Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Londra 2012 Olimpiyatları > 6 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

6 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

- Yorum Yaz

6 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

6 agustos 2012 londra olimpiyatlari programi 6 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

Londra Olimpiyatları Programı 6 Ağustos 2012 Pazartesi

10:30 – Hokey – Bayanlar WB Maç W25
Yeni Zelanda – Almanya

11:00 – Basketbol – Erkekler Ön Eleme Grup B
Avustralya – Rusya Federasyonu

11:00 – Atıcılık – Tüfekle 3 Erkekler Elemeleri

11:00 – Atıcılık – Trap Erkekler Elemeleri – Gün 2

11:30 – Voleybol – Erkekler Ön Eleme – A Karşılaşma 25
Avustralya – Polonya

11:30 – Kano – Kano Tekler (K1) 1000m Erkekler – Ön Yarış 1

11:30 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri B Grubu – Maç 26
Macaristan – Sırbistan

11:38 – Kano – Kano Tekler (K1) 1000m Erkekler – Ön Yarış 2

11:46 – Kano – Kano Tekler (K1) 1000m Erkekler – Ön Yarış 3

11:54 – Kano – Kano Tekler () 1000m Erkekler – Ön Yarış 1

12:00 – Su Topu – Erkekler Ön Eleme – Grup A
– Hırvatistan

12:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Takım Yarı Finali 2

12:00 – Atletizm – Erkekler Disk Fırlatma Eleme – Grup A

12:02 – Kano – Kano Tekler () 1000m Erkekler – Ön Yarış 2

12:05 – Atletizm – Bayanlar Engelli Tur 1 – Yarış 1

12:10 – Kano – Kano Tekler () 1000m Erkekler – Ön Yarış 3

12:13 – Atletizm – Bayanlar Engelli Tur 1 – Yarış 2

12:18 – Kano – Kano Çiftler (K2) 1000m Erkekler – Ön Yarış 1

12:21 – Atletizm – Bayanlar Engelli Tur 1 – Yarış 3

12:26 – Kano – Kano Çiftler (K2) 1000m Erkekler – Ön Yarış 2

12:29 – Atletizm – Bayanlar Engelli Tur 1 – Yarış 4

12:37 – Atletizm – Bayanlar Engelli Finali

12:37 – Atletizm – Bayanlar Engelli Tur 1 – Yarış 5

12:39 – Kano – Kano Dörtlü (K4) 500m Bayanlar – Ön Yarış 1

12:45 – Hokey – Bayanlar WB Maç W27
Birleşik Devletler – Güney Afrika

12:45 – Atletizm – Bayanlar Gülle Atma Eleme – Grup A

12:45 – Atletizm – Bayanlar Gülle Atma Eleme – Grup B

12:46 – Kano – Kano Dörtlü (K4) 500m Bayanlar – Ön Yarış 2

12:50 – Atletizm – Erkekler 800m Tur 1 – Yarış 1

12:58 – Kano – Kano Tekler (K1) 1000m Erkekler – Yarı Final 1

12:59 – Atletizm – Erkekler 800m Tur 1 – Yarış 2

13:06 – Kano – Kano Tekler (K1) 1000m Erkekler – Yarı Final 2

13:08 – Atletizm – Erkekler 800m Tur 1 – Yarış 3

13:14 – Kano – Kano Tekler () 1000m Erkekler – Yarı Final 1

13:15 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri A Grubu – Maç 25
Arjantin – Tunus

13:15 – Basketbol – Erkekler Ön Eleme Grup A
Tunus – Litvanya

13:17 – Atletizm – Erkekler 800m Tur 1 – Yarış 4

13:20 – Su Topu – Erkekler Ön Eleme – Grup A
Yunanistan – Avustralya

13:22 – Kano – Kano Tekler () 1000m Erkekler – Yarı Final 2

13:25 – Atletizm – Erkekler Disk Fırlatma Eleme – Grup B

13:26 – Atletizm – Erkekler 800m Tur 1 – Yarış 5

13:30 – Voleybol – Erkekler Ön Eleme – B Karşılaşma 27
Rusya Federasyonu – Sırbistan

13:30 – Kano – Kano Çiftler (K2) 1000m Erkekler – Yarı Final 1

13:35 – Atletizm – Erkekler 800m Tur 1 – Yarış 6

13:38 – Kano – Kano Çiftler (K2) 1000m Erkekler – Yarı Final 2

13:45 – Atletizm – Bayanlar 1500m Tur 1 – Yarış 1

13:51 – Kano – Kano Dörtlü (K4) 500m Bayanlar – Yarı Final 1

13:56 – Atletizm – Bayanlar 1500m Tur 1 – Yarış 2

14:00 – Yelken – 470 – Erkekler İki Kişilik Yelken – Yarış 07

14:07 – Atletizm – Bayanlar 1500m Tur 1 – Yarış 3

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 120 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 60 kg Elemeleri

