Saç Dökülmesi Toppik Mi Mirage Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

toppik mi mirage mi Saç Dökülmesi Toppik Mi Mirage Mi?

Burada iki markadan birini savunmak onun reklamını yapıyor izlenimi uyandıracağından ötürü size iki markanın özelliklerini, yani firmanın müşterilere sunduğu bilgileri paylaşacağız. Bu kıyaslama size seçiminizde yardımcı olacak, iki ürünün de aralarındaki farkları göreceksiniz.

Toppik Mirage
Amerikan Malı Kanada Malı
Teknolojik Yapısı: Toppik,
statik enerjiyle manyetize edilen doğal Keratin liflerinden oluşmaktadır. Seyrek saçlarınızın daha gür görünmesini sağlamak için anında sizin kendi saçlarınızla iç içe geçmektedir.
Teknolojik Yapısı: Lazer teknolojisi ile geliştirilmiş Mirage, doğal keratin lifleri seyrelmiş saç tedavisinde tamamen organik ve güvenlidir. Mevcut saçınızla uyum sağlar ve sıkıca bağlanır.
Etkinin Başlama Süresi: 30 saniye Etkinin Başlama Süresi: 30 saniye
Yan Etki: Yok Yan Etki: Yok
Kaşıntı, döküntü, alerji:
Hayır Toppik kesinlikle kaşıntı, alerji veya döküntü yapmaz. yüzde 97 organik keratin moleküllerinden oluşmaktadır.
Kaşıntı, döküntü, alerji: Mirage gerçek saç keratin liflerinden üretilmiş olan %100 doğal bir üründür. İçeriğindeki doğal bileşimler derinizde asla bir iritasyona sebep olmaz.
Saçımda bu ürünü kullandığım belli oluyor mu: Saçınızla uyumlu renkte Toppik kullandığınız sürece kesinlikle yakından bakıldığında Toppik kullanıldığı belli olmaz. Saçımda bu ürünü kullandığım belli oluyor mu: Uygulamak istediğiniz alanlara iyice dağıtmanız ve serpmeniz durumunda kesinlikle anlaşılmaz.
Saçıma zararı var mı: Toppik yüzde 97 oranında mikrolifler halinde organik keratin molekullerinden oluşmaktadır. İçerisinde saçınız için zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır. Kendi sacınız ne kadar dogalsa Toppik te o kadar dogaldır. Saçıma zararı var mı: Hayır. Mirage %100 gerçek saç keratin proteinlerden oluştuğu için saç gelişiminze hiçbir şekilde engel olmaz.
Fiyat: 27,5 Gr – 96,50 TL Fiyat: 25 Gr – 89 TL

Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir