Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Londra 2012 Olimpiyatları > 3 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

3 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

- Yorum Yaz

3 Ağustos 2012 Olimpiyatları Programı

3 agustos 2012 londra olimpiyatlari programi 3 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

Saat Saat Olimpiyatları Programı 3 Ağustos 2012 Cuma

10:30 – Hokey – Erkekler MA Maçları M13
Avustralya – Arjantin

11:00 – Atıcılık – 50m Tüfekle Yatarak Erkekler Elemeleri

11:00 – – Karışık Çiftler Bronz Madalya Karşılaşması

11:00 – – Bayanlar Tekler yarı final karşılaşmaları

11:00 – – Bayanlar Tur 16 – Maç 39

11:00 – Basketbol – Bayanlar Ön Eleme Grup A
– Hırvatistan

11:00 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri 148

11:13 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri 147

11:26 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri 146

11:30 – Voleybol – Bayanlar Ön Eleme – B Karşılaşma 19
– Çin

11:30 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 32
Fransa – Polonya

11:30 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 32
– Gürcistan

11:30 – Hentbol – Bayanlar Ön Elemeleri A Grubu – Maç 19
– Büyük Britanya

11:30 – Kürek – Erkekler Tekler Kürek Finali F

11:37 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 32
– Kazakistan

11:37 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 32
Romanya – Kırgızistan

11:39 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri 145

11:40 – Kürek – Erkekler Tekler Kürek Finali E

11:44 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 32
Küba – Estonya

11:44 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 32
Macaristan – Hollanda

11:50 – Kürek – Erkekler Tekler Kürek Finali D

11:51 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 32
– Gine

11:51 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 32
İran – Fas

11:52 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri 149

11:58 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 32
Mısır – Beyaz Rusya

11:58 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 32
– İzlanda

12:00 – Atletizm – Erkekler Gülle Atma Eleme – Grup A

12:00 – Atletizm – Erkekler Gülle Atma Eleme – Grup B

12:00 – – Bayanlar Tur 16 – Maç 40

12:00 – Kürek – Erkekler Tekler Kürek Finali C

12:00 – Yüzme – Bayanlar 50m Serbest Stil – Yarış 1

12:00 – Halter – Erkekler 85kg Grup B

12:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Takım İlk Tur
Singapur – Polonya

12:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Takım İlk Tur
Büyük Britanya – DPR Kore

12:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Takım İlk Tur
– Avustralya

12:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Takım İlk Tur
Birleşik Devletler – Japonya

12:03 – Yüzme – Bayanlar 50m Serbest Stil – Yarış 2

12:05 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 32
Japonya – Guatemala

12:05 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 32
Vanuatu – Litvanya

12:05 – Atletizm – Bayanlar Heptatlon 100m Engelli – Yarış 1

12:05 – Yüzme – Bayanlar 50m Serbest Stil – Yarış 3

12:05 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri 150

12:07 – Yüzme – Bayanlar 50m Serbest Stil – Yarış 4

12:09 – Yüzme – Bayanlar 50m Serbest Stil – Yarış 5

12:10 – Kürek – Erkekler Quad Kürek Finali B

12:12 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 32
Kore – Filipinler

12:12 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 32
Rusya Federasyonu – DR Kongo

12:12 – Yüzme – Bayanlar 50m Serbest Stil – Yarış 6

12:13 – Atletizm – Bayanlar Heptatlon 100m Engelli – Yarış 2

12:14 – Yüzme – Bayanlar 50m Serbest Stil – Yarış 7

12:16 – Yüzme – Bayanlar 50m Serbest Stil – Yarış 8

12:18 – Yüzme – Bayanlar 50m Serbest Stil – Yarış 9

12:18 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri 151

12:19 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 32
Slovenya – Ukrayna

12:19 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 32
Büyük Britanya – Avustralya

