Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Londra 2012 Olimpiyatları > 31 Temmuz 2012 Londra Olimpiyatları Programı

31 Temmuz 2012 Londra Olimpiyatları Programı

- Bu Yazı 1 Yorum Aldı

31 Temmuz 2012 Londra Olimpiyatları Programı

31 temmuz 2012 londra olimpiyatlari programi 31 Temmuz 2012 Londra Olimpiyatları Programı

Saat Saat Londra Olimpiyatları Programı 31 Temmuz 2012 Salı

10:30 – – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup A
– Kanada

10:30 – Tekler Grup Aşaması – Grup D

10:30 – Hokey – Bayanlar WA Maç W08
– Japonya

10:30 – – Tüm etkinlikler – Grup aşaması karşılaşmaları

10:30 – – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup D
Tayland – Malezya

11:00 – Basketbol – Ön Eleme Turu Grup B
Çin –

11:00 – Atıcılık – Skeet Elemeleri – Gün 2

11:00 – Plaj Voleybolu – Ön Eleme – B – Karşılaşma 15
Çek Cumhuriyeti – Japonya

11:00 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 63

11:05 – Tekler Grup Aşaması – Grup O
Endonezya – İspanya

11:07 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup K
Çin Tayvan – Meksika

11:09 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup D
Singapur –

11:13 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 64

11:26 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 113

11:30 – Voleybol – Ön Eleme – B Karşılaşma 7
Sırbistan –

11:30 – Hentbol – Ön Elemeleri A Grubu – Maç 7
– İzlanda

11:30 – Kürek – Tekler Kürek Yarı Finali E/F 1

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64
– Kazakistan

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64
Azerbaycan – Kanada

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 64

11:31 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 32

11:37 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 32
Japonya –

11:37 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 32
Fransa – Büyük Britanya

11:39 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 114

11:40 – Kürek – Tekler Kürek Yarı Finali E/F 2

11:40 – – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup D
Çin – Danimarka

11:42 – – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup C
Kore –

11:44 – Çiftler Grup Aşaması – Grup C
Danimarka – Çin

11:44 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 32
Azerbaycan – Türkmenistan

11:44 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 32
Moğolistan – Palau

11:50 – Kürek – Bayanlar İkililer Kürek İkinci Şans 1

11:51 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 32
Çin – Brezilya

11:51 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 32
Slovenya – Almanya

11:52 – Okçuluk – Bireysel 1/16 Elemeleri 67

11:58 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 32
– Lübnan

11:58 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 32
Avusturya – Fas

12:00 – Halter – 69kg Grup B

12:00 – Su Topu – Ön Eleme Turu – Grup B
Macaristan – Karadağ

12:00 – Plaj Voleybolu – Ön Eleme – A – Karşılaşma 13
Brezilya – İsviçre

12:00 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 1

12:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Çeyrek Finali 1

12:00 – Kürek – Dörtlü İkinci Şans 1

12:03 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 2

12:05 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/16 Elemeleri 116

12:05 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 3

12:05 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 32
Brezilya – Letonya

12:05 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 32
Kore – Özbekistan

12:08 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 4

12:10 – Kürek – Hafif Bayanlar İkililer Kürek İkinci Şans 1

12:11 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 5

12:12 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 32
Liberya – Fas

12:12 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 32
Endonezya – Macaristan

12:13 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 6

12:16 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 7

12:16 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 9

12:18 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 8

12:18 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 10

12:18 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 69

12:19 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 32
Birleşik Devletler – Slovenya

12:19 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 32
Fransa –

12:20 – Kürek – Hafif Bayanlar İkililer Kürek İkinci Şans 2

12:20 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 11

12:21 – Yüzme – 100m Serbest Stil – Yarış 12

12:23 – Yüzme – Bayanlar 200m Kelebek – Yarış 1

12:26 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 32
Hırvatistan – Gürcistan

12:26 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 32
Madagaskar – Arjantin

12:27 – Yüzme – Bayanlar 200m Kelebek – Yarış 2

12:30 – Kürek – Hafif İkililer Kürek İkinci Şans 1

12:30 – Binicilik – Üç Günlük Takım Atlama Finali

12:30 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64
Hong Kong, CHN – Romanya

12:30 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64
Mısır – Mısır

12:30 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64
Hırvatistan – Meksika

