Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Londra 2012 Olimpiyatları > 30 Temmuz 2012 Londra Olimpiyatları Programı

30 Temmuz 2012 Londra Olimpiyatları Programı

- Yorum Yaz

30 Temmuz 2012 Londra Olimpiyatları Programı

30 temmuz 2012 londra olimpiyatlari programi 30 Temmuz 2012 Londra Olimpiyatları Programı

Saat Saat Londra Olimpiyatları Programı 30 Temmuz 2012 Pazartesi

10:30 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup D
– Slovakya

10:30 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup P
Çin – Birleşik Devletler

10:30 – – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup F
, CHN – Uganda

10:30 – – Tüm etkinlikler – Grup aşaması karşılaşmaları

10:30 – Hokey – Erkekler Havuz MB Maçları M02

11:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön – Havuz A – Karşılaşma 13
Çek Cumhuriyeti – Morityus

11:00 – Atıcılık – 10m Havalı Tüfek Erkekler Elemeleri

11:00 – Atıcılık – Skeet Erkekler Elemeleri – Gün 1

11:00 – Basketbol – Bayanlar Ön Turu Grup A
Hırvatistan – Çin

11:00 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 45

11:05 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup A
Çin – Kanada

11:07 – – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup C

11:09 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup O
– Beyaz Rusya

11:13 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 46

11:26 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 89

11:30 – Voleybol – Bayanlar Ön – Havuz B Karşılaşma 7
Çin – Türkiye

11:30 – Hentbol – Bayanlar Ön Elemeleri A Grubu – Maç 7
– Hırvatistan

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64
– Gürcistan

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64
Özbekistan – Nauru

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 64

11:30 – Kürek – Bayanlar Çiftler İkinci Şans 1

11:31 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 32

11:31 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 32

11:37 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 32
– Slovenya

11:37 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 32
Portekiz – Birleşik Devletler

11:39 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 90

11:40 – – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup A
– Rusya Federasyonu

11:40 – Kürek – Bayanlar Quad Kürek İkinci Şans 1

11:42 – – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup B
Danimarka – Polonya

11:44 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 32
– Moğolistan

11:44 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 32
Yunanistan – Küba

11:44 – – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup D
Çin –

11:50 – Kürek – Erkekler Sekizli İkinci Şans 1

11:51 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 32
Fransa – Büyük Britanya

11:51 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 32
Brezilya – Almanya

11:52 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri 49

11:58 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 32
Avusturya – Kanada

11:58 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 32
İspanya – Macaristan

12:00 – Yüzme – Bayanlar 200m Serbest Stil – Yarış 1

12:00 – Kürek – Erkekler Quad Kürek İkinci Şans 1

12:00 – Halter – Erkekler 62kg Grup B

12:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Üçüncü Tur

12:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Üçüncü Tur

12:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Üçüncü Tur

12:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Üçüncü Tur

12:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön – Havuz B – Karşılaşma 15
Çin – İsviçre

12:04 – Yüzme – Bayanlar 200m Serbest Stil – Yarış 2

12:05 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 32
Romanya – Çin

12:05 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/16 Elemeleri 92

12:05 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 32

12:08 – Yüzme – Bayanlar 200m Serbest Stil – Yarış 3

12:10 – Kürek – Erkekler Çiftler İkinci Şans 1

12:12 – Yüzme – Bayanlar 200m Serbest Stil – Yarış 4

12:12 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 32
Çek Cumhuriyeti – Samoa

12:12 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 32
– Barbados

12:15 – Yüzme – Bayanlar 200m Serbest Stil – Yarış 5

12:18 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 39

12:19 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 32
Belçika – Filistin

12:19 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 32
İsrail – Türkiye

12:20 – Yüzme – Bayanlar 200m Serbest Stil – Yarış 6

12:20 – Kürek – Bayanlar İkililer Kürek Yarışı 1

12:21 – Yüzme – Erkekler 200m Kelebek – Yarış 1

12:25 – Yüzme – Erkekler 200m Kelebek – Yarış 2

12:26 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 32
, CHN – Birleşik Devletler

