Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Londra 2012 Olimpiyatları > 28 Temmuz 2012 Londra Olimpiyatları Programı

28 Temmuz 2012 Londra Olimpiyatları Programı

- Yorum Yaz

28 Temmuz 2012 Olimpiyatları Programı

28 temmuz 2012 londra olimpiyatlari programi 28 Temmuz 2012 Londra Olimpiyatları Programı

Saat Saat Olimpiyatları Programı 28 Temmuz 2012

10:15 Atıcılık 10m Havalı Tüfek Bayanlar Sıralaması

10:30 Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup C
– Hindistan

10:30 Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup C
– Kore

10:30 Tüm etkinlikler – Grup aşaması karşılaşmaları

10:30 Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup B
Kore – Malezya

11:00 Masa Tenisi Bayanlar Tekler Ön Eleme Turu
Nijerya – İran

11:00 Masa Tenisi Bayanlar Tekler Ön Eleme Turu
Brezilya – Vanuatu

11:00 Masa Tenisi Bayanlar Tekler Ön Eleme Turu
Kanada – Katar

11:00 Masa Tenisi Bayanlar Tekler Ön Eleme Turu
– Lübnan

11:00 Okçuluk Erkekler Takım 1/8 Elemeleri 2

11:00 Basketbol Bayanlar Ön Eleme Turu Grup A
Çin – Çek Cumhuriyeti

11:00 Plaj Voleybolu Bayanlar Ön Eleme – Havuz B – Karşılaşma 3
Çin – Rusya Federasyonu

11:05 Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup G
Rusya Federasyonu – Polonya

11:07 Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup D
Çin – Hong Kong,

11:09 Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup K

11:25 Okçuluk Erkekler Takım 1/8 Elemeleri 3

11:30 Hentbol Bayanlar Ön Elemeleri A Grubu – Maç 1
Rusya Federasyonu – Angola

11:30 Kürek Bayanlar Çiftler Yarışı 1

11:30 Voleybol Bayanlar Ön Eleme – Havuz A Karşılaşma 1
– Japonya

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64
Benin – Avusturya

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64
Gürcistan – Avustralya

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:30 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64

11:31 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 32

11:31 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 32

11:31 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 32

11:31 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 32

11:31 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 32

11:31 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 32

11:31 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 32

11:31 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 32

11:31 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 32

11:31 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 32

11:31 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 32

11:31 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 32

11:31 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 32

11:37 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64
Nijer – Honduras

11:37 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64
İtalya – Peru

11:40 Kürek Bayanlar Çiftler Yarışı 2

11:40 Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup C
Güney Afrika –

11:42 Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup D
Hindistan – Belçika

11:44 Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup A
Avustralya –

11:44 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 32
Japonya – İspanya

11:44 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 64
– Ermenistan

11:45 Masa Tenisi Bayanlar Tekler Ön Eleme Turu
Brezilya – Cibuti

11:45 Masa Tenisi Bayanlar Tekler Ön Eleme Turu
Mısır – Nijerya

11:45 Masa Tenisi Erkekler Tekler Ön Eleme Turu
Kuveyt – Kongo

11:45 Masa Tenisi Erkekler Tekler Ön Eleme Turu
Avustralya – Togo

11:50 Kürek Bayanlar Quad Kürek Yarışı 1

11:50 Okçuluk Erkekler Takım 1/8 Elemeleri 6

11:51 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 32
Küba – Rusya Federasyonu

11:51 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 32
Brezilya – Vietnam

11:58 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 32

11:58 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 32
Japonya – Büyük Britanya

12:00 Kürek Bayanlar Quad Kürek Yarışı 2

12:00 Yüzme Erkekler 400m Bireysel Karışık – Yarış 1

12:00 Plaj Voleybolu Bayanlar Ön Eleme – Havuz A – Karşılaşma 1
– Çek Cumhuriyeti

12:00 Bisiklet Yol Yarışları Erkekler Yol Yarışı

12:00 Binicilik Üç Günlük Takım At Terbiyesi Gün 1

12:00 Binicilik Üç Günlük Bireysel At Terbiyesi Gün 1

12:05 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 32
Venezuela – Çin

12:05 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 32
Hollanda – İsrail

12:07 Yüzme Erkekler 400m Bireysel Karışık – Yarış 2

12:10 Kürek Erkekler Sekizli Yarışı 1

12:12 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 32
Moğolistan – Brezilya