12:20 – Kürek – Erkekler Çiftler Finali B

12:20 – Yüzme – Bayanlar 50m Serbest Stil – Yarış 10

12:21 – Atletizm – Bayanlar Heptatlon 100m Engelli – Yarış 3

12:24 – Yüzme – Erkekler 1500m Serbest Stil – Yarış 1

12:25 – Atletizm – Bayanlar Üç Adım Atlama Eleme – Grup A

12:25 – Atletizm – Bayanlar Üç Adım Atlama Eleme – Grup B

12:26 – Judo – Bayanlar +78 kg Elemesi Son 32
Çin – Meksika

12:26 – Judo – Bayanlar +78 kg Elemesi Son 32
– Fransa

12:29 – Atletizm – Bayanlar Heptatlon 100m Engelli – Yarış 4

12:30 – Kürek – Bayanlar İkililer Kürek Finali B

12:30 – Atıcılık – 25m Tabanca Hızlı Erkekler Elemeleri – Aşama 2

12:31 – Okçuluk – Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri 152

12:33 – Judo – Bayanlar +78 kg Elemesi Son 32
Suudi Arabistan – Portoriko

12:33 – Judo – Bayanlar +78 kg Elemesi Son 32
Cezayir – Büyük Britanya

12:40 – Atletizm – Bayanlar 100m Ön Eleme – Yarış 1

12:40 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 16

12:40 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 16

12:40 – Kürek – Erkekler Tekler Kürek Finali B

12:42 – Yüzme – Erkekler 1500m Serbest Stil – Yarış 2

12:45 – Hokey – Erkekler MB Maçları M14
Hollanda – Yeni Zelanda

12:47 – Atletizm – Bayanlar 100m Ön Eleme – Yarış 2

12:47 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 16

12:47 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 16

12:54 – Atletizm – Bayanlar 100m Ön Eleme – Yarış 3

12:54 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 16

12:54 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 16

12:59 – Yüzme – Erkekler 1500m Serbest Stil – Yarış 3

13:00 – Binicilik – At Terbiyesi Bireysel Grand Prix Gün 2

13:00 – Binicilik – At Terbiyesi Takım Grand Prix Gün 2

13:01 – Atletizm – Bayanlar 100m Ön Eleme – Yarış 4

13:01 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 16

13:01 – Judo – Erkekler +100 kg Elemesi Son 16

13:08 – Judo – Bayanlar +78 kg Elemesi Son 16

13:08 – Judo – Bayanlar +78 kg Elemesi Son 16
Japonya – Venezuela

13:15 – Basketbol – Bayanlar Ön Eleme Grup B
Rusya Federasyonu – Avustralya

13:15 – Judo – Bayanlar +78 kg Elemesi Son 16
Türkiye – Ukrayna

13:15 – Judo – Bayanlar +78 kg Elemesi Son 16

13:15 – Hentbol – Bayanlar Ön Elemeleri B Grubu – Maç 20
Kore – Fransa

13:15 – Atletizm – Erkekler 400m Engelli Tur 1 – Yarış 1

13:15 – Atletizm – Bayanlar Heptatlon Yüksek Atlama – Grup A

13:15 – Atletizm – Bayanlar Heptatlon Yüksek Atlama – Grup B

13:16 – Yüzme – Erkekler 1500m Serbest Stil – Yarış 4

13:20 – Atletizm – Erkekler Çekiç Atma Eleme – Grup A

13:22 – Judo – Bayanlar +78 kg Elemesi Son 16

13:22 – Judo – Bayanlar +78 kg Elemesi Son 16

13:23 – Atletizm – Erkekler 400m Engelli Tur 1 – Yarış 2

13:29 – Judo – Bayanlar +78 kg Elemesi Son 16
Küba – Yeşil Burun

13:29 – Judo – Bayanlar +78 kg Elemesi Son 16
Kore – Kazakistan

13:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Takım Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 1
Rusya Federasyonu – Birleşik Devletler

13:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Takım Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 2
Çin – Romanya

13:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Takım Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 3
– Kore

13:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Takım Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 4
İtalya – Beyaz Rusya

13:30 – Kürek – Erkekler Quad Kürek Finali A

13:30 – Voleybol – Bayanlar Ön Eleme – A Karşılaşma 21
Japonya – Rusya Federasyonu