12:30 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64
Büyük Britanya –

12:30 – Binicilik – Üç Günlük Bireysel Atlama Galibi

12:31 – Yüzme – Bayanlar 200m Kelebek – Yarış 3

12:31 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 70

12:33 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 32
Almanya – İtalya

12:33 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 32

12:35 – Yüzme – Bayanlar 200m Kelebek – Yarış 4

12:40 – Yüzme – 200m Kurbağalama – Yarış 1

12:40 – Kürek – Hafif İkililer Kürek İkinci Şans 2

12:40 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 32

12:40 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 32
Fiji – Karadağ

12:41 – Yüzme – Bayanlar 200m Kelebek – Yarış 5

12:44 – Yüzme – 200m Kurbağalama – Yarış 2

12:44 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 119

12:45 – Hokey – Bayanlar WB Maç W07
Güney Afrika – Yeni Zelanda

12:47 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 32
Japonya – Zambiya

12:47 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 32
– Bireysel Olimpiyat Sporcuları

12:48 – Yüzme – 200m Kurbağalama – Yarış 3

12:50 – Kürek – Bayanlar Sekizli İkinci Şans 1

12:52 – Yüzme – 200m Kurbağalama – Yarış 4

12:54 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 32
Çek Cumhuriyeti – Moldova Cumhuriyeti

12:54 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 32
Panama – Belçika

12:56 – Yüzme – 200m Kurbağalama – Yarış 5

12:57 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 120

13:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön Eleme – D – Karşılaşma 19
İspanya – Arjantin

13:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Çeyrek Finali 2

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64
Fas – Brezilya

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64
Çin – Lübnan

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 64

13:00 – Kürek – Tekler Kürek Çeyrek Finali 1

13:01 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 16

13:01 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 16

13:02 – Yüzme – 4 x 200m Serbest Stil Bayrak – Yarış 1

13:07 – Yüzme – 200m Kurbağalama – Yarış 6

13:08 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 16

13:08 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 16

13:10 – Okçuluk – Bireysel 1/16 Elemeleri 73

13:10 – Kürek – Tekler Kürek Çeyrek Finali 2

13:11 – Yüzme – 200m Kurbağalama – Yarış 7

13:11 – Yüzme – 4 x 200m Serbest Stil Bayrak – Yarış 2

13:15 – Basketbol – Ön Eleme Turu Grup B
– İspanya

13:15 – Hentbol – Ön Elemeleri B Grubu – Maç 8
Kore – Macaristan

13:15 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 16

13:15 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 16

13:20 – Su Topu – Ön Eleme Turu – Grup A
Hırvatistan – İspanya

13:20 – Kürek – Tekler Kürek Çeyrek Finali 3

13:22 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 16

13:22 – Judo – Bayanlar -63 kg Elemesi Son 16

13:23 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/16 Elemeleri 122

13:29 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 16

13:29 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 16

13:30 – Voleybol – Ön Eleme – A Karşılaşma 9
Polonya – Bulgaristan

13:30 – Tenis – Maç sırası bir önceki gece duyurulacaktır

13:30 – Kürek – Tekler Kürek Çeyrek Finali 4

13:36 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 16

13:36 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 16

13:36 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 57

13:40 – Kürek – Bayanlar Tekler Kürek Çeyrek Finali 1

13:43 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 16

13:43 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 16

13:49 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 58

13:50 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 32

13:50 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 32

13:50 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 32

13:50 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 32
Mısır – Birleşik Devletler

13:50 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 16

13:50 – Judo – -81 kg Elemeleri Son 16

13:50 – Kürek – Bayanlar Tekler Kürek Çeyrek Finali 2

13:57 – Judo – Bayanlar -63 kg Çeyrek Finali

13:57 – Judo – Bayanlar -63 kg Çeyrek Finali

14:00 – Yelken – 49er – Skiff – Yarış 03

14:00 – Yelken – Laser Radial – Bayanlar Tek Kişilik Yelken – Yarış 03

14:00 – Yelken – Finn – Tek Kişilik Yelken (Ağır) – Yarış 05

14:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Çeyrek Finali 3

14:00 – Yelken – RS:X – Rüzgar Sörfü – Yarış 01

14:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön Eleme – E – Karşılaşma 2Bayanlar Ön 1
Brezilya – Almanya

14:00 – Kürek – Bayanlar Tekler Kürek Çeyrek Finali 3

14:02 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 125

14:04 – Judo – Bayanlar -63 kg Çeyrek Finali

14:04 – Judo – Bayanlar -63 kg Çeyrek Finali

14:05 – Yelken – Star – Keelboat – Yarış 05

14:10 – Kürek – Bayanlar Tekler Kürek Çeyrek Finali 4

14:11 – Judo – -81 kg Çeyrek Finali

14:11 – Judo – -81 kg Çeyrek Finali

14:15 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 126

14:18 – Judo – -81 kg Çeyrek Finali

14:18 – Judo – -81 kg Çeyrek Finali

14:20 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 32
– Almanya

14:20 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 32
Kanada – Birleşik Devletler