12:12 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 32

12:13 Yüzme Erkekler 400m Bireysel Karışık – Yarış 3

12:15 Okçuluk Erkekler Takım 1/8 Elemeleri 7

12:19 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 32
Suudi Arabistan – Guyana

12:19 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 32
Mozambik – Solomon Adaları

12:20 Yüzme Erkekler 400m Bireysel Karışık – Yarış 4

12:20 Kürek Erkekler Sekizli Yarışı 2

12:26 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 32

12:26 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 32

12:26 Yüzme Erkekler 400m Bireysel Karışık – Yarış 5

12:30 Kürek Erkekler İkililer Kürek Yarışı 1

12:30 Masa Tenisi Erkekler Tekler Ön Eleme Turu
Nijerya – Kanada

12:30 Masa Tenisi Erkekler Tekler Ön Eleme Turu
DPR Kore – Birleşik Devletler

12:30 Masa Tenisi Erkekler Tekler Ön Eleme Turu
Küba – Vanuatu

12:30 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64
– Ukrayna

12:30 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64
Büyük Britanya – Büyük Britanya

12:30 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64
Venezuela – Mısır

12:30 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64
Hong Kong, – Japonya

12:33 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 32
Monako – Yemen

12:33 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 32
Kamboçya – Meksika

12:34 Yüzme Bayanlar 100m Kelebek – Yarış 1

12:37 Yüzme Bayanlar 100m Kelebek – Yarış 2

12:38 Yüzme Bayanlar 100m Kelebek – Yarış 7

12:40 Kürek Erkekler İkililer Kürek Yarışı 2

12:40 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 32
Kore – İsviçre

12:40 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 32

12:40 Yüzme Bayanlar 100m Kelebek – Yarış 3

12:40 Yüzme Bayanlar 100m Kelebek – Yarış 8

12:42 Yüzme Bayanlar 100m Kelebek – Yarış 4

12:42 Yüzme Bayanlar 100m Kelebek – Yarış 9

12:43 Yüzme Bayanlar 100m Kelebek – Yarış 10

12:44 Yüzme Bayanlar 100m Kelebek – Yarış 11

12:44 Yüzme Bayanlar 100m Kelebek – Yarış 12

12:45 Yüzme Bayanlar 100m Kelebek – Yarış 5

12:47 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 32
Fas – Finlandiya

12:47 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 32
Kanada – Kazakistan

12:48 Yüzme Bayanlar 100m Kelebek – Yarış 6

12:50 Kürek Erkekler İkililer Kürek Yarışı 3

12:52 Yüzme Erkekler 400m Serbest Stil – Yarış 1

12:54 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 16

12:54 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 16

12:58 Yüzme Erkekler 400m Serbest Stil – Yarış 2

13:00 Artistik Jimnastik Erkekler Elemeleri – Alt bölüm 1

13:00 Plaj Voleybolu Erkekler Ön Eleme – Havuz D – Karşılaşma 7
Polonya – Letonya

13:00 Kürek Hafif Erkekler Dörtlü Yarışı 1

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64
Mısır – Lübnan

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64
Kanada – Büyük Britanya

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 64

13:00 Atıcılık 10m Havalı Tüfek Bayanlar Finalleri

13:01 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 16
Arjantin – İtalya

13:01 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 16
Çin – İrlanda

13:04 Yüzme Erkekler 400m Serbest Stil – Yarış 3

13:07 Yüzme Erkekler 400m Serbest Stil – Yarış 5

13:08 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 16

13:08 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 16
Belçika – Kore

13:10 Kürek Hafif Erkekler Dörtlü Yarışı 2

13:10 Yüzme Erkekler 400m Serbest Stil – Yarış 4

13:11 Yüzme Erkekler 400m Serbest Stil – Yarış 6

13:15 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İlk Tur
Ukrayna – Kolombiya

13:15 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İlk Tur
Hırvatistan – Birleşik Devletler

13:15 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İlk Tur
– Mısır

13:15 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İlk Tur
Macaristan – Venezuela

