Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Londra 2012 Olimpiyatları > 4 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

4 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

- Yorum Yaz

4 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

4 agustos 2012 londra olimpiyatlari programi 4 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

Saat Saat Londra Olimpiyatları Programı 4 Ağustos 2012 Cumartesi

10:30 – Hokey – Bayanlar Havuz WB Maç W19
Avustralya – Güney Afrika

11:00 – Badminton – Erkekler Çiftler yarı final karşılaşmaları

11:00 – Badminton – Bayanlar Çiftler Bronz Madalya Karşılaşması

11:00 – – Bayanlar Tur 16 – Maç 43

11:00 – Basketbol – Erkekler Ön Eleme Turu Grup A
Tunus – Fransa

11:00 – Atıcılık – Tüfekle 3 Bayanlar Sıralaması

11:00 – – Bayanlar Finali

11:00 – Atıcılık – Trap Bayanlar Sıralaması

11:30 – Voleybol – Erkekler Ön Eleme – Havuz B Karşılaşma 19
– Tunus

11:30 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri A Grubu – Maç 19
Tunus – Büyük Britanya

11:30 – Kürek – Bayanlar Tekler Kürek Finali E

11:40 – Kürek – Hafif Erkekler İkililer Kürek Finali D

11:50 – Kürek – Bayanlar Tekler Kürek Finali D

12:00 – – Erkekler 100m Ön Eleme Turu – Yarış 1

12:00 – Su Topu – Erkekler Ön Eleme Turu – Grup B
Karadağ –

12:00 – Kürek – Hafif Bayanlar İkililer Kürek Finali C

12:00 – – Bayanlar Tur 16 – Maç 44

12:00 – Masa Tenisi – Erkekler Takım İlk Tur
Çin –

12:00 – Masa Tenisi – Erkekler Takım İlk Tur
Avustralya –

12:00 – Masa Tenisi – Erkekler Takım İlk Tur
Avusturya – Mısır

12:00 – Masa Tenisi – Erkekler Takım İlk Tur
İsveç –

12:05 – – Bayanlar Heptatlon – Grup A

12:05 – – Bayanlar Heptatlon – Grup B

12:08 – – Erkekler 100m Ön Eleme Turu – Yarış 2

12:10 – Kürek – Hafif Erkekler İkililer Kürek Finali C

12:16 – – Erkekler 100m Ön Eleme Turu – Yarış 3

12:20 – Kürek – Bayanlar Tekler Kürek Finali C

12:20 – – Bayanlar Sırıkla Atlama Eleme Turu – Grup A

12:20 – – Bayanlar Sırıkla Atlama Eleme Turu – Grup B

12:24 – – Erkekler 100m Ön Eleme Turu – Yarış 4

12:30 – Binicilik – Atlama Bireysel 1. Eleme Galibi

12:30 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Omnium Turu 250m Zaman Denemesi

12:30 – Eskrim – Bayanlar Epe Takım Çeyrek Final 1
– Kore

12:30 – Eskrim – Bayanlar Epe Takım Çeyrek Final 2
Birleşik Devletler – İtalya

12:30 – Eskrim – Bayanlar Epe Takım Çeyrek Final 3
Çin –

12:30 – Eskrim – Bayanlar Epe Takım Çeyrek Final 4
Ukrayna –

12:30 – Kürek – Erkekler Dörtlü Finali B

12:30 – Binicilik – Tur 1 İçin Atlama Takım Galibi

12:35 – – Erkekler 400m Tur 1 – Yarış 1

12:40 – Kürek – Hafif Bayanlar İkililer Kürek Finali B

12:43 – – Erkekler 400m Tur 1 – Yarış 2

12:45 – Hokey – Bayanlar Havuz WA Maç W20
Hollanda – Kore

12:50 – Kürek – Hafif Erkekler İkililer Kürek Finali B

12:51 – – Erkekler 400m Tur 1 – Yarış 3

12:59 – – Erkekler 400m Tur 1 – Yarış 4

13:00 – Kürek – Bayanlar Tekler Kürek Finali B

13:01 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/16 Finalleri – Ön Yarış 1

13:04 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/16 Finalleri – Ön Yarış 2

13:07 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/16 Finalleri – Ön Yarış 3

13:07 – – Erkekler 400m Tur 1 – Yarış 5

13:10 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/16 Finalleri – Ön Yarış 4

13:14 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/16 Finalleri – Ön Yarış 5

