kg Ön Turu

13:16 – Kano – Kano Tekler () 200m – Yarı Final 1

13:23 – Kano – Kano Tekler () 200m – Yarı Final 2

13:30 – Kano – Kano Tekler () 200m – Yarı Final 1

13:30 – Hokey – Klasmanı 5-6 Maç W36

13:30 – -67kg Ön Turu

13:37 – Kano – Kano Tekler () 200m – Yarı Final 2

13:44 – Kano – Kano Tekler () 200m – Yarı Final 3

13:45 – -80kg Ön Turu

13:51 – Kano – Kano Tekler () 200m – Yarı Final 1

13:58 – Kano – Kano Tekler () 200m – Yarı Final 2

14:00 – Yüzme – Maraton 10km

14:00 – Ritmik Jimnastik – Bireysel Tüm Hareketler Elemeleri – Rotasyon 3

14:00 – -67kg Ön Turu

14:05 – Kano – Kano Tekler () 200m – Yarı Final 3

14:12 – Kano – Kano Çiftler () 200m – Yarı Final 1

14:15 – -80kg Ön Turu

14:19 – Kano – Kano Çiftler () 200m – Yarı Final 2

14:30 – -67kg Ön Turu

14:45 – -80kg Ön Turu

15:00 – Yelken – 470 – İki Kişilik Yelken – Madalya Yarışı

15:00 – Güreş – Serbest Stil 55 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Serbest Stil 74 kg Elemeleri

15:18 – Ritmik Jimnastik – Bireysel Tüm Hareketler Elemeleri – Rotasyon 4

15:30 – Boks – Hafif Sinek (49kg) Yarı Finali 1

15:30 – Güreş – Serbest Stil 55 kg 1/8 Finali

15:30 – Güreş – Serbest Stil 74 kg 1/8 Finali

15:45 – Boks – Hafif Sinek (49kg) Yarı Finali 2

16:00 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Knockout – Final – Yarı Final 1 – Yarış 1

16:00 – Boks – Bantam (56kg) Yarı Finali 1

16:05 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Knockout – Final – Yarı Final 2 – Yarış 1

16:15 – Boks – Bantam (56kg) Yarı Finali 2

16:20 – Su Topu – 5.-8. Sıra İçin Yarı Final Turu

16:30 – Güreş – Serbest Stil 55 kg Çeyrek Finali

16:30 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Knockout – Final – Yarı Final 1 – Yarış 2

16:30 – Güreş – Serbest Stil 74 kg Çeyrek Finali

16:30 – Boks – Hafif Velter (64kg) Yarı Finali 1

16:35 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Knockout – Final – Yarı Final 2 – Yarış 2

16:45 – Boks – Hafif Velter (64kg) Yarı Finali 2

16:50 – Ritmik Jimnastik – Grup Tüm Hareketler Elemeleri – Rotasyon 2

17:00 – Senkronize Yüzme – Takımlar Serbest Rutin – Final

17:00 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Knockout – Final – Yarı Final 1 – Yarış 3

17:00 – -67kg Çeyrek Finalleri

17:00 – Güreş – Serbest Stil 55 kg Yarı Finali

17:00 – Voleybol – Yarı Finalleri – Maç 35

17:00 – Güreş – Serbest Stil 74 kg Yarı Finali

17:00 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Yarı Finalleri Ön Yarış 1 (tüm Yarışlar)

17:00 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Yarı Finalleri Yarış 1

17:00 – Boks – Orta (75kg) Yarı Finali 1

17:04 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Yarı Finalleri Ön Yarış 2 (tüm Yarışlar)

17:05 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Knockout – Final – Yarı Final 2 – Yarış 3

17:08 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Yarı Finalleri Ön Yarış 1 (tüm Yarışlar)

17:08 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Yarı Finalleri Yarış 1

17:12 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Yarı Finalleri Ön Yarış 2 (tüm Yarışlar)

17:15 – -80kg Çeyrek Finalleri

17:15 – Boks – Orta (75kg) Yarı Finali 2

17:30 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Knockout – Final – Yarı Final 1 – Yarış 4

17:30 – -67kg Çeyrek Finalleri

17:30 – Hokey – Bronz Madalya Maçı W37

17:30 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Yarı Finalleri Yarış 2

17:30 – Boks – Ağır (91kg) Yarı Finali 1

17:35 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Knockout – Final – Yarı Final 2 – Yarış 4