13:15 Basketbol Bayanlar Ön Eleme Turu Grup B
Kanada – Rusya Federasyonu

13:15 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 16
Moğolistan – Kazakistan

13:15 Judo Bayanlar -48 kg Elemesi Son 16
Macaristan – Hollanda

13:15 Hentbol Bayanlar Ön Elemeleri B Grubu – Maç 2
İspanya – Kore

13:17 Yüzme Bayanlar 400m Bireysel Karışık – Yarış 1

13:20 Kürek Hafif Erkekler Dörtlü Yarışı 3

13:22 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 16

13:22 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 16

13:25 Yüzme Bayanlar 400m Bireysel Karışık – Yarış 2

13:29 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 16

13:29 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 16

13:30 Tenis Bayanlar Çiftler İlk Tur
Avustralya – Rusya Federasyonu

13:30 Tenis Bayanlar Çiftler İlk Tur
Kazakistan – Kanada

13:30 Tenis Bayanlar Çiftler İlk Tur
Polonya – Rusya Federasyonu

13:30 Voleybol Bayanlar Ön Eleme – Havuz B Karşılaşma 3
Çin – Sırbistan

13:30 Kürek Erkekler Quad Kürek Yarışı 1

13:30 Tenis Maç sırası bir önceki gece duyurulacaktır

13:30 Tenis Bayanlar Tekler İlk Tur
Fransa – Avusturya

13:30 Tenis Bayanlar Tekler İlk Tur
Belçika – İtalya

13:30 Tenis Bayanlar Tekler İlk Tur
Birleşik Devletler – Sırbistan

13:30 Tenis Bayanlar Tekler İlk Tur
Çin Tayvan – Çin

13:30 Tenis Erkekler Tekler İlk Tur
Slovakya –

13:30 Tenis Erkekler Tekler İlk Tur
Kolombiya – Birleşik Devletler

13:31 Yüzme Bayanlar 400m Bireysel Karışık – Yarış 3

13:36 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 16

13:36 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 16

13:38 Yüzme Bayanlar 400m Bireysel Karışık – Yarış 4

13:40 Kürek Erkekler Quad Kürek Yarışı 2

13:43 Yüzme Bayanlar 400m Bireysel Karışık – Yarış 6

13:43 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 16

13:43 Judo Erkekler -60 kg Elemeleri Son 16

13:44 Yüzme Bayanlar 400m Bireysel Karışık – Yarış 5

13:50 Kürek Erkekler Quad Kürek Yarışı 3

13:50 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 32

13:50 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 32

13:50 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 32

13:50 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 32
Fransa – Mısır

13:50 Judo Bayanlar -48 kg Çeyrek Finali

13:50 Judo Bayanlar -48 kg Çeyrek Finali

13:53 Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama – Yarış 1

13:56 Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama – Yarış 2

13:57 Judo Bayanlar -48 kg Çeyrek Finali

13:57 Judo Bayanlar -48 kg Çeyrek Finali

13:59 Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama – Yarış 3

14:00 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İlk Tur
Tayland – Portekiz

14:00 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İlk Tur
Beyaz Rusya – Kongo

14:00 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İlk Tur
Çek Cumhuriyeti – Avustralya

14:00 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İlk Tur
İspanya – Hindistan

14:00 Kürek Erkekler Çiftler Yarışı 1

14:00 Futbol Bayanlar İlk Tur – F Grubu – Maç 07
Japonya – İsveç

14:00 Atıcılık 10m Havalı Tabanca Erkekler Elemeleri

14:00 Plaj Voleybolu Erkekler Ön Eleme – Havuz C – Karşılaşma 5
– Rusya Federasyonu

14:00 Tenis Erkekler Tekler İlk Tur
Arjantin – Sırbistan

14:00 Tenis Erkekler Tekler İlk Tur
Çek Cumhuriyeti – Belçika

14:01 Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama – Yarış 4

14:04 Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama – Yarış 5

14:04 Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama – Yarış 7

14:04 Judo Erkekler -60 kg Çeyrek Finali

14:04 Judo Erkekler -60 kg Çeyrek Finali

14:07 Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama – Yarış 6

14:07 Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama – Yarış 8

14:10 Kürek Erkekler Çiftler Yarışı 2

14:10 Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama – Yarış 9

14:11 Yüzme Bayanlar 4 x 100m Serbest Stil Bayrak – Yarış 1

14:11 Judo Erkekler -60 kg Çeyrek Finali

14:11 Judo Erkekler -60 kg Çeyrek Finali

14:13 Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama – Yarış 10

14:13 Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama – Yarış 11

14:17 Yüzme Bayanlar 4 x 100m Serbest Stil Bayrak – Yarış 2

14:20 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 32
Birleşik Devletler – Macaristan

