Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Londra 2012 Olimpiyatları > 8 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

8 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

- Yorum Yaz

8 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

8 agustos 2012 londra olimpiyatlari programi 8 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

Saat Saat Londra Olimpiyatları Programı 8 Ağustos 2012 Çarşamba

10:30 – Hokey – Bayanlar Klasmanı 9-10 Maç

11:00 – – Bayanlar -49kg Ön Turu

11:15 – -58kg Ön Turu

11:30 – – Bayanlar -49kg Ön Turu

11:30 – Kano – Kano Tekler (K1) 1000m – Final B

11:38 – Kano – Kano Tekler (K1) 1000m – Final A

11:45 – -58kg Ön Turu

11:48 – Kano – Kano Tekler () 1000m – Final B

11:56 – Kano – Kano Tekler () 1000m – Final A

12:00 – – Bayanlar Çekiç Atma Turu – Grup A

12:00 – – Bayanlar -49kg Ön Turu

12:00 – Sırıkla Atlama Turu – Grup A

12:00 – Sırıkla Atlama Turu – Grup B

12:10 – Dekatlon – Yarış 1

12:15 – -58kg Ön Turu

12:16 – Kano – Kano Çiftler (K2) 1000m – Final B

12:18 – Dekatlon – Yarış 2

12:24 – Kano – Kano Çiftler (K2) 1000m – Final A

12:26 – Dekatlon – Yarış 3

12:30 – – Bayanlar -49kg Ön Turu

12:34 – Dekatlon – Yarış 4

12:44 – Kano – Kano Dörtlü (K4) 500m Bayanlar – Final A

12:45 – 5000m Tur 1 – Yarış 1

12:45 – -58kg Ön Turu

13:00 – Masa Tenisi – Takım Bronz Madalya Karşılaşması

13:00 – – Bayanlar -49kg Ön Turu

13:00 – Hentbol – Çeyrek Final – Maç 31

13:06 – 5000m Tur 1 – Yarış 2

13:10 – Dekatlon Uzun Atlama – Grup A

13:10 – Dekatlon Uzun Atlama – Grup B

13:15 – -58kg Ön Turu

13:25 – – Bayanlar Çekiç Atma Turu – Grup B

13:30 – – Bayanlar -49kg Ön Turu

13:30 – Hokey – Bayanlar Klasmanı 7-8 Maç W32

13:35 – – Bayanlar 800m Tur 1 – Yarış 1

13:44 – – Bayanlar 800m Tur 1 – Yarış 2

13:45 – -58kg Ön Turu

13:53 – – Bayanlar 800m Tur 1 – Yarış 3

14:00 – Binicilik – Atlama Bireysel Finali Tur A

14:00 – – Bayanlar -49kg Ön Turu

14:00 – Yelken – 470 – Bayanlar İki Kişilik Yelken – Yarış 09

14:02 – – Bayanlar 800m Tur 1 – Yarış 4

14:11 – – Bayanlar 800m Tur 1 – Yarış 5

14:15 – -58kg Ön Turu

14:20 – – Bayanlar 800m Tur 1 – Yarış 6

14:30 – – Bayanlar -49kg Ön Turu

14:45 – -58kg Ön Turu

14:50 – Dekatlon Gülle Atma – Grup A

14:50 – Dekatlon Gülle Atma – Grup B

15:00 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 48 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 63 kg Elemeleri

15:00 – Yelken – 49er – Skiff – Madalya Yarışı

15:15 – Yelken – 470 – Bayanlar İki Kişilik Yelken – Yarış 10

15:25 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Finali

15:25 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 63 kg 1/8 Finali

15:30 – Boks – Bayanlar Sinek (51kg) Yarı Finali 1

15:45 – Boks – Bayanlar Sinek (51kg) Yarı Finali 2

16:00 – Voleybol – Çeyrek Finalleri – Maç 31

16:00 – Basketbol – Çeyrek Finali

16:00 – Boks – Bayanlar Hafif (60kg) Yarı Finali 1

16:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 1 – Yarış 3

16:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı Çeyrek Finalleri – Gün 2