13:15 – Basketbol – Erkekler Ön Eleme Turu Grup B
– İspanya

13:15 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri B Grubu – Maç 20
Kore – Sırbistan

13:15 – – Erkekler 400m Tur 1 – Yarış 6

13:17 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/16 Finalleri – Ön Yarış 6

13:20 – Su Topu – Erkekler Ön Eleme Turu – Grup A
Hırvatistan – Avustralya

13:20 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/16 Finalleri – Ön Yarış 7

13:23 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/16 Finalleri – Ön Yarış 8

13:23 – – Erkekler 400m Tur 1 – Yarış 7

13:27 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/16 Finalleri – Ön Yarış 9

13:30 – Voleybol – Erkekler Ön Eleme – Havuz A Karşılaşma 21
Büyük Britanya – Polonya

13:30 – Kürek – Erkekler Dörtlü Finali A

13:35 – – Bayanlar 3000m Engelli Tur 1 – Yarış 1

13:40 – – Bayanlar Heptatlon Cirit Atma – Grup A

13:50 – Kürek – Hafif Bayanlar İkililer Kürek Finali A

13:51 – – Bayanlar 3000m Engelli Tur 1 – Yarış 2

14:00 – Yelken – Laser – Erkekler Tek Kişilik Yelken – Yarış 09

14:00 – Tenis – Maç sırası bir önceki gece duyurulacaktır

14:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Takım Klasmanı 5-8

14:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Takım Klasmanı 5-8

14:00 – Yelken – RS:X – Bayanlar Rüzgar Sörfü – Yarış 07

14:00 – Futbol – Erkekler Çeyrek Finali – Maç 28 – A1 – B2

14:05 – Yelken – Laser Radial – Bayanlar Tek Kişilik Yelken – Yarış 09

14:07 – – Bayanlar 3000m Engelli Tur 1 – Yarış 3

14:10 – Kürek – Hafif Erkekler İkililer Kürek Finali A

14:30 – – Erkekler 100m Tur 1 – Yarış 1

14:30 – Kürek – Bayanlar Tekler Kürek Finali A

14:38 – – Erkekler 100m Tur 1 – Yarış 2

14:45 – Atıcılık – Tüfekle 3 Bayanlar Finalleri

14:45 – Yelken – RS:X – Bayanlar Rüzgar Sörfü – Yarış 08

14:46 – – Erkekler 100m Tur 1 – Yarış 3

14:54 – – Erkekler 100m Tur 1 – Yarış 4

14:55 – – Bayanlar Heptatlon Cirit Atma – Grup B

15:00 – – Erkekler Tur 16 – Maç 43

15:02 – – Erkekler 100m Tur 1 – Yarış 5

15:10 – – Erkekler 100m Tur 1 – Yarış 6

15:15 – Yelken – Laser – Erkekler Tek Kişilik Yelken – Yarış 10

15:18 – – Erkekler 100m Tur 1 – Yarış 7

15:20 – Yelken – Laser Radial – Bayanlar Tek Kişilik Yelken – Yarış 10

15:28 – – Erkekler 100m Tur 1 – Yarış 8

15:30 – Badminton – Bayanlar Çiftler Altın Madalya Karşılaşması

15:30 – Eskrim – Bayanlar Epe Takım Yarı Finali 1

15:30 – Eskrim – Bayanlar Epe Takım Yarı Finali 2

15:30 – Badminton – Bayanlar Tekler Altın Madalya Karşılaşması

15:30 – Badminton – Bayanlar Tekler Bronz Madalya Karşılaşması

15:30 – Boks – Erkekler Hafif Sinek (49kg) 16 Turu

15:45 – Hokey – Bayanlar Havuz WA Maç W23
Japonya – Belçika

15:45 – Boks – Erkekler Hafif Sinek (49kg) 16 Turu

16:00 – Trambolin – Bayanlar Elemeleri

16:00 – Trambolin – Bayanlar Elemeleri 1. Rutin

16:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 58

16:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Gün 6

16:00 – – Erkekler Tur 16 – Maç 44

16:00 – Yelken – RS:X – Erkekler Rüzgar Sörfü – Yarış 07

16:00 – Boks – Erkekler Hafif Sinek (49kg) 16 Turu

16:00 – Yelken – 470 – Erkekler İki Kişilik Yelken – Yarış 05

16:05 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 59

16:05 – Yelken – 470 – Bayanlar İki Kişilik Yelken – Yarış 03

16:10 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 60

16:10 – Su Topu – Erkekler Ön Eleme Turu – Grup A
Yunanistan – İspanya

16:15 – Boks – Erkekler Hafif Sinek (49kg) 16 Turu

16:30 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri A Grubu – Maç 21
İsveç – Arjantin

