Polis Haftası İle İlgili Kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

Polis, bir şehirde güvenliği sağlamak amacıyla görevlendirilmiş bir kimsedir. Ülkede asayiş ve güvenliği sağlamak üzere kendisine verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışır.

Tarihe baktığımızda ilk polis teşkilatının kuruluş günü 10 Nisan 1945 olarak kabul edilmektedir. İlk polis teşkilatı, teşkilat ve yürütme alanındaki karışıklıkları düzeltmek amacıyla kurulmuştu. Günümüzde polisin görevi, ülkenin ve bu ülkede yaşayan vatandaşların güvenliğini korumaktır.

Her gün ülkemizde ve dünyada birçok olay meydana geliyor. Bu olaylarda asayişi ve güvenliği sağlamak için de polislerimize çok büyük görev düşüyor. Bu zor görevleri yaşamları pahasına yerine getiren polislerin hayatımızda ve ülkemizdeki önemi büyüktür. İnsan hayatında birçok şeye ihtiyaç duyar. Güvenlik de bu ihtiyaçlardan biridir. Maslow’un ihtiyaçlar hiyerarşisinde belirttiği gibi fizyolojik ihtiyaçlardan sonra güvenlik ihtiyacı gelmektedir. Bu görevi yerine getirmek için devlet adına polis ve zabıta kuvvetleri görevlendirilmektedir.

Polis kişisel çıkarları değil, toplumun çıkarlarını korumakla görevlidir. Bizler için bu görevleri yerine getirmeye çalışan polislerimize saygı gösterip, gereken değeri vermeliyiz.

Tuğba Aydınlık – DenizTopu.com

Yasal Uyarı: Yayınlanan bu kompozisyonun tüm hakları DenizTopu.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi kompozisyonun tamamı başka sitelerde kullanılamaz, yayınlanamaz. Ancak kompozisyonun bir bölümü alıntı yapılarak ve bu sayfaya aktif link verilerek kullanılabilir.

Konu İçeriği: , polis haftası ile ilgili kompozisyon, polislerle ilgili kompozisyon, polisle ilgili kompozisyon, polis haftasıyla ilgili kompozisyon, polislikle ilgili kompozisyon, polis kompozisyon, polislik ile ilgili kompozisyon, polisler ile ilgili kompozisyon, POLİS TEŞKİLAtı ile ilgili kompozisyon, polis ile ilgili kompozisyonlar

Sponsorlu Bağlantılar

35 Yorum “Polis Haftası İle İlgili Kompozisyon

 1. ali

  😛

 2. Ayşenur

  süper bir şey olmuş teşekkürler 😐 😀 😕

 3. dogus

  😳 😥 polis haftası kutlu olsun, Allah tüm polislerimizi, jandarmamızı, askerlerimizi ülkemizi devletimizi vatanımızı ve milletimizi korusun

 4. serkan

  çok işime yaradı saolun 😐 😆

 5. BATUHAN

  😉 👿 👿 😈 çok güzel

 6. ELİF ERCAN

  çok güzel olmuş

 7. ahmet

  kompozisyon yazmak çok zor ama ben yaza yaza artık nasıl yazıldıgını ezberledim 🙁 😐 😥 😕 😡 😎

 8. ferhan

  kısa öz anlamılı olmuş. kompozisyon yazmama yardımcı olacağını düşünüyorum teşekkürler 🙂 . yaşasın TÜRK POLİSİ 🙄 😮 😀

 9. isim gerekmez

  ödev için gerekliydi teşekkürler 😐 😐

 10. elif

  bence çok güzel 😐

 11. alparslan

  çok yardımcı oldu ilham geldi

 12. yakup

  çok güzel olmuş 😳 😛 🙁

 13. sevgi

  yaşasın türk polisi

 14. nurdan taşçı

  😀 kompozisyon için çok işime yaradı allah razı olsun 🙂

 15. merve

  çok güzel olmuş. 😆 😥 ❗ 😆 👿 😛 😈

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir