Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Londra 2012 Olimpiyatları > 7 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

7 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

- Yorum Yaz

7 Ağustos 2012 Olimpiyatları Programı

7 agustos 2012 londra olimpiyatlari programi 7 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

Saat Saat Olimpiyatları Programı 7 Ağustos 2012 Salı

10:30 – Hokey – Erkekler Havuz MB Maçları
Kore –

11:30 – Kano Sprint – Kano Dörtlü () Erkekler – Ön Yarış 1

11:38 – Kano Sprint – Kano Dörtlü () Erkekler – Ön Yarış 2

11:46 – Kano Sprint – Kano Çift () Erkekler – Ön Yarış 1

11:54 – Kano Sprint – Kano Çift () Erkekler – Ön Yarış 2

12:00 – Binicilik – At Terbiyesi Takım Özel

12:00 – Binicilik – At Terbiyesi Bireysel Özel

12:00 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Keirin İlk Tur – Ön Yarış 1

12:00 – Dalış – Erkekler Tramplen Yarı Finali

12:00 – Atletizm – Bayanlar Cirit Atma Eleme Turu – Grup A

12:00 – Hentbol – Bayanlar Çeyrek Final – Maç 31

12:05 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Keirin İlk Tur – Ön Yarış 2

12:07 – Kano Sprint – Kano Tekler (K1) 500m Bayanlar – Ön Yarış 1

12:10 – Atletizm – Erkekler 110m Engelli Tur 1 – Yarış 1

12:11 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Keirin İlk Tur – Ön Yarış 3

12:14 – Kano Sprint – Kano Tekler (K1) 500m Bayanlar – Ön Yarış 2

12:18 – Atletizm – Erkekler 110m Engelli Tur 1 – Yarış 2

12:19 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Omnium 3km Bireysel Takip

12:21 – Kano Sprint – Kano Tekler (K1) 500m Bayanlar – Ön Yarış 3

12:26 – Atletizm – Erkekler 110m Engelli Tur 1 – Yarış 3

12:28 – Kano Sprint – Kano Tekler (K1) 500m Bayanlar – Ön Yarış 4

12:34 – Atletizm – Erkekler 110m Engelli Tur 1 – Yarış 4

12:35 – Kano Sprint – Kano Çift () 500m Bayanlar – Ön Yarış 1

12:42 – Kano Sprint – Kano Çift () 500m Bayanlar – Ön Yarış 2

12:42 – Atletizm – Erkekler 110m Engelli Tur 1 – Yarış 5

12:45 – Hokey – Erkekler Havuz MA Maçları M26
Avustralya – Pakistan

12:45 – Atletizm – Erkekler Üç Adım Atlama Eleme Turu – Grup A

12:45 – Atletizm – Erkekler Üç Adım Atlama Eleme Turu – Grup B

12:49 – Kano Sprint – Kano Çift () 500m Bayanlar – Ön Yarış 3

12:55 – Atletizm – Bayanlar 5000m Tur 1 – Yarış 1

13:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Takım Bronz Madalya Karşılaşması

13:01 – Kano Sprint – Kano Dörtlü () Erkekler – Yarı Final 1

13:09 – Kano Sprint – Kano Çift () Erkekler – Yarı Final 1

13:17 – Kano Sprint – Kano Çift () Erkekler – Yarı Final 2

13:19 – Atletizm – Bayanlar 5000m Tur 1 – Yarış 2

13:19 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Keirin İlk Tur İkinci Şanslar – Ön Yarış 1

13:25 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Keirin İlk Tur İkinci Şanslar – Ön Yarış 2

13:25 – Atletizm – Bayanlar Cirit Atma Eleme Turu – Grup B

13:30 – Kano Sprint – Kano Tekler (K1) 500m Bayanlar – Yarı Final 1

13:30 – Triatlon – Erkekler Finali

13:37 – Kano Sprint – Kano Tekler (K1) 500m Bayanlar – Yarı Final 2

13:44 – Kano Sprint – Kano Tekler (K1) 500m Bayanlar – Yarı Final 3

13:50 – Atletizm – Erkekler 200m Tur 1 – Yarış 1

13:51 – Kano Sprint – Kano Çift () 500m Bayanlar – Yarı Final 1

13:58 – Kano Sprint – Kano Çift () 500m Bayanlar – Yarı Final 2

13:58 – Atletizm – Erkekler 200m Tur 1 – Yarış 2

14:00 – Yelken – 470 – Erkekler İki Kişilik Yelken – Yarış 09

14:05 – Yelken – 470 – Bayanlar İki Kişilik Yelken – Yarış 07

14:06 – Atletizm – Erkekler 200m Tur 1 – Yarış 3

14:14 – Atletizm – Erkekler 200m Tur 1 – Yarış 4

14:22 – Atletizm – Erkekler 200m Tur 1 – Yarış 5

14:30 – Atletizm – Erkekler 200m Tur 1 – Yarış 6

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 96 kg Elemeleri

15:00 – Voleybol – Bayanlar Çeyrek Finalleri – Maç 31

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 66 kg Sıralama Müsabakaları

15:00 – Yelken – RS:X – Erkekler Rüzgar Sörfü – Madalya Yarışı

15:15 – Yelken – 470 – Erkekler İki Kişilik Yelken – Yarış 10

15:20 – Yelken – 470 – Bayanlar İki Kişilik Yelken – Yarış 08

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 96 kg 1/8 Finali

15:30 – Hentbol – Bayanlar Çeyrek Final – Maç 33

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 66 kg 1/8 Finali

15:45 – Hokey – Erkekler Havuz MA Maçları M29
Arjantin – Güney Afrika

16:00 – Artistik Jimnastik – Erkekler Paralel Finali

16:00 – Basketbol – Bayanlar Çeyrek Finali

16:00 – Yelken – RS:X – Bayanlar Rüzgar Sörfü – Madalya Yarışı

16:10 – Su Topu – 5.-8. Sıra İçin Bayanlar Yarı Final Turu

16:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 66 kg Çeyrek Finali

16:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 96 kg Çeyrek Finali

16:47 – Artistik Jimnastik – Bayanlar Denge Finali

17:00 – Voleybol – Bayanlar Çeyrek Finalleri – Maç 32

17:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 96 kg Yarı Finali

17:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 66 kg Yarı Finali

17:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 1 – Yarış 1

17:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı Çeyrek Finalleri – Gün 1

17:00 – Senkronize Yüzme – Çiftler Serbest Rutin – Final

17:05 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 2 – Yarış 1

17:30 – Masa Tenisi – Bayanlar Takım Altın Madalya Karşılaşması

17:30 – Su Topu – 1.-4. Sıra İçin Bayanlar Yarı Final Turu

17:30 – Halter – Erkekler +105kg Grup B

17:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 3 – Yarış 1

17:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 4 – Yarış 1

17:37 – Artistik Jimnastik – Erkekler Barfiks Finali

18:00 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint Yarı Finalleri – Ön Yarış 1

18:00 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint Yarı Finalleri – Yarış 1

18:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 1 – Yarış 2

18:00 – Hokey – Erkekler Havuz MB Maçları M27
Hindistan – Belçika

18:03 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint Yarı Finalleri – Ön Yarış 2

18:05 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 2 – Yarış 2

18:07 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Omnium 10km Avanssız Yarış

18:15 – Basketbol – Bayanlar Çeyrek Finali

18:23 – Artistik Jimnastik – Bayanlar Yer Hareketleri Finali

18:27 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint Yarı Finalleri – Yarış 2

18:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 3 – Yarış 2

18:34 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Keirin İkinci Tur – Ön Yarış 1

18:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Knockout – Final – Çeyrek Final 4 – Yarış 2

18:39 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Keirin İkinci Tur – Ön Yarış 2

18:44 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint Yarı Finalleri – Yarış 3

18:53 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Omnium 500m Zaman Denemesi

19:00 – Futbol – Erkekler Yarı Finali – Maç 30 – W28 – W27

19:00 – Hentbol – Bayanlar Çeyrek Final – Maç 32

19:26 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint Finalleri – Bronz

19:26 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint Finalleri – Yarış 1