12:26 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 32

12:29 – Yüzme – Erkekler 200m Kelebek – Yarış 3

12:30 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64
Almanya – Venezuela

12:30 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64
Çin Tayvan – Mısır

12:30 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64
Ukrayna – Birleşik Devletler

12:30 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64
, CHN – Ukrayna

12:30 – Kürek – Bayanlar İkililer Kürek Yarışı 2

12:31 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 40

12:32 – Yüzme – Erkekler 200m Kelebek – Yarış 4

12:33 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 32
Rusya Federasyonu – İspanya

12:33 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 32
Büyük Britanya – Tacikistan

12:36 – Yüzme – Erkekler 200m Kelebek – Yarış 5

12:40 – Kürek – Erkekler Dörtlü Yarışı 1

12:40 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 32
Azerbaycan – Güney Afrika

12:40 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 32
Hollanda – Gana

12:41 – Yüzme – Bayanlar 200m Bireysel Karışık – Yarış 1

12:44 – Yüzme – Erkekler 200m Kelebek – Yarış 6

12:44 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 95

12:45 – Hokey – Erkekler Havuz MA Maçları M01
– Güney Afrika

12:45 – Yüzme – Bayanlar 200m Bireysel Karışık – Yarış 2

12:47 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 32
Moğolistan – Almanya

12:47 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 32
Ruanda – Brezilya

12:49 – Yüzme – Bayanlar 200m Bireysel Karışık – Yarış 3

12:50 – Kürek – Erkekler Dörtlü Yarışı 2

12:53 – Yüzme – Bayanlar 200m Bireysel Karışık – Yarış 4

12:54 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 32
Portekiz – Ukrayna

12:54 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 32
Fransa – Polonya

12:57 – Yüzme – Bayanlar 200m Bireysel Karışık – Yarış 5

12:57 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 96

13:00 – Kürek – Erkekler Dörtlü Yarışı 3

13:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön – Havuz F – Karşılaşma 23
Norveç – Kanada

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64
Büyük Britanya – Şili

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 64

13:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Üçüncü Tur

13:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Üçüncü Tur

13:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Üçüncü Tur

13:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Üçüncü Tur

13:01 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 16

13:01 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 32
Kostarika – Mısır

13:08 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 16

13:08 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 16

13:10 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri 43

13:15 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 16

13:15 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 16

13:15 – Basketbol – Bayanlar Ön Turu Grup A
Çek Cumhuriyeti – Türkiye

13:15 – Hentbol – Bayanlar Ön Elemeleri B Grubu – Maç 8
– Danimarka

13:22 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 16

13:22 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 16

13:23 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/16 Elemeleri 98

13:29 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 16

13:29 – Judo – Bayanlar -57 kg Elemesi Son 16

13:30 – Voleybol – Bayanlar Ön – Havuz B Karşılaşma 8
Sırbistan –

13:30 – Tenis – Maç sırası bir önceki gece duyurulacaktır

13:36 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 16

13:36 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 16

13:36 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 33

13:43 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 16

13:43 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 16

13:49 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 34

13:50 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 16

13:50 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 16

13:50 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 32

13:50 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 32

13:50 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 32

13:50 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 32
Çin – Tunus

13:57 – Judo – Erkekler -73 kg Elemeleri Son 16

13:57 – Judo – Bayanlar -57 kg Çeyrek Finali

14:00 – Yelken – Laser – Erkekler Tek Kişilik Yelken – Yarış 01

14:00 – Yelken – 49er – Erkekler Skiff – Yarış 01

14:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön – Havuz D – Karşılaşma 19
Letonya – Güney Afrika

14:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Üçüncü Tur

14:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Üçüncü Tur

14:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Üçüncü Tur

14:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Üçüncü Tur

14:02 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 101

14:04 – Judo – Bayanlar -57 kg Çeyrek Finali

14:04 – Judo – Bayanlar -57 kg Çeyrek Finali

14:05 – Yelken – Laser Radial – Bayanlar Tek Kişilik Yelken – Yarış 01

14:11 – Judo – Erkekler -73 kg Çeyrek Finali

14:11 – Judo – Bayanlar -57 kg Çeyrek Finali

14:15 – Atıcılık – 10m Havalı Tüfek Erkekler Finalleri

14:15 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 102

14:18 – Judo – Erkekler -73 kg Çeyrek Finali

14:18 – Judo – Erkekler -73 kg Çeyrek Finali

14:20 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 32
İsviçre – Polonya

14:20 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 32
Rusya Federasyonu – Ukrayna

14:20 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 32
Rusya Federasyonu –

14:20 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 32
Macaristan –

14:25 – Judo – Erkekler -73 kg Çeyrek Finali

14:28 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri 37

14:30 – – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup A
Almanya –

14:30 – – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup C
Danimarka –

14:30 – Binicilik – Üç Günlük Takım Cross Country

14:30 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup K
Çin Tayvan – Finlandiya

14:30 – Binicilik – Üç Günlük Bireysel Cross Country

14:30 – – Tüm etkinlikler – Grup aşaması karşılaşmaları

14:30 – Halter – Bayanlar 58kg Grup B

14:41 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/16 Elemeleri 104

14:45 – Yelken – 49er – Erkekler Skiff – Yarış 02

14:50 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 32
İtalya – Birleşik Devletler

14:50 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 32
Fransa – Birleşik Devletler

14:50 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 32
– Kanada

14:50 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 32
Almanya – İtalya

15:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Üçüncü Tur

15:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Üçüncü Tur

15:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Üçüncü Tur

15:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Üçüncü Tur

15:05 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup J
, CHN

15:07 – – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup H
Çin Tayvan – Rusya Federasyonu

15:09 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup C
Çin Tayvan – Avusturya

15:15 – Yelken – Laser – Erkekler Tek Kişilik Yelken – Yarış 02

15:20 – Yelken – Laser Radial – Bayanlar Tek Kişilik Yelken – Yarış 02

15:20 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 32
– İtalya

15:20 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 32

15:20 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 32
Rusya Federasyonu – Almanya

15:20 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 32

15:30 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) 32 Turu

15:30 – Kano Slalom – Kano Çiftler (C2) Erkekler Ön Yarışları 1. Yarış

15:40 – – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup D
Çin – Tayland

15:42 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup M
Portekiz –

15:44 – – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup K
Ukrayna – Maldivler

15:45 – Hokey – Erkekler Havuz MA Maçları M03
İspanya – Pakistan

15:45 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) 32 Turu

16:00 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) 32 Turu

16:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 13

16:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Gün 2

16:00 – Yelken – Finn – Erkekler Tek Kişilik Yelken (Ağır) – Yarış 03

16:00 – Judo – Bayanlar -57 kg İkinci şans müsabakası

16:05 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 14

16:05 – Yelken – Star – Erkekler Keelboat – Yarış 03

16:07 – Judo – Bayanlar -57 kg İkinci şans müsabakası

16:10 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 16

16:10 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 16

16:10 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 16

16:10 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 16

16:10 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 15

16:10 – Su Topu – Bayanlar Ön Turu – Grup A
İspanya – Çin

16:14 – Judo – Bayanlar -57 kg Tablo A Yarı Finali

16:15 – – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup P
Çin – İrlanda

16:15 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) 32 Turu

16:17 – – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup B
Tayland – Polonya

16:19 – – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup D
– Birleşik Devletler

16:21 – Judo – Bayanlar -57 kg Tablo B Yarı Finali

16:22 – Kano Slalom – Kano (K1) Bayanlar Ön Yarışları 1. Yarış

16:28 – Judo – Erkekler -73 kg İkinci şans müsabakası

16:30 – Hentbol – Bayanlar Ön Elemeleri A Grubu – Maç 9
Büyük Britanya – Rusya Federasyonu

16:30 – Basketbol – Bayanlar Ön Turu Grup B
Fransa –

16:30 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) 32 Turu

16:30 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön – Havuz C – Karşılaşma 17
Almanya – Çin

16:35 – Judo – Erkekler -73 kg İkinci şans müsabakası

16:40 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 16

16:40 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 16

16:40 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 16

16:40 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Son 16

16:42 – Judo – Erkekler -73 kg Tablo A Yarı Finali

16:45 – Boks – Erkekler Hafif Ağır (81kg) 32 Turu

16:45 – Voleybol – Bayanlar Ön – Havuz A Karşılaşma 9
Dominik Cumhuriyeti – Rusya Federasyonu

16:49 – Judo – Erkekler -73 kg Tablo B Yarı Finali

16:56 – Judo – Bayanlar -57 kg Bronz Madalya Müsabakası A

17:00 – Boks – Erkekler Hafif Ağır (81kg) 32 Turu

17:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 16

17:00 – Dalış – Erkekler Senkronize 10m Platform Finali

17:00 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 51

17:03 – Judo – Bayanlar -57 kg Bronz Madalya Müsabakası B

17:05 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 17

17:10 – Judo – Erkekler -73 kg Bronz Madalya Müsabakası A

17:10 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 18

17:13 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 52

17:15 – Boks – Erkekler Hafif Ağır (81kg) 32 Turu

17:15 – Yelken – Finn – Erkekler Tek Kişilik Yelken (Ağır) – Yarış 04

17:17 – Judo – Erkekler -73 kg Bronz Madalya Müsabakası B

17:20 – – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup C
– Güney Afrika

17:20 – Yelken – Star – Erkekler Keelboat – Yarış 04

17:26 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 107

17:30 – Boks – Erkekler Hafif Ağır (81kg) 32 Turu

17:30 – Halter – Bayanlar 58kg Grup A

17:30 – Su Topu – Bayanlar Ön Turu – Grup B
İtalya –

17:30 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Dördüncü Tur

17:30 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Dördüncü Tur

17:30 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Dördüncü Tur

17:30 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Dördüncü Tur

17:30 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön – Havuz A – Karşılaşma 14
Brezilya – Almanya

17:30 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 1

17:30 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 2

17:30 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 3

17:30 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 4

17:35 – Kano Slalom – Kano Çiftler (C2) Erkekler Ön Yarışları 2. Yarış

17:39 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 108

17:45 – Boks – Erkekler Hafif Ağır (81kg) 32 Turu

17:52 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri 55

18:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 19

18:00 – Judo – Bayanlar -57 kg Finali – Altın Madalya Müsabakası

18:00 – Hokey – Erkekler Havuz MB Maçları M05
Hollanda – Hindistan

18:05 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/16 Elemeleri 110

18:05 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 20

18:10 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 21

18:10 – Judo – Erkekler -73 kg Finali – Altın Madalya Müsabakası

18:15 – Hentbol – Bayanlar Ön Elemeleri B Grubu – Maç 10
Fransa – İspanya

18:18 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 75

18:27 – Kano Slalom – Kano (K1) Bayanlar Ön Yarışları 2. Yarış

18:30 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Dördüncü Tur

18:30 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Dördüncü Tur

18:30 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Dördüncü Tur

18:30 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Dördüncü Tur

18:30 – Artistik Jimnastik – Erkekler Takım Finali

18:30 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön – Havuz B – Karşılaşma 16
Yunanistan – Rusya Federasyonu

18:31 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri 76

18:44 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 83

18:45 – Voleybol – Bayanlar Ön – Havuz B Karşılaşma 10
Birleşik Devletler – Brezilya

18:45 – Basketbol – Bayanlar Ön Turu Grup B
Rusya Federasyonu – Brezilya

18:57 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/32 Elemeleri 84

19:00 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 22

19:05 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 23

19:10 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri 79

19:10 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 24

19:23 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/16 Elemeleri 86

19:30 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön – Havuz F – Karşılaşma 24
Büyük Britanya – Brezilya

20:00 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Yarı Finalleri Yarı Final 1

20:20 – Su Topu – Bayanlar Ön Turu – Grup B
Büyük Britanya – Rusya Federasyonu

20:30 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Yarı Finalleri Yarı Final 2

20:30 – – Tüm etkinlikler – Grup aşaması karşılaşmaları

20:30 – – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup B
Polonya – Kanada

20:30 – – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup B

20:30 – – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup A
Rusya Federasyonu – Almanya

21:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Dördüncü Tur

21:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Dördüncü Tur

21:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Dördüncü Tur

21:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Dördüncü Tur

21:00 – Hokey – Erkekler Havuz MA Maçları M04
Büyük Britanya – Arjantin

21:00 – Halter – Erkekler 62kg Grup A

21:05 – – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup B
Çin Tayvan – Hindistan

21:07 – – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup C
Çin – Rusya Federasyonu

21:09 – – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup C

21:10 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Bronz Madalya Müsabakası

21:30 – Yüzme – Bayanlar 200m Serbest Stil Yarı Finali 1

21:30 – Hentbol – Bayanlar Ön Elemeleri A Grubu – Maç 11
Brezilya – Karadağ

21:36 – Yüzme – Bayanlar 200m Serbest Stil Yarı Finali 2

21:40 – Eskrim – Bayanlar Epe Bireysel Altın Madalya Müsabakası

21:40 – Su Topu – Bayanlar Ön Turu – Grup A
Macaristan – Birleşik Devletler

21:40 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup G
Danimarka – Polonya

21:41 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil Finali

21:42 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup F
İzlanda – Litvanya

21:44 – – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup G
Danimarka – Portekiz

21:49 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü Finali

21:56 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü Finali

22:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Dördüncü Tur

22:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Dördüncü Tur

22:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Dördüncü Tur

22:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler Dördüncü Tur

22:00 – Basketbol – Bayanlar Ön Turu Grup B
Büyük Britanya – Kanada

22:00 – Voleybol – Bayanlar Ön – Havuz A Karşılaşma 11
İtalya –

22:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön – Havuz C – Karşılaşma 18
İsviçre – Rusya Federasyonu

22:13 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama Finali

22:15 – – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup A
Malezya – Finlandiya

22:17 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup N
Almanya – Ukrayna

22:19 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup L
İspanya – Peru

22:30 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) 32 Turu

22:30 – Yüzme – Erkekler 200m Kelebek Yarı Finali 1

22:36 – Yüzme – Erkekler 200m Kelebek Yarı Finali 2

22:45 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) 32 Turu

22:50 – – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup L
Çin – Polonya

22:51 – Yüzme – Bayanlar 200m Bireysel Karışık Yarı Finali 1

22:52 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup I
Fransa – Mısır

22:54 – – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup B
İtalya – Malezya

22:58 – Yüzme – Bayanlar 200m Bireysel Karışık Yarı Finali 2

23:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön – Havuz D – Karşılaşma 20
Birleşik Devletler – Polonya

23:00 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) 32 Turu

23:15 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) 32 Turu

23:15 – Hentbol – Bayanlar Ön Elemeleri B Grubu – Maç 12
İsveç – Norveç

23:15 – Hokey – Erkekler Havuz MB Maçları M06
Almanya – Belçika

23:30 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) 32 Turu

23:45 – Boks – Erkekler Hafif Ağır (81kg) 32 Turu

30 Temmuz 2012 Gecesi (31 Temmuz)
00:00 – Boks – Erkekler Hafif Ağır (81kg) 32 Turu

00:00 – Voleybol – Bayanlar Ön – Havuz A Karşılaşma 12
Büyük Britanya – Cezayir

00:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön – Havuz C – Karşılaşma 17
Avusturya –

00:15 – Boks – Erkekler Hafif Ağır (81kg) 32 Turu

00:15 – Basketbol – Bayanlar Ön Turu Grup A
– Birleşik Devletler

00:30 – Boks – Erkekler Hafif Ağır (81kg) 32 Turu

00:45 – Boks – Erkekler Hafif Ağır (81kg) 32 Turu

01:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön – Havuz C – Karşılaşma 18
Birleşik Devletler – Çek Cumhuriyeti

Konu İçeriği:

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

Londra 2012 OlimpiyatlarıSayfa Başına Dön