17:38 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Yarı Finalleri Yarış 2

17:40 – Su Topu – 1.-4. Sıra İçin Yarı Final Turu

17:45 – Boks – Ağır (91kg) Yarı Finali 2

17:45 – -80kg Çeyrek Finalleri

18:00 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Knockout – Final – Yarı Final 1 – Yarış 5

18:00 – -67kg Çeyrek Finalleri

18:00 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Yarı Finalleri Yarış 3

18:05 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Knockout – Final – Yarı Final 2 – Yarış 5

18:08 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Yarı Finalleri Yarış 3

18:15 – -80kg Çeyrek Finalleri

18:30 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Final Yarışı

18:30 – -67kg Çeyrek Finalleri

18:40 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Final Yarışı

18:45 – -80kg Çeyrek Finalleri

19:00 – Hentbol – Yarı Final – Maç 35

19:00 – Basketbol – Yarı Finali

19:00 – -67kg Yarı Finalleri

19:15 – -80kg Yarı Finalleri

19:45 – Güreş – Serbest Stil 55 kg – İkinci Şansı 1. Tur

19:45 – Güreş – Serbest Stil 74 kg – İkinci Şansı 1. Turu

20:05 – Güreş – Serbest Stil 55 kg İkinci Şansı 2. Tur

20:05 – Güreş – Serbest Stil 74 kg İkinci Şansı 2. Tur

20:25 – Güreş – Serbest Stil 74 kg Altın Madalya

20:25 – Güreş – Serbest Stil 55 kg Bronz

20:25 – Güreş – Serbest Stil 74 kg Bronz

20:25 – Güreş – Serbest Stil 55 kg Altın Madalya

20:30 – Su Topu – 5.-8. Sıra İçin Yarı Final Turu

21:00 – Atletizm – Sırıkla Atlama Finali

21:00 – Dalış – 10m Platform Ön

21:10 – Atletizm – 4 x 400m Bayrak Tur 1 – Yarış 1

21:21 – Atletizm – 4 x 400m Bayrak Tur 1 – Yarış 2

21:30 – Voleybol – Yarı Finalleri – Maç 36

21:35 – Atletizm – Çekiç Atma Finali

21:45 – Futbol – Bronz – Maç 31 – L29 – L30

21:45 – Atletizm – 4 x 100m Bayrak Tur 1 – Yarış 1

21:50 – Su Topu – 1.-4. Sıra İçin Yarı Final Turu

21:53 – Atletizm – 4 x 100m Bayrak Tur 1 – Yarış 2

22:00 – -67kg İkinci Şans

22:00 – Hokey – Altın Madalya Maçı W38

22:05 – Atletizm – 5000m Finali

22:15 – -80kg İkinci Şans

22:30 – Hentbol – Yarı Final – Maç 36

22:30 – -67kg İkinci Şans

22:30 – Boks – Sinek (52kg) Yarı Finali 1

22:40 – Atletizm – 4 x 100m Bayrak Finali

22:45 – Boks – Sinek (52kg) Yarı Finali 2

22:45 – -80kg İkinci Şans

22:55 – Atletizm – 1500m Finali

23:00 – Boks – Hafif (60kg) Yarı Finali 1

23:00 – Basketbol – Yarı Finali

23:00 – -67kg Bronz Madalya Finalleri

23:15 – -80kg Bronz Madalya Finali

23:15 – Boks – Hafif (60kg) Yarı Finali 2

23:20 – Atletizm – 4 x 400m Bayrak Finali

23:30 – Boks – Velter (69kg) Yarı Finali 1

23:30 – -67kg Bronz Madalya Finalleri

23:45 – -80kg Bronz Madalya Finali

23:45 – Boks – Velter (69kg) Yarı Finali 2

10 Ağustos Gecesi Olimpiyat Programı (11 Ağustos 2012)

00:00 – Boks – Hafif Ağır (81kg) Yarı Finali 1

00:15 – -67kg Altın Madalya Finali

00:15 – Boks – Hafif Ağır (81kg) Yarı Finali 2

00:30 – -80kg Altın Madalya Finali

00:30 – Boks – Süper Ağır (+91kg) Yarı Finali 1

00:45 – Boks – Süper Ağır (+91kg) Yarı Finali 2

Konu İçeriği:

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

Londra 2012 OlimpiyatlarıSayfa Başına Dön