Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Londra 2012 Olimpiyatları > 1 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

1 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

- Yorum Yaz

1 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

1 agustos 2012 londra olimpiyatlari programi 1 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

Saat Saat Londra Olimpiyatları Programı 1 Ağustos 2012 Çarşamba

10:30 – Hokey – Erkekler Havuz MA Maçları M08
İspanya – Avustralya

11:00 – Atıcılık – Tabanca Sıralaması Hassas

11:00 – Ön Eleme Turu Grup B
– Fransa

11:00 – Badminton – Tekler RD16, tüm Çiftler Çeyrek Final Karşılaşmaları

11:00 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 32
İsviçre – Şili

11:00 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 32
Kazakistan – Vietnam

11:00 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 32
– Fas

11:00 – Plaj Voleybolu – Ön Eleme – Havuz B – Karşılaşma 27
Çin –

11:00 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 93
İtalya – Çin Tayvan

11:13 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 94
Ukrayna – Çin

11:26 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 47
Rusya Federasyonu – Mısır

11:30 – Kürek – Erkekler Tekler Kürek Yarı C/D 1

11:30 – Voleybol – Ön Eleme – Havuz A Karşılaşma 13
Dominik Cumhuriyeti –

11:30 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 32
– Slovakya

11:30 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 32
– Kırgızistan

11:30 – Hentbol – Ön Elemeleri B Grubu – Maç 14
Norveç – Kore

11:30 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 32
Birleşik Devletler – Çin

11:30 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 32
Mısır –

11:30 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 32
Rusya Federasyonu – Kore

11:30 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 32
Norveç – Fransa

11:37 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 32
– Fransa

11:37 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 32
Mısır – Kazakistan

11:39 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 48
DPR Kore – İtalya

11:40 – Kürek – Erkekler Tekler Kürek Yarı C/D 2

11:44 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 32
Rusya Federasyonu – Moldova Cumhuriyeti

11:44 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 32
Azerbaycan – Almanya

11:50 – Kürek – Hafif Erkekler İkililer Kürek Yarı C/D 1

11:51 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 32
– Büyük Britanya

11:51 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 32
Kore – Uruguay

11:52 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri 97

11:58 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 32
Gürcistan – Kamerun

11:58 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 32
Özbekistan – İsveç

12:00 – Plaj Voleybolu – Ön Eleme – Havuz A – Karşılaşma 25
Almanya – Morityus

12:00 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 1

12:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Çeyrek 3

12:00 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 32
– Kazakistan

12:00 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 32
Polonya – Senegal

12:00 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 32
Birleşik Devletler – Almanya

12:00 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 32
Ukrayna – Fransa

12:00 – Kürek – Hafif Erkekler İkililer Kürek Yarı C/D 2

12:00 – Halter – Erkekler 77kg Grup B

12:03 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 2

12:05 – Okçuluk – Bireysel 1/16 Elemeleri 50

12:05 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 32
Küba – Arjantin

12:05 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 32
Brezilya – Ukrayna

12:06 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 3

12:09 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 4

12:10 – Kürek – Çiftler B

12:11 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 5

12:12 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 32
Fildişi Sahili – Sırbistan

12:12 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 32
İtalya – Tacikistan

12:14 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 6

12:17 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 7

12:18 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 105
Çin – Slovenya

12:19 – Judo – -70 kg Elemesi Son 32
Brezilya – Kolombiya

12:19 – Judo – -70 kg Elemesi Son 32
Büyük Britanya – Çad

12:20 – Kürek – Quad Kürek B

12:21 – Yüzme – Erkekler 200m Sırtüstü – Yarış 1

12:25 – Yüzme – Erkekler 200m Sırtüstü – Yarış 2

12:26 – Judo – -70 kg Elemesi Son 32
Ukrayna – İspanya

12:26 – Judo – -70 kg Elemesi Son 32
Almanya – Yeni Zelanda

12:29 – Yüzme – Erkekler 200m Sırtüstü – Yarış 3

12:30 – Kürek – Erkekler Sekizli B

12:30 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 32
Özbekistan – Kore

12:30 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 32
Hong Kong, CHN – İtalya

12:30 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 32
Brezilya – Hollanda