13:30 – Tenis – Maç sırası bir önceki gece duyurulacaktır

13:31 – Atletizm – Erkekler 400m Engelli Tur 1 – Yarış 3

13:35 – Yüzme – Bayanlar 4 x 100m Karışık Bayrak – Yarış 1

13:36 – Judo – Erkekler +100 kg Çeyrek Finali

13:36 – Judo – Erkekler +100 kg Çeyrek Finali

13:39 – Atletizm – Erkekler 400m Engelli Tur 1 – Yarış 4

13:41 – Yüzme – Bayanlar 4 x 100m Karışık Bayrak – Yarış 2

13:43 – Judo – Erkekler +100 kg Çeyrek Finali

13:43 – Judo – Erkekler +100 kg Çeyrek Finali

13:47 – Atletizm – Erkekler 400m Engelli Tur 1 – Yarış 5

13:49 – Yüzme – Erkekler 4 x 100m Karışık Bayrak – Yarış 1

13:50 – Kürek – Erkekler Çiftler Finali A

13:50 – Judo – Bayanlar +78 kg Çeyrek Finali

13:50 – Judo – Bayanlar +78 kg Çeyrek Finali

13:55 – Yüzme – Erkekler 4 x 100m Karışık Bayrak – Yarış 2

13:57 – Judo – Bayanlar +78 kg Çeyrek Finali

13:57 – Judo – Bayanlar +78 kg Çeyrek Finali

14:00 – Yelken – Laser – Erkekler Tek Kişilik Yelken – Yarış 07

14:00 – Atıcılık – 50m Tüfekle Yatarak Erkekler Finalleri

14:00 – Yelken – Finn – Erkekler Tek Kişilik Yelken (Ağır) – Yarış 09

14:00 – Atletizm – Bayanlar 400m Tur 1 – Yarış 1

14:00 – Futbol – Bayanlar Ç/Final – Maç 21 – E2 – G2

14:00 – Yelken – 470 – Bayanlar İki Kişilik Yelken – Yarış 01

14:05 – Yelken – Star – Erkekler Keelboat – Yarış 09

14:05 – Yelken – 470 – Erkekler İki Kişilik Yelken – Yarış 03

14:08 – Atletizm – Bayanlar 400m Tur 1 – Yarış 2

14:10 – Kürek – Bayanlar İkililer Kürek Finali A

14:16 – Atletizm – Bayanlar 400m Tur 1 – Yarış 3

14:24 – Atletizm – Bayanlar 400m Tur 1 – Yarış 4

14:30 – Halter – Bayanlar 75kg Grup B

14:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Takım Klasmanı 5-8

14:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Takım Klasmanı 5-8

14:30 – Kürek – Erkekler Tekler Kürek Finali A

14:32 – Atletizm – Bayanlar 400m Tur 1 – Yarış 5

14:40 – Atletizm – Bayanlar 400m Tur 1 – Yarış 6

14:45 – Atletizm – Erkekler Çekiç Atma Eleme – Grup B

14:48 – Atletizm – Bayanlar 400m Tur 1 – Yarış 7

15:00 – – Erkekler Tur 16 – Maç 39

15:00 – Atletizm – Erkekler 3000m Engelli Tur 1 – Yarış 1

15:15 – Yelken – Finn – Erkekler Tek Kişilik Yelken (Ağır) – Yarış 10

15:15 – Atletizm – Erkekler 3000m Engelli Tur 1 – Yarış 2

15:15 – Yelken – 470 – Bayanlar İki Kişilik Yelken – Yarış 02

15:20 – Yelken – Star – Erkekler Keelboat – Yarış 10

15:20 – Yelken – 470 – Erkekler İki Kişilik Yelken – Yarış 04

15:30 – Yelken – Laser – Erkekler Tek Kişilik Yelken – Yarış 08

15:30 – Yelken – 49er – Erkekler Skiff – Yarış 09

15:30 – – Karışık Çiftler Altın Madalya Karşılaşması

15:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Takım Yarı Finalleri Yarı Final 1

15:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Takım Yarı Finalleri Yarı Final 2

