Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Saç Dökülmesi > Saç Çıkaran Şampuan Var Mı?

Saç Çıkaran Şampuan Var Mı?

- Yorum Yaz

sac cikaran sampuan var mi Saç Çıkaran Şampuan Var Mı?

Herkes hayatının belli bir döneminde saç dökülmesi problemi ile karşılaşmaktadır. Yaşanan bu dökülmelerin kimi belli bir süre kimi ise uzun süreli olmaktadır. Belli bir süre yaşanan saç dökülmelerinde hava kirliliği, stresli yaşam başlıca etmenler arasında gösterilmektedir. Bununla birlikte uzun saçlı kişilerde saç kırılmaları daha çok yaşandığından, dökülme de olabilmektedir. Ancak sürekli olan ve durdurulamayan saç dökülmeleri ise genetik diye nitelendirdiğimiz saç dökülmesidir.

Tüm bu saç dökülmeleri insanları saç çıkartan ürün arayışına yönlendirmiştir. Günümüz piyasasında çok çeşitli saç bakım ürünleri yer almaktadır. Bu ürünler arasında şampuanlar, spreyler ve tozlar vardır. Bu ürünlerin çoğu kafanızda yeni saç oluşumundan çok saçlarınıza bakım uygulamaktadır. Bu bakımlar saçlarınızın dökülmesini azaltmaya veya saçınızda daha iyi bir görünüm kazandırmaya yöneliktir.

Saç Çıkaran Şampuan Var Mı?
Bu açıklamaların ardından sorumuza gelecek olursak; piyasada Mart 2015 itibarı ile henüz saç çıkaran bir şampuan bulunmamaktır. Şampuanlar, şampuanın içerdiği bileşene bağlı olmakla birlikte saç dökülmesini yavaşlatabilmektedir. Ancak sadece bir şampuan ile yeni saç oluşumu sağlanamamaktadır. Amacınız saç köklerinizi korumak ve daha canlı saçlar kazanmak ise düzenli sprey ve şampuan kullanımı ile bunu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca saç tipiniz bu ürünlerin kullanımında önemli faktörlerden birisidir. Saç tipiniz hangisi ise buna uygun yağlı, normal veya kuru şampuan tercih etmelisiniz. Ve en önemlisi konu sağlık olunca uzman bir hekim kaçınılmazdır. Mutlaka uzman bir hekime başvurup saç dökülme sebeplerinizi öğreniniz. Saç dökülmenize bağlı olarak hekimlerin size önereceği şampuanlar ve spreyler kullanarak saç köklerinizi koruyabilirsiniz.

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

Saç Dökülmesi
Etiketler:
Sayfa Başına Dön