19:30 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint Finalleri – Altın

19:43 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint Finalleri – Yarış 2

19:45 – Güreş – Erkekler Grekoromen 96 kg – İkinci Şansı 1. Tur

19:45 – Güreş – Erkekler Grekoromen 66 kg – İkinci Şansı 1. Tur

19:50 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Keirin Finalleri 7-12

19:57 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Keirin Finalleri 1-6

20:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Yarı Final – Maç 51

20:05 – Güreş – Erkekler Grekoromen 66 kg İkinci Şansı 2. Tur

20:05 – Güreş – Erkekler Grekoromen 96 kg İkinci Şansı 2. Tur

20:13 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint Finalleri – Yarış 3

20:20 – Su Topu – 5.-8. Sıra İçin Bayanlar Yarı Final Turu

20:25 – Güreş – Erkekler Grekoromen 66 kg Altın Madalya

20:25 – Güreş – Erkekler Grekoromen 96 kg Bronz

20:25 – Güreş – Erkekler Grekoromen 96 kg Altın Madalya

20:25 – Güreş – Erkekler Grekoromen 66 kg Bronz

21:00 – Voleybol – Bayanlar Çeyrek Finalleri – Maç 33

21:00 – Halter – Erkekler +105kg Grup A

21:00 – Atletizm – Erkekler Yüksek Atlama Finali

21:00 – Hokey – Erkekler Havuz MA Maçları M30
İspanya – Büyük Britanya

21:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Yarı Final – Maç 51

21:00 – Dalış – Erkekler Tramplen Finali

21:05 – Atletizm – Bayanlar Uzun Atlama Eleme Turu – Grup A

21:05 – Atletizm – Bayanlar Uzun Atlama Eleme Turu – Grup B

21:15 – Atletizm – Bayanlar 100m Engelli Yarı Finali 1

21:23 – Atletizm – Bayanlar 100m Engelli Yarı Finali 2

21:31 – Atletizm – Bayanlar 100m Engelli Yarı Finali 3

21:40 – Su Topu – 1.-4. Sıra İçin Bayanlar Yarı Final Turu

21:45 – Atletizm – Erkekler Disk Fırlatma Finali

21:45 – Futbol – Erkekler Yarı Finali – Maç 29 – W26 – W25

21:55 – Atletizm – Erkekler 800m Yarı Finali 1

22:00 – Basketbol – Bayanlar Çeyrek Finali

22:04 – Atletizm – Erkekler 800m Yarı Finali 2

22:13 – Atletizm – Erkekler 800m Yarı Finali 3

22:25 – Atletizm – Bayanlar 200m Yarı Finali 1

22:30 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) Çeyrek Finali 1

22:30 – Hentbol – Bayanlar Çeyrek Final – Maç 34

22:33 – Atletizm – Bayanlar 200m Yarı Finali 2

22:41 – Atletizm – Bayanlar 200m Yarı Finali 3

22:45 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) Çeyrek Finali 2

23:00 – Voleybol – Bayanlar Çeyrek Finalleri – Maç 34

23:00 – Atletizm – Bayanlar 100m Engelli Finali

23:00 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) Çeyrek Finali 3

23:15 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) Çeyrek Finali 4

23:15 – Atletizm – Erkekler 1500m Finali

23:15 – Hokey – Erkekler Havuz MB Maçları M28
Almanya – Yeni Zelanda

23:30 – Boks – Erkekler Velter (69kg) Çeyrek Finali 1

23:45 – Boks – Erkekler Velter (69kg) Çeyrek Finali 2

7 Ağustos Gecesi Olimpiyat Programı (8 Ağustos 2012)

00:00 – Boks – Erkekler Velter (69kg) Çeyrek Finali 3

00:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Yarı Final – Maç 52

00:15 – Boks – Erkekler Velter (69kg) Çeyrek Finali 4

00:15 – Basketbol – Bayanlar Çeyrek Finali

01:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Yarı Final – Maç 52

Konu İçeriği:

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

Londra 2012 OlimpiyatlarıSayfa Başına Dön