15:30 – – Erkekler Tekler yarı final karşılaşmaları

15:30 – Atletizm – Erkekler 3000m Engelli Tur 1 – Yarış 3

15:30 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) 16

15:35 – Yelken – Laser Radial – Bayanlar Tek Kişilik Yelken – Yarış 07

15:45 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) 16

15:45 – Hokey – Erkekler MB Maçları M17
– Hindistan

16:00 – Trambolin – Erkekler Elemeleri

16:00 – Trambolin – Erkekler Elemeleri 1. Rutin

16:00 – Okçuluk – Erkekler Bireysel Çeyrek Final 153

16:00 – – Erkekler Tur 16 – Maç 40

16:00 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) 16

16:00 – Judo – Bayanlar +78 kg İkinci şans müsabakası

16:07 – Judo – Bayanlar +78 kg İkinci şans müsabakası

16:10 – Su Topu – Bayanlar Ön Eleme – Grup A
İspanya – Macaristan

16:13 – Okçuluk – Erkekler Bireysel Çeyrek Final 154

16:14 – Judo – Bayanlar +78 kg Tablo A Yarı Finali

16:15 – Yelken – 49er – Erkekler Skiff – Yarış 10

16:15 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) 16

16:21 – Judo – Bayanlar +78 kg Tablo B Yarı Finali

16:26 – Okçuluk – Erkekler Bireysel Çeyrek Final 155

16:28 – Judo – Erkekler +100 kg İkinci şans müsabakası

16:30 – Hentbol – Bayanlar Ön Elemeleri A Grubu – Maç 21
Hırvatistan – Karadağ

16:30 – Basketbol – Bayanlar Ön Eleme Grup B
– Kanada

16:30 – Dalış – Bayanlar 3m Tramplen Ön Eleme

16:30 – Atıcılık – 25m Tabanca Hızlı Erkekler Finalleri

16:30 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 16

16:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Takım Sıralaması 5-6

16:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Takım Sıralaması 7-8

16:30 – Futbol – Bayanlar Ç/Final – Maç 20 – G1 – E3/F3

16:30 – Masa Tenisi – Bayanlar Takım İlk Tur
Çin – İspanya

16:30 – Masa Tenisi – Bayanlar Takım İlk Tur
Mısır – Hollanda

16:30 – Masa Tenisi – Bayanlar Takım İlk Tur
Hong Kong, CHN – Avusturya

16:30 – Masa Tenisi – Bayanlar Takım İlk Tur
– Kore

16:35 – Judo – Erkekler +100 kg İkinci şans müsabakası

16:39 – Okçuluk – Erkekler Bireysel Çeyrek Final 156

16:42 – Judo – Erkekler +100 kg Tablo A Yarı Finali

16:44 – Trambolin – Erkekler Elemeleri 2. Rutin

16:45 – Voleybol – Bayanlar Ön Eleme – B Karşılaşma 20
Türkiye – Kore

16:45 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 16

16:49 – Judo – Erkekler +100 kg Tablo B Yarı Finali

16:50 – Yelken – Laser Radial – Bayanlar Tek Kişilik Yelken – Yarış 08

16:52 – Okçuluk – Erkekler Bireysel Yarı Final 157

16:56 – Judo – Bayanlar +78 kg Bronz Madalya Müsabakası A

17:00 – Yelken – 49er – Erkekler Skiff – Yarış 11

17:00 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 16

17:03 – Judo – Bayanlar +78 kg Bronz Madalya Müsabakası B

17:05 – Okçuluk – Erkekler Bireysel Yarı Final 158

17:10 – Judo – Erkekler +100 kg Bronz Madalya Müsabakası A

17:15 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 16

17:17 – Judo – Erkekler +100 kg Bronz Madalya Müsabakası B

17:21 – Okçuluk – Erkekler Bireysel Bronz Madalya Karşılaşması

17:26 – Trambolin – Erkekler Finali

17:30 – Su Topu – Bayanlar Ön Eleme – Grup B
Rusya Federasyonu – Avustralya

17:30 – Halter – Bayanlar 75kg Grup A

17:37 – Okçuluk – Erkekler Bireysel Altın Madalya Karşılaşması

18:00 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Keirin İlk Tur – Ön Yarış 1

18:00 – Hokey – Erkekler MA Maçları M15
Büyük Britanya – Pakistan

18:00 – Judo – Bayanlar +78 kg Finali – Altın Madalya Müsabakası

18:05 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Keirin İlk Tur – Ön Yarış 2

18:10 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Keirin İlk Tur – Ön Yarış 3

18:10 – Judo – Erkekler +100 kg Finali – Altın Madalya Müsabakası

18:15 – Hentbol – Bayanlar Ön Elemeleri A Grubu – Maç 23
Rusya Federasyonu –

18:18 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Takım Takip İlk Tur – Ön Yarış 1

18:24 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Takım Takip İlk Tur – Ön Yarış 2

18:30 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Takım Takip İlk Tur – Ön Yarış 3

18:37 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Takım Takip İlk Tur – Ön Yarış 4

18:43 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Keirin İlk Tur İkinci Şanslar – Ön Yarış 1

18:45 – Voleybol – Bayanlar Ön Eleme – A Karşılaşma 23
Büyük Britanya – Dominik Cumhuriyeti

18:45 – Basketbol – Bayanlar Ön Eleme Grup A
Türkiye – Çin

18:48 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Keirin İlk Tur İkinci Şanslar – Ön Yarış 2

18:56 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Takip Elemeleri

19:00 – – Bayanlar Tur 16 – Maç 41

19:00 – Futbol – Bayanlar Ç/Final – Maç 22 – E1 – E3/G3

19:46 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Keirin İkinci Tur – Ön Yarış 1

19:51 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Keirin İkinci Tur – Ön Yarış 2

19:59 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Takım Takip Finalleri 7-8

20:00 – – Bayanlar Tur 16 – Maç 42

20:00 – Eskrim – Erkekler Sabr Takım Bronz Madalya Müsabakası

20:05 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Takım Takip Finalleri 5-6

20:12 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Takım Takip Finalleri – Bronz