16:05 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 2 – Yarış 3

16:15 – Boks – Bayanlar Hafif (60kg) Yarı Finali 2

16:25 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 48 kg Çeyrek Finali

16:25 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 63 kg Çeyrek Finali

16:30 – Su Topu – Çeyrek Final Turu – 1A-4B

16:30 – Hentbol – Çeyrek Final – Maç 33

16:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 3 – Yarış 3

16:30 – Boks – Bayanlar Orta (75kg) Yarı Finali 1

16:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 4 – Yarış 3

16:45 – Boks – Bayanlar Orta (75kg) Yarı Finali 2

16:55 – Binicilik – Atlama Bireysel Finali Tur B

17:00 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 48 kg Yarı Finali

17:00 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 63 kg Yarı Finali

17:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 1 – Yarış 4

17:00 – BMX Bisiklet Yarışları – Bayanlar BMX Seeding Yarışı

17:00 – – Bayanlar -49kg Çeyrek Finalleri

17:05 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 2 – Yarış 4

17:15 – -58kg Çeyrek Finalleri

17:30 – Masa Tenisi – Altın Altın Madalya Karşılaşması

17:30 – Hokey – Bayanlar Yarı Final 1 Maç W33

17:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 3 – Yarış 4

17:30 – – Bayanlar -49kg Çeyrek Finalleri

17:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 4 – Yarış 4

17:40 – BMX Bisiklet Yarışları – BMX Seeding Yarışı

17:45 – -58kg Çeyrek Finalleri

17:50 – Su Topu – Çeyrek Final Turu – 2A-3B

18:00 – Voleybol – Çeyrek Finalleri – Maç 32

18:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 1 – Yarış 5

18:00 – – Bayanlar -49kg Çeyrek Finalleri

18:05 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 2 – Yarış 5

18:15 – Basketbol – Çeyrek Finali

18:15 – -58kg Çeyrek Finalleri

18:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 3 – Yarış 5

18:30 – – Bayanlar -49kg Çeyrek Finalleri

18:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 4 – Yarış 5

18:45 – -58kg Çeyrek Finalleri

19:00 – – Bayanlar -49kg Yarı Finalleri

19:15 – -58kg Yarı Finalleri

19:30 – – Bayanlar -49kg Yarı Finalleri

19:45 – -58kg Yarı Finalleri

19:45 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 48 kg – İkinci Şansı 1. Tur

19:45 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 63 kg – İkinci Şansı 1. Tur

20:00 – Dekatlon Yüksek Atlama – Grup A

20:00 – Dekatlon Yüksek Atlama – Grup B

20:00 – Hentbol – Çeyrek Final – Maç 32

20:00 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 48 kg İkinci Şansı 2. Tur

20:00 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 63 kg İkinci Şansı 2. Tur

20:15 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 48 kg Bronz

20:15 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 63 kg Bronz

20:15 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 48 kg Altın Madalya

20:15 – Güreş – Bayanlar Serbest Stil 63 kg Altın Madalya

20:40 – Su Topu – Çeyrek Final Turu – 3A-2B

21:00 – Dalış – Bayanlar 10m Platform Ön

21:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Bronz Madalya Karşılaşması – Maç 53

21:05 – Cirit Atma Turu – Grup A

21:15 – 110m Engelli Yarı Finali 1

21:23 – 110m Engelli Yarı Finali 2

21:30 – Voleybol – Çeyrek Finalleri – Maç 33

21:31 – 110m Engelli Yarı Finali 3

21:45 – – Bayanlar 1500m Finali

21:45 – – Bayanlar 1500m Yarı Finali 1

21:56 – – Bayanlar 1500m Yarı Finali 2

22:00 – Su Topu – Çeyrek Final Turu – 4A-1B

22:00 – Hokey – Bayanlar Yarı Final 2 Maç W34

22:00 – Basketbol – Çeyrek Finali

22:00 – – Bayanlar -49kg İkinci Şans

22:05 – – Bayanlar Uzun Atlama Finali

22:10 – 200m Yarı Finali 1

22:15 – -58kg İkinci Şans

22:18 – 200m Yarı Finali 2

22:26 – 200m Yarı Finali 3

22:30 – Boks – Hafif Sinek (49kg) Çeyrek Finali 1

22:30 – – Bayanlar -49kg İkinci Şans

22:35 – Cirit Atma Turu – Grup B

22:45 – – Bayanlar 400m Engelli Finali

22:45 – Boks – Hafif Sinek (49kg) Çeyrek Finali 2

22:45 – -58kg İkinci Şans

23:00 – Boks – Hafif Sinek (49kg) Çeyrek Finali 3

23:00 – – Bayanlar -49kg Bronz Madalya Finalleri

23:00 – – Bayanlar 200m Finali

23:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Altın Madalya Karşılaşması – Maç 54

23:15 – -58kg Bronz Madalya Finali

23:15 – Boks – Hafif Sinek (49kg) Çeyrek Finali 4

23:15 – 110m Engelli Finali

23:30 – Dekatlon 400m – Yarış 1

23:30 – Voleybol – Çeyrek Finalleri – Maç 34

23:30 – Boks – Hafif Velter (64kg) Çeyrek Finali 1

23:30 – – Bayanlar -49kg Bronz Madalya Finalleri

23:30 – Hentbol – Çeyrek Final – Maç 34

23:38 – Dekatlon 400m – Yarış 2

23:45 – -58kg Bronz Madalya Finali

23:45 – Boks – Hafif Velter (64kg) Çeyrek Finali 2

23:46 – Dekatlon 400m – Yarış 3

23:54 – Dekatlon 400m – Yarış 4

8 Ağustos Gecesi Olimpiyat Programı (9 Ağustos 2012)

00:00 – Boks – Hafif Velter (64kg) Çeyrek Finali 3

00:15 – Boks – Hafif Velter (64kg) Çeyrek Finali 4

00:15 – Basketbol – Çeyrek Finali

00:15 – – Bayanlar -49kg Altın Madalya Finali

00:30 – -58kg Altın Madalya Finali

00:30 – Boks – Hafif Ağır (81kg) Çeyrek Finali 1

00:45 – Boks – Hafif Ağır (81kg) Çeyrek Finali 2

01:00 – Boks – Hafif Ağır (81kg) Çeyrek Finali 3

01:15 – Boks – Hafif Ağır (81kg) Çeyrek Finali 4

Konu İçeriği:

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

Londra 2012 OlimpiyatlarıSayfa Başına Dön