16:30 – Masa Tenisi – Bayanlar Takım Çeyrek Finali 1

16:30 – Masa Tenisi – Bayanlar Takım Çeyrek Finali 2

16:30 – Dalış – Bayanlar 3m Tramplen Yarı Finali

16:30 – Basketbol – Erkekler Ön Eleme Turu Grup A
Litvanya – Birleşik Devletler

16:30 – Boks – Erkekler Hafif Velter (64kg) 16 Turu

16:30 – Futbol – Erkekler Çeyrek Finali – Maç 27 – C1 – D2

16:44 – Trambolin – Bayanlar Elemeleri 2. Rutin

16:45 – Voleybol – Erkekler Ön Eleme – Havuz A Karşılaşma 23
Avustralya – İtalya

16:45 – Yelken – RS:X – Erkekler Rüzgar Sörfü – Yarış 08

16:45 – Boks – Erkekler Hafif Velter (64kg) 16 Turu

17:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Takım Sıralaması 5-6

17:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Takım Sıralaması 7-8

17:00 – Atıcılık – Trap Bayanlar Finalleri

17:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 61

17:00 – Boks – Erkekler Hafif Velter (64kg) 16 Turu

17:05 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 62

17:10 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 63

17:15 – Boks – Erkekler Hafif Velter (64kg) 16 Turu

17:15 – Yelken – 470 – Erkekler İki Kişilik Yelken – Yarış 06

17:20 – Yelken – 470 – Bayanlar İki Kişilik Yelken – Yarış 04

17:26 – Trambolin – Bayanlar Finali

17:30 – Boks – Erkekler Hafif Ağır (81kg) 16 Turu

17:30 – Halter – Erkekler 94kg Grup B

17:30 – Su Topu – Erkekler Ön Eleme Turu – Grup A
İtalya – Kazakistan

17:45 – Boks – Erkekler Hafif Ağır (81kg) 16 Turu

18:00 – Hokey – Bayanlar Havuz WA Maç W24
Çin – Büyük Britanya

18:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 64

18:00 – Boks – Erkekler Hafif Ağır (81kg) 16 Turu

18:00 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/16 Finali İkinci Şanslar – Ön Yarış 1

18:03 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/16 Finali İkinci Şanslar – Ön Yarış 2

18:05 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 65

18:06 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/16 Finali İkinci Şanslar – Ön Yarış 3

18:10 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 66

18:11 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Takip İlk Tur – Ön Yarış 1

18:15 – Boks – Erkekler Hafif Ağır (81kg) 16 Turu

18:15 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri B Grubu – Maç 22
Hırvatistan – Danimarka

18:16 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Takip İlk Tur – Ön Yarış 2

18:22 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Takip İlk Tur – Ön Yarış 3

18:28 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Takip İlk Tur – Ön Yarış 4

18:35 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/8 Finalleri – Ön Yarış 1

18:38 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/8 Finalleri – Ön Yarış 2

18:41 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/8 Finalleri – Ön Yarış 3

18:45 – Voleybol – Erkekler Ön Eleme – Havuz B Karşılaşma 20
– Birleşik Devletler

18:45 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/8 Finalleri – Ön Yarış 4

18:45 – Basketbol – Erkekler Ön Eleme Turu Grup B
Çin – Brezilya

18:48 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/8 Finalleri – Ön Yarış 5

18:51 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/8 Finalleri – Ön Yarış 6

18:54 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Omnium 30km Puan Yarışı

19:00 – – Erkekler 20km Yürüme Yarışı

19:00 – – Bayanlar Tur 16 – Maç 45

19:00 – Futbol – Erkekler Çeyrek Finali – Maç 26 – B1 – A2

19:34 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/8 Finali İkinci Şanslar – Ön Yarış 1

19:38 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Sprint 1/8 Finali İkinci Şanslar – Ön Yarış 2

19:42 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Takip Finalleri 7-8

19:49 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Takip Finalleri 5-6

19:56 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Takip Finalleri – Bronz

20:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Takım Bronz Madalya Müsabakası