20:18 – Bisiklet Pist Yarışları – Erkekler Takım Takip Finalleri – Altın

20:20 – Su Topu – Bayanlar Ön Eleme – Grup B
Büyük Britanya – İtalya

20:38 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Keirin Finalleri 7-12

20:43 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Keirin Finalleri 1-6

20:45 – Eskrim – Erkekler Sabr Takım Altın Madalya Müsabakası

21:00 – Hokey – Erkekler MA Maçları M16
Güney Afrika – İspanya

21:00 – Halter – Erkekler 85kg Grup A

21:00 – Atletizm – Bayanlar Heptatlon Gülle Atma – Grup A

21:00 – Atletizm – Bayanlar Heptatlon Gülle Atma – Grup B

21:00 – Masa Tenisi – Erkekler Takım İlk Tur
Japonya – Kanada

21:00 – Masa Tenisi – Erkekler Takım İlk Tur
– Hong Kong, CHN

21:00 – Masa Tenisi – Erkekler Takım İlk Tur
Portekiz – Büyük Britanya

21:00 – Masa Tenisi – Erkekler Takım İlk Tur
DPR Kore – Kore

21:05 – Atletizm – Bayanlar 100m Tur 1 – Yarış 1

21:10 – Atletizm – Bayanlar Disk Fırlatma Eleme – Grup A

21:13 – Atletizm – Bayanlar 100m Tur 1 – Yarış 2

21:21 – Atletizm – Bayanlar 100m Tur 1 – Yarış 3

21:29 – Atletizm – Bayanlar 100m Tur 1 – Yarış 4

21:30 – Yüzme – Bayanlar 200m Sırtüstü Finali

21:30 – Hentbol – Bayanlar Ön Elemeleri B Grubu – Maç 22
İspanya – İsveç

21:30 – Futbol – Bayanlar Ç/Final – Maç 19 – F1 – G2

21:37 – Atletizm – Bayanlar 100m Tur 1 – Yarış 5

21:38 – Yüzme – Erkekler 100m Kelebek Finali

21:40 – Su Topu – Bayanlar Ön Eleme – Grup A
Çin – Birleşik Devletler

21:45 – Yüzme – Bayanlar 800m Serbest Stil Finali

21:45 – Atletizm – Bayanlar 100m Tur 1 – Yarış 6

21:50 – Atletizm – Erkekler Uzun Atlama Eleme – Grup A

21:50 – Atletizm – Erkekler Uzun Atlama Eleme – Grup B

21:53 – Atletizm – Bayanlar 100m Tur 1 – Yarış 7

22:00 – Voleybol – Bayanlar Ön Eleme – B Karşılaşma 22
Birleşik Devletler – Sırbistan

22:00 – Basketbol – Bayanlar Ön Eleme Grup B
Fransa – Büyük Britanya

22:05 – Atletizm – Erkekler 1500m Tur 1 – Yarış 1

22:09 – Yüzme – Erkekler 50m Serbest Stil Finali

22:15 – Atletizm – Erkekler 1500m Tur 1 – Yarış 2

22:25 – Atletizm – Erkekler 1500m Tur 1 – Yarış 3

22:27 – Yüzme – Bayanlar 50m Serbest Stil Yarı Finali 1

22:30 – Atletizm – Erkekler Gülle Atma Finali

22:30 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) 16

22:31 – Yüzme – Bayanlar 50m Serbest Stil Yarı Finali 2

22:35 – Atletizm – Bayanlar Disk Fırlatma Eleme – Grup B

22:45 – Atletizm – Bayanlar Heptatlon 200m – Yarış 1

22:45 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) 16

22:53 – Atletizm – Bayanlar Heptatlon 200m – Yarış 2

23:00 – – Erkekler Tur 16 – Maç 41

23:00 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) 16

23:01 – Atletizm – Bayanlar Heptatlon 200m – Yarış 3

23:09 – Atletizm – Bayanlar Heptatlon 200m – Yarış 4

23:15 – Boks – Erkekler Sinek (52kg) 16

23:15 – Hentbol – Bayanlar Ön Elemeleri B Grubu – Maç 24
Danimarka – Norveç

23:15 – Hokey – Erkekler MB Maçları M18
Belçika – Kore

23:25 – Atletizm – Bayanlar 10.000m Finali

23:30 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 16

23:45 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 16

3 Ağustos Gecesi Olimpiyat Programı (4 Ağustos 2012)

00:00 – Voleybol – Bayanlar Ön Eleme – A Karşılaşma 24
Cezayir – İtalya

00:00 – – Erkekler Tur 16 – Maç 42

00:00 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 16

00:15 – Basketbol – Bayanlar Ön Eleme Grup A
Çek Cumhuriyeti – Birleşik Devletler

00:15 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 16

Konu İçeriği:

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

Londra 2012 OlimpiyatlarıSayfa Başına Dön