12:31 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 106
İran – Meksika

12:33 – Judo – -70 kg Elemesi Son 32
Kore – İtalya

12:33 – Judo – -70 kg Elemesi Son 32
Çin – Polonya

12:33 – Yüzme – Erkekler 200m Sırtüstü – Yarış 4

12:37 – Yüzme – Erkekler 200m Sırtüstü – Yarış 5

12:40 – Kürek – Erkekler Quad Kürek Yarı A/B 1

12:40 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 16

12:40 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 16

12:43 – Yüzme – 200m Kurbağalama – Yarış 1

12:44 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 53
Çin – Endonezya

12:45 – Hokey – Erkekler Havuz MB Maçları M07
Belçika – Hollanda

12:47 – Yüzme – 200m Kurbağalama – Yarış 2

12:47 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 16

12:47 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 16

12:50 – Kürek – Erkekler Quad Kürek Yarı A/B 2

12:52 – Yüzme – 200m Kurbağalama – Yarış 3

12:54 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 16

12:54 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 16

12:56 – Yüzme – 200m Kurbağalama – Yarış 4

12:57 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 54
Büyük Britanya – Hindistan

13:00 – Kürek – Erkekler Çiftler Yarı A/B 1

13:00 – Yüzme – 200m Kurbağalama – Yarış 5

13:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön Eleme – Havuz C – Karşılaşma 29
Çin – Rusya Federasyonu

13:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Çeyrek 4

13:01 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 16

13:01 – Judo – Erkekler -90 kg Elemeleri Son 16

13:06 – Yüzme – Erkekler 200m Bireysel Karışık – Yarış 1

13:08 – Judo – -70 kg Elemesi Son 16
Fransa –

13:08 – Judo – -70 kg Elemesi Son 16

13:10 – Kürek – Erkekler Çiftler Yarı A/B 2

13:10 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri 109

13:10 – Yüzme – Erkekler 200m Bireysel Karışık – Yarış 2

13:14 – Yüzme – Erkekler 200m Bireysel Karışık – Yarış 3

13:15 – Hentbol – Ön Elemeleri A Grubu – Maç 13
Karadağ – Angola

13:15 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 16

13:15 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 16

13:15 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 16

13:15 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 16

13:15 – Ön Eleme Turu Grup A
Çin – Angola

13:15 – Judo – -70 kg Elemesi Son 16

13:15 – Judo – -70 kg Elemesi Son 16

13:17 – Yüzme – Erkekler 200m Bireysel Karışık – Yarış 4

13:20 – Kürek – Erkekler Tekler Kürek Yarı A/B 1

13:21 – Yüzme – Erkekler 200m Bireysel Karışık – Yarış 5

13:22 – Judo – -70 kg Elemesi Son 16

13:22 – Judo – -70 kg Elemesi Son 16
– Küba

13:23 – Okçuluk – Bireysel 1/16 Elemeleri 56

13:26 – Yüzme – 4 x 200m Serbest Stil Bayrak – Yarış 1

13:29 – Judo – -70 kg Elemesi Son 16

13:29 – Judo – -70 kg Elemesi Son 16

13:30 – Kürek – Erkekler Tekler Kürek Yarı A/B 2

13:30 – Voleybol – Ön Eleme – Havuz A Karşılaşma 14
Cezayir – Rusya Federasyonu

13:30 – Tenis – Maç sırası bir önceki gece duyurulacaktır

13:36 – Judo – Erkekler -90 kg Çeyrek

13:36 – Judo – Erkekler -90 kg Çeyrek

13:36 – Yüzme – 4 x 200m Serbest Stil Bayrak – Yarış 2

13:36 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 81
Kore – İsviçre

13:43 – Judo – Erkekler -90 kg Çeyrek

13:43 – Judo – Erkekler -90 kg Çeyrek

13:45 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 16

13:45 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 16

13:45 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 16

13:45 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Son 16

13:49 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 82
Bulgaristan – Meksika

13:50 – Judo – -70 kg Çeyrek

13:50 – Judo – -70 kg Çeyrek

13:50 – Kürek – Çiftler A

13:57 – Judo – -70 kg Çeyrek

13:57 – Judo – -70 kg Çeyrek

14:00 – Atıcılık – Tabanca Sıralaması Hızlı

14:00 – Yelken – 49er – Erkekler Skiff – Yarış 05

14:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön Eleme – Havuz D – Karşılaşma 31
Polonya – Güney Afrika

14:00 – Yelken – Laser Radial – Tek Kişilik Yelken – Yarış 05

14:00 – Yelken – RS:X – Erkekler Rüzgar Sörfü – Yarış 03

14:02 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 77
– Danimarka

14:05 – Yelken – Laser – Erkekler Tek Kişilik Yelken – Yarış 05

14:10 – Kürek – Quad Kürek A

14:15 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 78
Butan – Birleşik Devletler