20:00 – – Bayanlar Tur 16 – Maç 46

20:03 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Takip Finalleri – Altın

20:20 – Su Topu – Erkekler Ön Eleme Turu – Grup B
Macaristan – Büyük Britanya

20:20 – Bisiklet Pist Yarışları – 9.-12. Sıra İçin Erkekler Sprint Yarışı

20:25 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Omnium Eleme Yarışı

21:00 – Halter – Erkekler 94kg Grup A

21:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Takım Çeyrek Finali 3

21:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Takım Çeyrek Finali 4

21:00 – – Erkekler 400m Engelli Yarı Finali 1

21:00 – Hokey – Bayanlar Havuz WB Maç W21
Birleşik Devletler – Yeni Zelanda

21:08 – – Erkekler 400m Engelli Yarı Finali 2

21:15 – Eskrim – Bayanlar Epe Takım Altın Madalya Müsabakası

21:16 – – Erkekler 400m Engelli Yarı Finali 3

21:30 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri A Grubu – Maç 23
İzlanda – Fransa

21:30 – Yüzme – Bayanlar Serbest Stil Finali

21:30 – Futbol – Erkekler Çeyrek Finali – Maç 25 – D1 – C2

21:30 – – Bayanlar Disk Fırlatma Finali

21:35 – – Bayanlar 100m Yarı Finali 1

21:36 – Yüzme – Erkekler 1500m Serbest Stil Finali

21:40 – Su Topu – Erkekler Ön Eleme Turu – Grup B
Sırbistan – Birleşik Devletler

21:43 – – Bayanlar 100m Yarı Finali 2

21:51 – – Bayanlar 100m Yarı Finali 3

21:55 – – Erkekler Finali

22:00 – Basketbol – Erkekler Ön Eleme Turu Grup B
Büyük Britanya – Avustralya

22:00 – Voleybol – Erkekler Ön Eleme – Havuz A Karşılaşma 24
Arjantin – Bulgaristan

22:05 – – Bayanlar 400m Yarı Finali 1

22:07 – Yüzme – Bayanlar 4 x 100m Karışık Bayrak Finali

22:13 – – Bayanlar 400m Yarı Finali 2

22:21 – – Bayanlar 400m Yarı Finali 3

22:27 – Yüzme – Erkekler 4 x 100m Karışık Bayrak Finali

22:30 – Boks – Erkekler Hafif Sinek (49kg) 16 Turu

22:35 – – Bayanlar Heptatlon 800m – Yarış 1

22:44 – – Bayanlar Heptatlon 800m – Yarış 2

22:45 – Boks – Erkekler Hafif Sinek (49kg) 16 Turu

23:00 – – Erkekler Tur 16 – Maç 45

23:00 – Boks – Erkekler Hafif Sinek (49kg) 16 Turu

23:15 – Boks – Erkekler Hafif Sinek (49kg) 16 Turu

23:15 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri B Grubu – Maç 24
Macaristan – İspanya

23:15 – Hokey – Bayanlar Havuz WB Maç W22
– Arjantin

23:15 – – Erkekler 10.000m Finali

23:30 – Boks – Erkekler Hafif Velter (64kg) 16 Turu

23:45 – Boks – Erkekler Hafif Velter (64kg) 16 Turu

23:53 – – Bayanlar Heptatlon 800m – Yarış 3

23:55 – – Bayanlar 100m Finali

4 Ağustos Gecesi Olimpiyat Programı (5 Ağustos 2012)

00:00 – Voleybol – Erkekler Ön Eleme – Havuz B Karşılaşma 22
Brezilya – Sırbistan

00:00 – – Erkekler Tur 16 – Maç 46

00:00 – Boks – Erkekler Hafif Velter (64kg) 16 Turu

00:15 – Basketbol – Erkekler Ön Eleme Turu Grup A
Nijerya – Arjantin

00:15 – Boks – Erkekler Hafif Velter (64kg) 16 Turu

00:30 – Boks – Erkekler Hafif Ağır (81kg) 16 Turu

00:45 – Boks – Erkekler Hafif Ağır (81kg) 16 Turu

01:00 – Boks – Erkekler Hafif Ağır (81kg) 16 Turu

01:15 – Boks – Erkekler Hafif Ağır (81kg) 16 Turu

Konu İçeriği:

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

Londra 2012 OlimpiyatlarıSayfa Başına Dön