14:20 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 32
– Büyük Britanya

14:20 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 32
Büyük Britanya – Almanya

14:20 – Kürek – İkililer Kürek Yarı Finali A/B 1

14:28 – Okçuluk – Bireysel 1/16 Elemeleri 61

14:30 – Halter – Bayanlar 63kg Grup B

14:30 – – Tüm etkinlikler – Grup aşaması karşılaşmaları

14:30 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup C
Çin Tayvan – Türkiye

14:30 – Çiftler Grup Aşaması – Grup B
Endonezya – Polonya

14:30 – Kürek – İkililer Kürek Yarı Finali A/B 2

14:30 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup G
Danimarka –

14:40 – Kürek – Hafif Dörtlü Yarı Finali A/B 1

14:41 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/16 Elemeleri 128

14:45 – Yelken – 49er – Skiff – Yarış 04

14:45 – Yelken – RS:X – Rüzgar Sörfü – Yarış 02

14:50 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 32
Fransa – Japonya

14:50 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 32
İtalya – Japonya

14:50 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 32
Fransa – Fransa

14:50 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 32
Japonya – Almanya

14:50 – Kürek – Hafif Dörtlü Yarı Finali A/B 2

15:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Çeyrek Finali 4

15:05 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup H
Japonya – Büyük Britanya

15:07 – Tekler Grup Aşaması – Grup B
Endonezya – Avusturya

15:09 – – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup B
Japonya – Çin Tayvan

15:15 – Yelken – Finn – Tek Kişilik Yelken (Ağır) – Yarış 06

15:20 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 32
Avusturya – Çin

15:20 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 32

15:20 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 32

15:20 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 32

15:20 – Yelken – Star – Keelboat – Yarış 06

15:30 – Boks – Hafif Sinek (49kg) 32 Turu

15:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 25

15:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Gün 3

15:30 – Kano Slalom – Kano Tek (C1) Yarı Finali

15:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 26

15:40 – Tekler Grup Aşaması – Grup M
Büyük Britanya – Guatemala

15:40 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 27

15:42 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup M
Tayland – Portekiz

15:44 – Tekler Grup Aşaması – Grup H
Kore – Çin Tayvan

15:45 – Hokey – Bayanlar WA Maç W10
Belçika – Çin

15:45 – Boks – Hafif Sinek (49kg) 32 Turu

16:00 – Yelken – Laser – Tek Kişilik Yelken – Yarış 03

16:00 – Judo – Bayanlar -63 kg İkinci şans müsabakası

16:00 – Boks – Hafif Sinek (49kg) 32 Turu

16:00 – Yelken – RS:X – Bayanlar Rüzgar Sörfü – Yarış 01

16:00 – Atıcılık – Skeet Finalleri

16:05 – Yelken – Laser Radial – Bayanlar Tek Kişilik Yelken – Yarış 04

16:07 – Judo – Bayanlar -63 kg İkinci şans müsabakası

16:10 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 16

16:10 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 16

16:10 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 16

16:10 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 16

16:10 – Su Topu – Ön Eleme Turu – Grup A
– Kazakistan

16:14 – Judo – Bayanlar -63 kg Tablo A Yarı Finali

16:15 – Boks – Hafif Sinek (49kg) 32 Turu

16:15 – – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup D
Japonya – Hong Kong, CHN

16:17 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup I
Fransa – İrlanda

16:19 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup B
Kore – İtalya

16:21 – Judo – Bayanlar -63 kg Tablo B Yarı Finali

16:28 – Judo – -81 kg İkinci şans müsabakası

16:30 – Binicilik – Üç Günlük Bireysel Atlama Finali

16:30 – Hentbol – Ön Elemeleri A Grubu – Maç 9
Büyük Britanya – İsveç

16:30 – Futbol – Bayanlar İlk Tur – F Grubu – Maç 13
Japonya – Güney Afrika

16:30 – Futbol – Bayanlar İlk Tur – F Grubu – Maç 14
Kanada – İsveç

16:30 – Boks – Hafif Sinek (49kg) 32 Turu

16:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 28

16:30 – Basketbol – Ön Eleme Turu Grup A
Litvanya – Nijerya

16:30 – Plaj Voleybolu – Ön Eleme – E – Karşılaşma 21
Letonya – Venezuela

16:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 29

16:35 – Judo – -81 kg İkinci şans müsabakası

16:40 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 30

16:40 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 16

16:40 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 16

16:40 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 16

16:40 – Eskrim – Flöre Bireysel Son 16

16:42 – Judo – -81 kg Tablo A Yarı Finali

16:45 – Boks – Hafif Velter (64kg) 32 Turu

16:45 – Voleybol – Ön Eleme – A Karşılaşma 11
İtalya – Arjantin

16:45 – Yelken – RS:X – Bayanlar Rüzgar Sörfü – Yarış 02

16:49 – Judo – -81 kg Tablo B Yarı Finali

16:56 – Judo – Bayanlar -63 kg Bronz Madalya Müsabakası A

17:00 – Boks – Hafif Velter (64kg) 32 Turu

17:00 – Dalış – Bayanlar Senkronize 10m Platform Finali

17:00 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 87

17:03 – Judo – Bayanlar -63 kg Bronz Madalya Müsabakası B

17:06 – Kano Slalom – Kano Tek (C1) Finali

17:10 – Judo – -81 kg Bronz Madalya Müsabakası A

17:13 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 88

17:15 – Yelken – Laser – Tek Kişilik Yelken – Yarış 04

17:15 – Boks – Hafif Velter (64kg) 32 Turu

17:17 – Judo – -81 kg Bronz Madalya Müsabakası B

17:20 – – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup A
Çin – Büyük Britanya

17:26 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 41

17:30 – Boks – Hafif Velter (64kg) 32 Turu

17:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 31

17:30 – Su Topu – Ön Eleme Turu – Grup A
Yunanistan – İtalya

17:30 – Halter – Bayanlar 63kg Grup A

17:30 – Plaj Voleybolu – Ön Eleme – E – Karşılaşma 22
– Almanya

17:30 – Eskrim – Flöre Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 1

17:30 – Eskrim – Flöre Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 2

17:30 – Eskrim – Flöre Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 3

17:30 – Eskrim – Flöre Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 4

17:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 32

17:39 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 42

17:40 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 33

17:45 – Boks – Hafif Velter (64kg) 32 Turu

17:52 – Okçuluk – Bireysel 1/16 Elemeleri 91

18:00 – Judo – Bayanlar -63 kg Finali – Altın Madalya Müsabakası

18:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Yarı Finali 1

18:00 – Hokey – Bayanlar WA Maç W11
Büyük Britanya – Kore

18:00 – Boks – Hafif Velter (64kg) 32 Turu

18:05 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/16 Elemeleri 44

18:10 – Judo – -81 kg Finali – Altın Madalya Müsabakası

18:15 – Hentbol – Ön Elemeleri B Grubu – Maç 10
Sırbistan – Hırvatistan

18:18 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 123

18:30 – Artistik Jimnastik – Bayanlar Takım Finali

18:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 34

18:30 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön Eleme – E – Karşılaşma 22

18:31 – Okçuluk – Bireysel 1/32 Elemeleri 124

18:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 35

18:40 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 36

18:44 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 59

18:45 – Voleybol – Ön Eleme – B Karşılaşma 8
Birleşik Devletler – Almanya

18:45 – Basketbol – Ön Eleme Turu Grup B
Büyük Britanya – Brezilya

18:57 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 60

19:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Yarı Finali 2

19:10 – Okçuluk – Bireysel 1/16 Elemeleri 127

19:15 – Futbol – Bayanlar İlk Tur – G Grubu – Maç 15
Birleşik Devletler – DPR Kore

19:15 – Futbol – Bayanlar İlk Tur – G Grubu – Maç 16
Fransa – Kolombiya

19:23 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/16 Elemeleri 62

19:30 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön Eleme – F – Karşılaşma 23
Büyük Britanya – İtalya

20:00 – Eskrim – Flöre Bireysel Yarı Finali 1

20:20 – Su Topu – Ön Eleme Turu – Grup B
Sırbistan – Büyük Britanya

20:30 – – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup C
Endonezya – Danimarka

20:30 – Eskrim – Flöre Bireysel Yarı Finali 2

20:30 – – Tüm etkinlikler – Grup aşaması karşılaşmaları

20:30 – – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup B
Singapur –

20:30 – Çiftler Grup Aşaması – Grup D
Kore – Malezya

21:00 – Halter – 69kg Grup A

21:00 – Hokey – Bayanlar WB Maç W09
Arjantin – Birleşik Devletler

21:05 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup O
Bulgaristan – Endonezya