14:28 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri 85

14:30 – Halter – 69kg Grup B

14:30 – Kürek – Erkekler Sekizli A

14:30 – Badminton – Tekler RD16, tüm Çiftler Çeyrek Final karşılaşmaları

14:30 – Bisiklet Yol Yarışları – Bireysel Zaman Denemesi

14:30 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 1

14:30 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 2

14:30 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 3

14:30 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 4

14:41 – Okçuluk – Bireysel 1/16 Elemeleri 80

14:45 – Yelken – 49er – Erkekler Skiff – Yarış 06

14:45 – Yelken – RS:X – Erkekler Rüzgar Sörfü – Yarış 04

15:10 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 32
Birleşik Devletler – Endonezya

15:10 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 32
Kore – Meksika

15:10 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 32
Ukrayna – Bulgaristan

15:10 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 32
Tunus – Hong Kong, CHN

15:15 – Yelken – Laser Radial – Tek Kişilik Yelken – Yarış 06

15:20 – Yelken – Laser – Erkekler Tek Kişilik Yelken – Yarış 06

15:30 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 32
– Fransa

15:30 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 32
Arjantin – İtalya

15:30 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 32
Almanya – Azerbaycan

15:30 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 32
Mısır – Birleşik Devletler

15:30 – Kano Slalom – Kano (K1) Erkekler Yarı

15:30 – Boks – Erkekler Bantam (56kg) 16 Turu

15:45 – Hokey – Erkekler Havuz MB Maçları M09
Yeni Zelanda – Hindistan

15:45 – Boks – Erkekler Bantam (56kg) 16 Turu

15:50 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 32
Rusya Federasyonu – Kazakistan

15:50 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 32
Polonya –

15:50 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 32
Çin – Tunus

15:50 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 32
Kore –

16:00 – Judo – -70 kg İkinci şans müsabakası

16:00 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 37

16:00 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Round Robin – Gün 4

16:00 – Yelken – RS:X – Rüzgar Sörfü – Yarış 03

16:00 – Boks – Erkekler Bantam (56kg) 16 Turu

16:05 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 38

16:07 – Judo – -70 kg İkinci şans müsabakası

16:10 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 39

16:10 – Su Topu – Ön Eleme Turu – Grup A
– Çin

16:10 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 32
Romanya – Çin

16:10 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 32
Büyük Britanya –

16:10 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 32
Büyük Britanya – İtalya

16:10 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 32
Cezayir – Rusya Federasyonu

16:14 – Judo – -70 kg Tablo A Yarı

16:15 – Bisiklet Yol Yarışları – Erkekler Bireysel Zaman Denemesi

16:15 – Boks – Erkekler Bantam (56kg) 16 Turu

16:21 – Judo – -70 kg Tablo B Yarı

16:28 – Judo – Erkekler -90 kg İkinci şans müsabakası

16:30 – Boks – Erkekler Ağır (91kg) 16 Turu
Rusya Federasyonu – Birleşik Devletler

16:30 – Ön Eleme Turu Grup B
Avustralya – Brezilya

16:30 – Masa Tenisi – Tekler Bronz Madalya Karşılaşması

16:30 – Futbol – Erkekler İlk Tur – C Grubu – Maç 17
Brezilya – Yeni Zelanda

16:30 – Futbol – Erkekler İlk Tur – C Grubu – Maç 18
Mısır – Beyaz Rusya

16:30 – Hentbol – Ön Elemeleri B Grubu – Maç 16
Fransa – İsveç

16:30 – Plaj Voleybolu – Ön Eleme – Havuz B – Karşılaşma 28
İsviçre – Rusya Federasyonu

16:35 – Judo – Erkekler -90 kg İkinci şans müsabakası

16:42 – Judo – Erkekler -90 kg Tablo A Yarı

16:45 – Boks – Erkekler Ağır (91kg) 16 Turu
Bulgaristan – Çin

16:45 – Voleybol – Ön Eleme – Havuz B Karşılaşma 15
Sırbistan – Türkiye

16:45 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 16

16:45 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 16

16:45 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 16

16:45 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 16

16:45 – Yelken – RS:X – Rüzgar Sörfü – Yarış 04

16:49 – Judo – Erkekler -90 kg Tablo B Yarı

16:56 – Judo – -70 kg Bronz Madalya Müsabakası A

17:00 – Boks – Erkekler Ağır (91kg) 16 Turu
Arjantin – Cezayir

17:00 – Dalış – Erkekler Senkronize 3m Tramplen

17:00 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 40

17:00 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 111
Avustralya – Büyük Britanya

