Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Londra 2012 Olimpiyatları > 5 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

5 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

- Yorum Yaz

5 Ağustos 2012 Olimpiyatları Programı

5 agustos 2012 londra olimpiyatlari programi 5 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

Saat Saat Olimpiyatları Programı 5 Ağustos 2012 Pazar

10:30 – Hokey – Erkekler Havuz MB Maçları M19
Yeni Zelanda – Belçika

11:00 – Eskrim – Erkekler Flöre Takım Son 16
Büyük Britanya – Mısır

11:00 – Basketbol – Bayanlar Ön Eleme Grup B
Fransa – Federasyonu

11:00 – Badminton – Erkekler Çiftler Madalya Karşılaşması

11:00 – Atıcılık – 50m Tabanca Erkekler Elemeleri

11:00 – Badminton – Erkekler Tekler Madalya Karşılaşması

11:00 – Atıcılık – Trap Erkekler Elemeleri – Gün 1

11:30 – Voleybol – Bayanlar Ön Eleme – Havuz A Karşılaşma 25
Cezayir – Cumhuriyeti

11:30 – Hentbol – Bayanlar Ön Elemeleri B Grubu – Maç 26
İsveç – Kore

12:00 – Masa Tenisi – Erkekler Takım Çeyrek Finali 3

12:00 – Masa Tenisi – Erkekler Takım Çeyrek Finali 4

12:00 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Omnium 4km Bireysel Takip

12:30 – Eskrim – Erkekler Flöre Takım Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 1

12:30 – Eskrim – Erkekler Flöre Takım Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 2
Birleşik Devletler – Fransa

12:30 – Eskrim – Erkekler Flöre Takım Çeyrek Finalleri Çeyrek
Almanya – Federasyonu

12:30 – Eskrim – Erkekler Flöre Takım Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 4
– Çin

12:45 – Hokey – Erkekler Havuz MA Maçları
Pakistan – Güney Afrika

13:00 – – Bayanlar Maraton

13:00 – Binicilik – Atlama Takım Tur 1

13:00 – Binicilik – Atlama Bireysel 2. Eleme Galibi

13:15 – Hentbol – Bayanlar Ön Elemeleri A Grubu – Maç 25
Brezilya – Angola

13:15 – Basketbol – Bayanlar Ön Eleme Grup A
Angola – Çek Cumhuriyeti

13:30 – Voleybol – Bayanlar Ön Eleme – Havuz B Karşılaşma 27
Çin – Kore

14:00 – Yelken – 49er – Erkekler – Yarış 12

14:00 – Tenis – Maç sırası bir önceki gece duyurulacaktır

14:00 – Yelken – RS:X – Bayanlar Rüzgar Sörfü – Yarış 09

14:00 – Eskrim – Erkekler Flöre Takım Klasmanı 5-8

14:00 – Eskrim – Erkekler Flöre Takım Klasmanı 5-8

14:30 – Atıcılık – 50m Tabanca Erkekler Finalleri

14:45 – Yelken – 49er – Erkekler – Yarış 13

14:45 – Yelken – RS:X – Bayanlar Rüzgar Sörfü – Yarış 10

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Elemeleri

15:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Elemeleri

15:00 – Badminton – Erkekler Çiftler Altın Madalya Karşılaşması

15:00 – Badminton – Erkekler Tekler Altın Madalya Karşılaşması

15:00 – Yelken – Star – Erkekler Keelboat – Madalya Yarışı

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg 1/8 Finali

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg 1/8 Finali

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg 1/8 Finali

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg 1/8 Finali

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg 1/8 Finali

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg 1/8 Finali

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg 1/8 Finali

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg 1/8 Finali

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg 1/8 Finali

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg 1/8 Finali

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg 1/8 Finali

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg 1/8 Finali

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg 1/8 Finali

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg 1/8 Finali

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg 1/8 Finali

15:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg 1/8 Finali

15:30 – Eskrim – Erkekler Flöre Takım Yarı Finalleri Yarı Final 1

15:30 – Eskrim – Erkekler Flöre Takım Yarı Finalleri Yarı Final 2

15:30 – Boks – Bayanlar Sinek (51kg) 16
Federasyonu – DPR Kore

15:45 – Boks – Bayanlar Sinek (51kg) 16
Brezilya – Venezuela

15:45 – Hokey – Erkekler Havuz MB Maçları M21
Hindistan – Kore

16:00 – Yelken – RS:X – Erkekler Rüzgar Sörfü – Yarış 09

16:00 – Artistik Jimnastik – Erkekler Yer Hareketleri Finali

16:00 – Yelken – Finn – Erkekler Tek Kişilik Yelken (Ağır) – Madalya Yarışı

16:00 – Boks – Bayanlar Sinek (51kg) 16
Polonya – Hindistan

16:00 – Yelken – 470 – Bayanlar İki Kişilik Yelken – Yarış 05

16:15 – Boks – Bayanlar Sinek (51kg) 16
Bulgaristan – Yeni Zelanda

16:30 – Hentbol – Bayanlar Ön Elemeleri A Grubu – Maç 27
Karadağ – Federasyonu

16:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Çeyrek Finali

16:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Çeyrek Finali

16:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Çeyrek Finali

16:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Çeyrek Finali

16:30 – Basketbol – Bayanlar Ön Eleme Grup B
Kanada – Avustralya

16:30 – Masa Tenisi – Erkekler Takım Çeyrek Finali 1

16:30 – Masa Tenisi – Erkekler Takım Çeyrek Finali 2

16:30 – Boks – Bayanlar Hafif (60kg) 16
Birleşik Devletler – Büyük Britanya

16:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Çeyrek Finali

16:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Çeyrek Finali

16:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Çeyrek Finali

16:30 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Çeyrek Finali

16:45 – Voleybol – Bayanlar Ön Eleme – Havuz A Karşılaşma 26
Büyük Britanya –

16:45 – Boks – Bayanlar Hafif (60kg) 16
Romanya – Çin

16:45 – Yelken – RS:X – Erkekler Rüzgar Sörfü – Yarış 10

16:50 – Su Topu – Bayanlar Çeyrek Final – 1A-4B

16:50 – Artistik Jimnastik – Bayanlar Atlama Beygiri Finali

17:00 – Eskrim – Erkekler Flöre Takım Sıralaması 5-6

17:00 – Eskrim – Erkekler Flöre Takım Sıralaması 7-8

17:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Yarı Finali

17:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Yarı Finali

17:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Yarı Finali

17:00 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Yarı Finali

17:00 – Boks – Bayanlar Hafif (60kg) 16
Brezilya – Kazakistan

17:00 – Senkronize Yüzme – Çiftler Teknik Rutin

17:15 – Boks – Bayanlar Hafif (60kg) 16
Yeni Zelanda – Tunus

17:30 – Boks – Bayanlar Orta (75kg) 16
Kazakistan – Kenya

17:30 – Yelken – 470 – Bayanlar İki Kişilik Yelken – Yarış 06

17:30 – Halter – Bayanlar +75kg Grup A

17:41 – Artistik Jimnastik – Erkekler Kuplu Beygir Finali

17:45 – Boks – Bayanlar Orta (75kg) 16
İsveç – Avustralya

18:00 – Boks – Bayanlar Orta (75kg) 16
Brezilya – Çin

18:00 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/16 Finalleri – Ön Yarış 1

18:00 – Hokey – Erkekler Havuz MB Maçları M22
Hollanda – Almanya

18:03 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/16 Finalleri – Ön Yarış 2

18:07 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/16 Finalleri – Ön Yarış 3

18:10 – Su Topu – Bayanlar Çeyrek Final – 2A-3B

18:10 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/16 Finalleri – Ön Yarış 4

18:14 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/16 Finalleri – Ön Yarış 5

18:15 – Boks – Bayanlar Orta (75kg) 16
Azerbaycan – Nijerya

18:15 – Hentbol – Bayanlar Ön Elemeleri A Grubu – Maç 29
Hırvatistan – Büyük Britanya

18:17 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/16 Finalleri – Ön Yarış 6

18:21 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/16 Finalleri – Ön Yarış 7

18:24 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/16 Finalleri – Ön Yarış 8

18:28 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/16 Finalleri – Ön Yarış 9

18:34 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint Çeyrek Finalleri – Ön Yarış 1

18:34 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint Çeyrek Finalleri – Yarış 1

18:37 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint Çeyrek Finalleri – Ön Yarış 2

18:41 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint Çeyrek Finalleri – Ön Yarış 3

18:44 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint Çeyrek Finalleri – Ön Yarış 4

18:45 – Voleybol – Bayanlar Ön Eleme – Havuz A Karşılaşma 28
İtalya – Federasyonu

18:45 – Basketbol – Bayanlar Ön Eleme Grup A
Çin – Birleşik Devletler

18:48 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/16 Finali İkinci Şanslar – Ön Yarış 1

18:51 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/16 Finali İkinci Şanslar – Ön Yarış 2

18:55 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/16 Finali İkinci Şanslar – Ön Yarış 3

19:01 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Omnium 15km Avanssız Yarış

19:21 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint Çeyrek Finalleri – Yarış 2

19:38 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/8 Finalleri – Ön Yarış 1

19:41 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/8 Finalleri – Ön Yarış 2

19:45 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/8 Finalleri – Ön Yarış 3

19:45 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg – İkinci Şansı 1. Tur

19:45 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg – İkinci Şansı 1. Tur

19:45 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg – İkinci Şansı 1. Tur

19:45 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg – İkinci Şansı 1. Tur

19:48 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/8 Finalleri – Ön Yarış 4

19:52 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/8 Finalleri – Ön Yarış 5