21:07 – – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup A
Çin – Kore

21:09 – Tekler Grup Aşaması – Grup I
Danimarka – Singapur

21:10 – Eskrim – Flöre Bireysel Bronz Madalya Müsabakası

21:30 – Yüzme – 100m Serbest Stil Yarı Finali 1

21:30 – Hentbol – Ön Elemeleri B Grubu – Maç 12
Danimarka – İspanya

21:35 – Yüzme – 100m Serbest Stil Yarı Finali 2

21:39 – Yüzme – Bayanlar 200m Serbest Stil Finali

21:40 – Su Topu – Ön Eleme Turu – Grup B
Birleşik Devletler – Romanya

21:40 – – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup B
Danimarka – Japonya

21:40 – Eskrim – Flöre Bireysel Altın Madalya Müsabakası

21:42 – Çiftler Grup Aşaması – Grup A
Çin – Çin Tayvan

21:44 – Tekler Grup Aşaması – Grup K
Almanya –

21:45 – Futbol – Bayanlar İlk Tur – E Grubu – Maç 17
Yeni Zelanda – Kamerun

21:45 – Futbol – Bayanlar İlk Tur – E Grubu – Maç 18
Büyük Britanya – Brezilya

21:47 – Yüzme – 200m Kelebek Finali

21:55 – Yüzme – Bayanlar 200m Kelebek Yarı Finali 1

22:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön Eleme – F – Karşılaşma 24
– Kanada

22:00 – Voleybol – Ön Eleme – A Karşılaşma 12
Büyük Britanya –

22:00 – Masa Tenisi – Tekler Çeyrek Finali 1

22:00 – Basketbol – Ön Eleme Turu Grup A
Fransa – Arjantin

22:02 – Yüzme – Bayanlar 200m Kelebek Yarı Finali 2

22:15 – – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup D
Çin – Çin Tayvan

22:17 – Yüzme – 200m Kurbağalama Yarı Finali 1

22:17 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup E
– Belçika

22:19 – – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup C
Kore – Endonezya

22:24 – Yüzme – 200m Kurbağalama Yarı Finali 2

22:30 – Boks – Hafif Sinek (49kg) 32 Turu

22:39 – Yüzme – Bayanlar 200m Bireysel Karışık Finali

22:45 – Boks – Hafif Sinek (49kg) 32 Turu

22:47 – Yüzme – 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Finali

22:50 – Tekler Grup Aşaması – Grup F
Hong Kong, CHN – Fransa

22:52 – Çiftler Grup Aşaması – Grup C
– Güney Afrika

22:54 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup F
– İzlanda

23:00 – Boks – Hafif Sinek (49kg) 32 Turu

23:00 – Masa Tenisi – Tekler Çeyrek Finali 2

23:00 – Plaj Voleybolu – Ön Eleme – B – Karşılaşma 16
Birleşik Devletler – İspanya

23:15 – Hentbol – Ön Elemeleri A Grubu – Maç 11
Arjantin – Fransa

23:15 – Boks – Hafif Sinek (49kg) 32 Turu

23:15 – Hokey – Bayanlar WB Maç W12
Almanya –

23:30 – Boks – Hafif Sinek (49kg) 32 Turu

23:45 – Boks – Hafif Velter (64kg) 32 Turu

31 Temmuz Gecesi (1 Ağustos 2012)

00:00 – Voleybol – Ön Eleme – B Karşılaşma 10
Brezilya –

00:00 – Plaj Voleybolu – Ön Eleme – A – Karşılaşma 14
İtalya – Avusturya

00:00 – Boks – Hafif Velter (64kg) 32 Turu

00:15 – Boks – Hafif Velter (64kg) 32 Turu

00:15 – Basketbol – Ön Eleme Turu Grup A
– Birleşik Devletler

00:30 – Boks – Hafif Velter (64kg) 32 Turu

00:45 – Boks – Hafif Velter (64kg) 32 Turu

01:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön Eleme – D – Karşılaşma 20
Birleşik Devletler –

01:00 – Boks – Hafif Velter (64kg) 32 Turu

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

“31 Temmuz 2012 Londra Olimpiyatları Programı” konusuna 1 yorum yapıldı.

1
Yazan: Sımarık zezee
Tarih: 30 Temmuz 2012 - 18:03

Güzel ancak bireysel yarışmalarda yarışcının adı yazılırsa daha iyi olabilir.

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

Londra 2012 OlimpiyatlarıSayfa Başına Dön