Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Saç Dökülmesi > Saç Dökülmesi Toppik Mi Mirage Mi?

Saç Dökülmesi Toppik Mi Mirage Mi?

- Yorum Yaz

toppik mi mirage mi Saç Dökülmesi Toppik Mi Mirage Mi?

Burada iki markadan birini savunmak onun reklamını yapıyor izlenimi uyandıracağından ötürü size iki markanın özelliklerini, yani firmanın müşterilere sunduğu bilgileri paylaşacağız. Bu kıyaslama size seçiminizde yardımcı olacak, iki ürünün de aralarındaki farkları göreceksiniz.

Toppik Mirage
Amerikan Malı Kanada Malı
Teknolojik Yapısı: Toppik,
statik enerjiyle manyetize edilen doğal Keratin liflerinden oluşmaktadır. Seyrek saçlarınızın daha gür görünmesini sağlamak için anında sizin kendi saçlarınızla iç içe geçmektedir.
Teknolojik Yapısı: Lazer teknolojisi ile geliştirilmiş Mirage, doğal keratin lifleri seyrelmiş saç tedavisinde tamamen organik ve güvenlidir. Mevcut saçınızla uyum sağlar ve sıkıca bağlanır.
Etkinin Başlama Süresi: 30 saniye Etkinin Başlama Süresi: 30 saniye
Yan Etki: Yok Yan Etki: Yok
Kaşıntı, döküntü, alerji:
Hayır Toppik kesinlikle kaşıntı, alerji veya döküntü yapmaz. yüzde 97 organik keratin moleküllerinden oluşmaktadır.
Kaşıntı, döküntü, alerji: Mirage gerçek saç keratin liflerinden üretilmiş olan %100 doğal bir üründür. İçeriğindeki doğal bileşimler derinizde asla bir iritasyona sebep olmaz.
Saçımda bu ürünü kullandığım belli oluyor mu: Saçınızla uyumlu renkte Toppik kullandığınız sürece kesinlikle yakından bakıldığında Toppik kullanıldığı belli olmaz. Saçımda bu ürünü kullandığım belli oluyor mu: Uygulamak istediğiniz alanlara iyice dağıtmanız ve serpmeniz durumunda kesinlikle anlaşılmaz.
Saçıma zararı var mı: Toppik yüzde 97 oranında mikrolifler halinde organik keratin molekullerinden oluşmaktadır. İçerisinde saçınız için zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır. Kendi sacınız ne kadar dogalsa Toppik te o kadar dogaldır. Saçıma zararı var mı: Hayır. Mirage %100 gerçek saç keratin proteinlerden oluştuğu için saç gelişiminze hiçbir şekilde engel olmaz.
Fiyat: 27,5 Gr – 96,50 TL Fiyat: 25 Gr – 89 TL

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

Saç Dökülmesi
Etiketler:
Sayfa Başına Dön