19:55 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/8 Finalleri – Ön Yarış 6

19:59 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint Çeyrek Finalleri – Yarış 3

20:00 – Eskrim – Erkekler Flöre Takım Madalya Müsabakası

20:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Çeyrek Final – Maç 47

20:05 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg İkinci Şansı 2. Tur

20:05 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg İkinci Şansı 2. Tur

20:05 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg İkinci Şansı 2. Tur

20:05 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg İkinci Şansı 2. Tur

20:06 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/8 Finali İkinci Şanslar – Ön Yarış 1

20:09 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Sprint 1/8 Finali İkinci Şanslar – Ön Yarış 2

20:16 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Omnium 1km Zaman Denemesi

20:25 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg

20:25 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg

20:25 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg

20:25 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg

20:25 – Güreş – Erkekler Grekoromen 55 kg Altın Madalya

20:25 – Güreş – Erkekler Grekoromen 74 kg Altın Madalya

20:47 – Bisiklet Pist Yarışları – 5.-8. Sıra İçin Erkekler Sprint Yarışı

20:51 – Bisiklet Pist Yarışları – 9.-12. Sıra İçin Bayanlar Sprint Yarışı

21:00 – Su Topu – Bayanlar Çeyrek Final – 4A-1B

21:00 – Hokey – Erkekler Havuz MA Maçları M23
Büyük Britanya – Avustralya

21:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Takım Yarı Finali 1

21:00 – – Bayanlar 400m Engelli Tur 1 – Yarış 1

21:00 – Dalış – Bayanlar 3m Tramplen Finali

21:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Çeyrek Final – Maç 48

21:05 – – Erkekler Yüksek Atlama Eleme – Grup A

21:05 – – Erkekler Yüksek Atlama Eleme – Grup B

21:08 – – Bayanlar 400m Engelli Tur 1 – Yarış 2

21:15 – Eskrim – Erkekler Flöre Takım Altın Madalya Müsabakası

21:16 – – Bayanlar 400m Engelli Tur 1 – Yarış 3

21:24 – – Bayanlar 400m Engelli Tur 1 – Yarış 4

21:30 – Hentbol – Bayanlar Ön Elemeleri B Grubu – Maç 28
Norveç – İspanya

21:32 – – Bayanlar 400m Engelli Tur 1 – Yarış 5

21:35 – – Bayanlar Üç Adım Atlama Finali

21:45 – – Erkekler 100m Yarı Finali 1

21:53 – – Erkekler 100m Yarı Finali 2

22:00 – Voleybol – Bayanlar Ön Eleme – Havuz B Karşılaşma 29
Birleşik Devletler – Türkiye

22:00 – Basketbol – Bayanlar Ön Eleme Grup A
Hırvatistan – Türkiye

22:01 – – Erkekler 100m Yarı Finali 3

22:15 – – Erkekler 1500m Yarı Finali 1

22:20 – Su Topu – Bayanlar Çeyrek Final – 3A-2B

22:20 – – Erkekler Çekiç Atma Finali

22:25 – – Erkekler 1500m Yarı Finali 2

22:30 – Boks – Erkekler Bantam (56kg) Çeyrek Finali 1

22:40 – – Erkekler 400m Yarı Finali 1

22:45 – Boks – Erkekler Bantam (56kg) Çeyrek Finali 2

22:48 – – Erkekler 400m Yarı Finali 2

22:56 – – Erkekler 400m Yarı Finali 3

23:00 – Boks – Erkekler Bantam (56kg) Çeyrek Finali 3

23:10 – – Bayanlar 400m Finali

23:15 – Hokey – Erkekler Havuz MA Maçları M24
Arjantin – İspanya

23:15 – Boks – Erkekler Bantam (56kg) Çeyrek Finali 4

23:15 – Hentbol – Bayanlar Ön Elemeleri B Grubu – Maç 30
Danimarka – Fransa

23:25 – – Erkekler 3000m Engelli Finali

23:30 – Boks – Erkekler Ağır (91kg) Çeyrek Finali 1

23:45 – Boks – Erkekler Ağır (91kg) Çeyrek Finali 2

23:50 – – Erkekler 100m Finali

5 Ağustos Gecesi Olimpiyat Programı (6 Ağustos 2012)

00:00 – Voleybol – Bayanlar Ön Eleme – Havuz B Karşılaşma 30
Brezilya – Sırbistan

00:00 – Boks – Erkekler Ağır (91kg) Çeyrek Finali 3

00:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Çeyrek Final – Maç 49

00:15 – Basketbol – Bayanlar Ön Eleme Grup B
Büyük Britanya – Brezilya

00:15 – Boks – Erkekler Ağır (91kg) Çeyrek Finali 4

01:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Çeyrek Final – Maç 50

Konu İçeriği:

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

Londra 2012 OlimpiyatlarıSayfa Başına Dön