17:03 – Judo – -70 kg Bronz Madalya Müsabakası B

17:05 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 16

17:05 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 16

17:05 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 16

17:05 – Eskrim – Sabr Bireysel Son 16

17:05 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 41

17:10 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 42

17:10 – Judo – Erkekler -90 kg Bronz Madalya Müsabakası A

17:13 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 112
Filipinler – Birleşik Devletler

17:15 – Kano Slalom – Kano (K1) Erkekler

17:15 – Boks – Erkekler Süper Ağır (+91kg) 16 Turu
Azerbaycan – DR Kongo

17:17 – Judo – Erkekler -90 kg Bronz Madalya Müsabakası B

17:26 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 65
Kore – İtalya

17:30 – Boks – Erkekler Süper Ağır (+91kg) 16 Turu
Rusya Federasyonu – Birleşik Devletler

17:30 – Su Topu – Ön Eleme Turu – Grup B
İtalya – Rusya Federasyonu

17:30 – Atıcılık – Tabanca Finalleri

17:30 – Plaj Voleybolu – Ön Eleme – Havuz A – Karşılaşma 26
Brezilya – Çek Cumhuriyeti

17:30 – Masa Tenisi – Tekler Altın Madalya Karşılaşması

17:30 – Halter – 69kg Grup A

17:39 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 66
İspanya – Kolombiya

17:40 – Eskrim – Sabr Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 1

17:40 – Eskrim – Sabr Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 2

17:40 – Eskrim – Sabr Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 3

17:40 – Eskrim – Sabr Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 4

17:45 – Boks – Erkekler Süper Ağır (+91kg) 16 Turu
Fas – Kamerun

17:52 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri 115

18:00 – Judo – -70 kg – Altın Madalya Müsabakası

18:00 – Boks – Erkekler Süper Ağır (+91kg) 16 Turu
Ekvador – İtalya

18:00 – Hokey – Erkekler Havuz MA Maçları M10
Güney Afrika – Büyük Britanya

18:00 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 43

18:05 – Okçuluk – Bireysel 1/16 Elemeleri 68

18:05 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 44

18:10 – Judo – Erkekler -90 kg – Altın Madalya Müsabakası

18:10 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 45

18:15 – Hentbol – Ön Elemeleri A Grubu – Maç 15
Büyük Britanya – Brezilya

18:18 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 117
– Büyük Britanya

18:30 – Artistik Jimnastik – Erkekler Bireysel Toplam

18:30 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön Eleme – Havuz D – Karşılaşma 32
Birleşik Devletler – Letonya

18:31 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 118
Moldova Cumhuriyeti – Birleşik Devletler

18:44 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 71
Meksika – Estonya

18:45 – Ön Eleme Turu Grup B
Büyük Britanya – Rusya Federasyonu

18:45 – Voleybol – Ön Eleme – Havuz A Karşılaşma 16
Büyük Britanya – İtalya

18:57 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 72
– Çin

19:00 – Futbol – Erkekler İlk Tur – D Grubu – Maç 19
– Honduras

19:00 – Futbol – Erkekler İlk Tur – D Grubu – Maç 20
İspanya – Fas

19:00 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 46

19:00 – Badminton – Tüm Tekler RD16, Çiftler Çeyrek

19:00 – Futbol – Erkekler İlk Tur – B Grubu – Maç 21
Meksika – İsviçre

19:00 – Futbol – Erkekler İlk Tur – B Grubu – Maç 22
Kore – Gabon

19:05 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 47

19:10 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri 121

19:10 – Yelken – Elliott 6m – İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 48

19:23 – Okçuluk – Bireysel 1/16 Elemeleri 74

19:30 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Yarı Finalleri Yarı Final 1

19:30 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön Eleme – Havuz F – Karşılaşma 35
Büyük Britanya – Norveç

19:36 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 99
Fransa – Tayland

19:49 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 100
Fildişi Sahili – Fransa

20:00 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Yarı Finalleri Yarı Final 2

20:02 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 35
Kore – Irak

20:15 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 36
Beyaz Rusya – Ukrayna