15:00 – Yelken – Laser Radial – Bayanlar Tek Kişilik Yelken – Madalya Yarışı

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 84 kg Elemeleri

15:15 – Yelken – 470 – Erkekler İki Kişilik Yelken – Yarış 08

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 60 kg 1/8 Finali

15:30 – Boks – Bayanlar Sinek (51kg) Çeyrek Finali 1

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 84 kg 1/8 Finali

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 120 kg 1/8 Finali

15:45 – Atıcılık – Tüfekle 3 Erkekler Finalleri

15:45 – Hokey – Bayanlar WA Maç W26
Japonya – Çin

15:45 – Boks – Bayanlar Sinek (51kg) Çeyrek Finali 2

16:00 – Boks – Bayanlar Sinek (51kg) Çeyrek Finali 3

16:00 – Yelken – Laser – Erkekler Tek Kişilik Yelken – Madalya Yarışı

16:00 – Binicilik – Atlama Takım Tur 2

16:00 – Artistik Jimnastik – Erkekler Halka Finali

16:00 – Binicilik – Atlama Bireysel 3. Eleme Galibi

16:10 – Su Topu – Erkekler Ön Eleme – Grup B
Romanya – Sırbistan

16:15 – Boks – Bayanlar Sinek (51kg) Çeyrek Finali 4

16:30 – Boks – Bayanlar Hafif (60kg) Çeyrek Finali 1

16:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 120 kg Çeyrek Finali

16:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 60 kg Çeyrek Finali

16:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 84 kg Çeyrek Finali

16:30 – Basketbol – Erkekler Ön Eleme Grup A
Fransa – Nijerya

16:30 – Masa Tenisi – Erkekler Takım Yarı Finali 1

16:30 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri B Grubu – Maç 28
Danimarka – Kore

16:45 – Boks – Bayanlar Hafif (60kg) Çeyrek Finali 2

16:45 – Voleybol – Erkekler Ön Eleme – A Karşılaşma 26
İtalya – Bulgaristan

16:50 – Artistik Jimnastik – Bayanlar Asimetrik Finali

17:00 – Boks – Bayanlar Hafif (60kg) Çeyrek Finali 3

17:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 84 kg Yarı Finali

17:00 – Yelken – 49er – Erkekler Skiff – Yarış 14

17:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 120 kg Yarı Finali

17:00 – Senkronize Yüzme – Çiftler Serbest Rutin – Ön Eleme

17:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 60 kg Yarı Finali

17:15 – Boks – Bayanlar Hafif (60kg) Çeyrek Finali 4

17:30 – Su Topu – Erkekler Ön Eleme – Grup B
Macaristan – Birleşik Devletler

17:30 – Boks – Bayanlar Orta (75kg) Çeyrek Finali 1

17:30 – Halter – Erkekler 105kg Grup B

17:41 – Artistik Jimnastik – Erkekler Atlama Beygiri Finali

17:45 – Yelken – 49er – Erkekler Skiff – Yarış 15

17:45 – Boks – Bayanlar Orta (75kg) Çeyrek Finali 2

18:00 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Yarı Finalleri – Ön Yarış 1

18:00 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Yarı Finalleri – Yarış 1

18:00 – Atıcılık – Trap Erkekler Finalleri

18:00 – Hokey – Bayanlar WA Maç W29
Kore – Belçika

18:00 – Boks – Bayanlar Orta (75kg) Çeyrek Finali 3

18:03 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Yarı Finalleri – Ön Yarış 2

18:08 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Omnium 250m Zaman Denemesi

18:15 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri A Grubu – Maç 27
İzlanda – Büyük Britanya

18:15 – Boks – Bayanlar Orta (75kg) Çeyrek Finali 4

18:35 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Yarı Finalleri – Yarış 2

18:43 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Çeyrek Finalleri – Ön Yarış 1

18:43 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Çeyrek Finalleri – Yarış 1

18:45 – Basketbol – Erkekler Ön Eleme Grup B
Büyük Britanya – Çin

18:45 – Voleybol – Erkekler Ön Eleme – A Karşılaşma 28
Büyük Britanya – Arjantin

18:47 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Çeyrek Finalleri – Ön Yarış 2

18:50 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Çeyrek Finalleri – Ön Yarış 3

18:54 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Çeyrek Finalleri – Ön Yarış 4

18:57 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Yarı Finalleri – Yarış 3

19:00 – Futbol – Bayanlar Yarı Finali – Maç 24 – W22 – W20

19:06 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Omnium 20km Puan Yarışı

19:43 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Finalleri – Bronz

19:43 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Finalleri – Yarış 1

19:45 – Güreş – Erkekler Grekoromen 60 kg – İkinci Şansı 1. Tur

19:45 – Güreş – Erkekler Grekoromen 84 kg – İkinci Şansı 1. Tur

19:45 – Güreş – Erkekler Grekoromen 120 kg İkinci Şansı 1. Tur

19:46 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Finalleri – Altın

19:49 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Çeyrek Finalleri – Yarış 2

20:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Çeyrek Final – Maç 47

20:03 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Finalleri – Yarış 2

20:05 – Güreş – Erkekler Grekoromen 120 kg İkinci Şansı 2. Tur

20:05 – Güreş – Erkekler Grekoromen 60 kg İkinci Şansı 2. Tur

20:05 – Güreş – Erkekler Grekoromen 84 kg İkinci Şansı 2. Tur

20:10 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Çeyrek Finalleri – Yarış 3

20:18 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Omnium Eleme Yarışı

20:20 – Su Topu – Erkekler Ön Eleme – Grup B
Büyük Britanya – Karadağ

20:25 – Güreş – Erkekler Grekoromen 120 kg Altın Madalya

20:25 – Güreş – Erkekler Grekoromen 84 kg Bronz

20:25 – Güreş – Erkekler Grekoromen 60 kg Altın Madalya

20:25 – Güreş – Erkekler Grekoromen 84 kg Altın Madalya

20:25 – Güreş – Erkekler Grekoromen 120 kg Bronz

20:25 – Güreş – Erkekler Grekoromen 60 kg Bronz

20:35 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Finalleri – Yarış 3

20:41 – Bisiklet Pist Yarışları – 5.-8. Sıra İçin Bayanlar Yarışı

21:00 – Atletizm – Bayanlar Sırıkla Atlama Finali

21:00 – Halter – Erkekler 105kg Grup A

21:00 – Hokey – Bayanlar WA Maç W30
Büyük Britanya – Hollanda

21:00 – Dalış – Erkekler 3m Tramplen Ön Eleme

21:00 – Masa Tenisi – Erkekler Takım Yarı Finali 2

21:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Çeyrek Final – Maç 48

21:15 – Atletizm – Bayanlar Gülle Atma Finali

21:20 – Atletizm – Bayanlar 200m Tur 1 – Yarış 1

21:28 – Atletizm – Bayanlar 200m Tur 1 – Yarış 2

21:30 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri B Grubu – Maç 30
İspanya – Hırvatistan

21:36 – Atletizm – Bayanlar 200m Tur 1 – Yarış 3

21:40 – Su Topu – Erkekler Ön Eleme – Grup A
İspanya – İtalya

21:44 – Atletizm – Bayanlar 200m Tur 1 – Yarış 4

21:45 – Futbol – Bayanlar Yarı Finali – Maç 23 – W19 – W21

21:52 – Atletizm – Bayanlar 200m Tur 1 – Yarış 5

22:00 – Voleybol – Erkekler Ön Eleme – B Karşılaşma 29
Birleşik Devletler – Tunus

22:00 – Atletizm – Bayanlar 200m Tur 1 – Yarış 6

22:00 – Basketbol – Erkekler Ön Eleme Grup B
İspanya – Brezilya

22:15 – Atletizm – Bayanlar 400m Engelli Yarı Finali 1

22:23 – Atletizm – Bayanlar 400m Engelli Yarı Finali 2

22:30 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) Çeyrek Finali 1

22:31 – Atletizm – Bayanlar 400m Engelli Yarı Finali 3

22:45 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) Çeyrek Finali 2

22:45 – Atletizm – Erkekler 400m Engelli Finali

23:00 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) Çeyrek Finali 3

23:05 – Atletizm – Bayanlar 3000m Engelli Finali

23:15 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) Çeyrek Finali 4

23:15 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri A Grubu – Maç 29
Fransa – İsveç

23:15 – Hokey – Bayanlar WB Maç W28
Arjantin – Avustralya

23:30 – Atletizm – Erkekler 400m Finali

23:30 – Boks – Erkekler Orta (75kg) Çeyrek Finali 1

23:45 – Boks – Erkekler Orta (75kg) Çeyrek Finali 2

6 Ağustos Gecesi Olimpiyat Programı (7 Ağustos 2012)

00:00 – Voleybol – Erkekler Ön Eleme – B Karşılaşma 30
Brezilya – Almanya

00:00 – Boks – Erkekler Orta (75kg) Çeyrek Finali 3

00:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Çeyrek Final – Maç 49

00:15 – Boks – Erkekler Orta (75kg) Çeyrek Finali 4

00:15 – Basketbol – Erkekler Ön Eleme Grup A
Arjantin – Birleşik Devletler

00:30 – Boks – Erkekler Süper Ağır +91kg Çeyrek Finali 1

00:45 – Boks – Erkekler Süper Ağır +91kg Çeyrek Finali 2

01:00 – Boks – Erkekler Süper Ağır +91kg Çeyrek Finali 3

01:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Çeyrek Final – Maç 50

01:15 – Boks – Erkekler Süper Ağır +91kg Çeyrek Finali 4

Konu İçeriği:

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

Londra 2012 OlimpiyatlarıSayfa Başına Dön