20:20 – Su Topu – Ön Eleme Turu – Grup A
İspanya – Birleşik Devletler

20:28 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri 103

20:30 – Eskrim – Sabr Bireysel Yarı Finalleri Yarı Final 1

20:41 – Okçuluk – Bireysel 1/16 Elemeleri 38

20:50 – Eskrim – Sabr Bireysel Yarı Finalleri Yarı Final 2

21:00 – Hokey – Erkekler Havuz MA Maçları M11
Pakistan – Arjantin

21:00 – Halter – Erkekler 77kg Grup A

21:10 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Bronz Madalya Müsabakası

21:30 – Yüzme – Erkekler 200m Kurbağalama

21:30 – Hentbol – Ön Elemeleri B Grubu – Maç 18
İspanya – Danimarka

21:38 – Yüzme – 100m Serbest Stil Yarı 1

21:40 – Su Topu – Ön Eleme Turu – Grup B
Büyük Britanya – Avustralya

21:40 – Eskrim – Sabr Bireysel Bronz Madalya Müsabakası

21:43 – Yüzme – 100m Serbest Stil Yarı 2

21:45 – Futbol – Erkekler İlk Tur – A Grubu – Maç 23
Senegal – Birleşik Arap Emirlikleri

21:45 – Futbol – Erkekler İlk Tur – A Grubu – Maç 24
Büyük Britanya – Uruguay

21:47 – Yüzme – Erkekler 200m Sırtüstü Yarı 1

21:54 – Yüzme – Erkekler 200m Sırtüstü Yarı 2

22:00 – Voleybol – Ön Eleme – Havuz B Karşılaşma 17
Birleşik Devletler – Çin

22:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön Eleme – Havuz F – Karşılaşma 36
Brezilya –

22:00 – Eskrim – Erkekler Epe Bireysel Altın Madalya Müsabakası

22:00 – Ön Eleme Turu Grup A
Hırvatistan – Çek Cumhuriyeti

22:09 – Yüzme – 200m Kelebek

22:17 – Yüzme – Erkekler 100m Serbest Stil

22:24 – Yüzme – 200m Kurbağalama Yarı 1

22:30 – Eskrim – Sabr Bireysel Altın Madalya Müsabakası

22:30 – Boks – Erkekler Bantam (56kg) 16 Turu

22:31 – Yüzme – 200m Kurbağalama Yarı 2

22:36 – Yüzme – Erkekler 200m Bireysel Karışık Yarı 1

22:42 – Yüzme – Erkekler 200m Bireysel Karışık Yarı 2

22:45 – Boks – Erkekler Bantam (56kg) 16 Turu

22:57 – Yüzme – 4 x 200m Serbest Stil Bayrak

23:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön Eleme – Havuz C – Karşılaşma 30
Almanya – İsviçre

23:00 – Boks – Erkekler Bantam (56kg) 16 Turu

23:15 – Hentbol – Ön Elemeleri A Grubu – Maç 17
Rusya Federasyonu – Hırvatistan

23:15 – Hokey – Erkekler Havuz MB Maçları M12
Kore – Almanya

23:15 – Boks – Erkekler Bantam (56kg) 16 Turu

23:30 – Boks – Erkekler Ağır (91kg) 16 Turu
Azerbaycan – Avustralya

23:45 – Boks – Erkekler Ağır (91kg) 16 Turu
Ekvador – Beyaz Rusya

1 Ağustos Gecesi Programı (2 Temmuz 2012)
00:00 – Boks – Erkekler Ağır (91kg) 16 Turu
Küba – İran

00:00 – Voleybol – Ön Eleme – Havuz B Karşılaşma 18
Brezilya – Kore

00:00 – Plaj Voleybolu – Ön Eleme – Havuz C – Karşılaşma 29
Çek Cumhuriyeti – Avustralya

00:15 – Boks – Erkekler Ağır (91kg) 16 Turu
Angola – İtalya

00:15 – Ön Eleme Turu Grup A
Birleşik Devletler – Türkiye

00:30 – Boks – Erkekler Süper Ağır (+91kg) 16 Turu
Kazakistan – Almanya

00:45 – Boks – Erkekler Süper Ağır (+91kg) 16 Turu
– Fransa

01:00 – Boks – Erkekler Süper Ağır (+91kg) 16 Turu
Çin – Avustralya

01:00 – Plaj Voleybolu – Ön Eleme – Havuz C – Karşılaşma 30
Birleşik Devletler – Avusturya

01:15 – Boks – Erkekler Süper Ağır (+91kg) 16 Turu
Küba – Büyük Britanya

Konu İçeriği:

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

Londra 2012 OlimpiyatlarıSayfa Başına Dön