14:20 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 32
Japonya – Kore

14:20 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 32
Polonya – Rusya Federasyonu

14:20 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 32
Birleşik Devletler – Tunus

14:20 Kürek Erkekler Çiftler Yarışı 3

14:30 Tüm etkinlikler – Grup aşaması karşılaşmaları

14:30 Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup H
Büyük Britanya – Slovenya

14:30 Kürek Erkekler Tekler Kürek Yarışı 1

14:30 Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup B
– Japonya

14:30 Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup D
Malezya – Çin Tayvan

14:40 Kürek Erkekler Tekler Kürek Yarışı 2

14:50 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 32
Rusya Federasyonu – Fransa

14:50 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 32
– Kolombiya

14:50 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 32
Rusya Federasyonu – Kore

14:50 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 32
Çin – Polonya

14:50 Kürek Erkekler Tekler Kürek Yarışı 3

15:00 Kürek Erkekler Tekler Kürek Yarışı 4

15:05 Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup O
– Çek Cumhuriyeti

15:07 Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup D
Japonya – Malezya

15:09 Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup K
Finlandiya – Meksika

15:10 Kürek Erkekler Tekler Kürek Yarışı 5

15:20 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 32
Japonya – Polonya

15:20 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 32

15:20 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 32

15:20 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 32

15:20 Kürek Erkekler Tekler Kürek Yarışı 6

15:30 Tenis Erkekler Çiftler İlk Tur
İspanya – Polonya

15:30 Kürek Bayanlar Tekler Kürek Yarışı 1

15:30 Boks Erkekler Bantam (56kg) 32 Turu

15:30 Tenis Bayanlar Tekler İlk Tur
– Polonya

15:30 Tenis Bayanlar Tekler İlk Tur
İsveç – Rusya Federasyonu

15:30 Tenis Bayanlar Tekler İlk Tur
Romanya – İtalya

15:30 Tenis Bayanlar Tekler İlk Tur
Bulgaristan – Slovakya

15:30 Tenis Erkekler Tekler İlk Tur
Fransa – Rusya Federasyonu

15:30 Tenis Erkekler Tekler İlk Tur
Birleşik Devletler – Belçika

15:30 Tenis Erkekler Tekler İlk Tur
Çin Tayvan – Tunus

15:30 Tenis Erkekler Tekler İlk Tur
Sırbistan – İspanya

15:40 Kürek Bayanlar Tekler Kürek Yarışı 2

15:40 Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup H
Kore – Rusya Federasyonu

15:42 Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup M
İsveç – Guatemala

15:44 Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup L
Çin – Peru

15:45 Boks Erkekler Bantam (56kg) 32 Turu

15:50 Kürek Bayanlar Tekler Kürek Yarışı 3

16:00 Judo Bayanlar -48 kg İkinci şans müsabakası

16:00 Kürek Bayanlar Tekler Kürek Yarışı 4

16:00 Boks Erkekler Bantam (56kg) 32 Turu

16:00 Tenis Bayanlar Tekler İlk Tur
Birleşik Devletler – Sırbistan

16:00 Tenis Bayanlar Tekler İlk Tur
Avustralya – İspanya

16:07 Judo Bayanlar -48 kg İkinci şans müsabakası

16:10 Kürek Bayanlar Tekler Kürek Yarışı 5

16:10 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 16

16:10 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 16

16:10 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 16

16:10 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 16

16:14 Judo Bayanlar -48 kg Tablo A Yarı Finali

16:15 Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup C
Türkiye – Avusturya

16:15 Boks Erkekler Bantam (56kg) 32 Turu

16:17 Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup A
Kore – Kanada

16:19 Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup B
Kore – Polonya

16:21 Judo Bayanlar -48 kg Tablo B Yarı Finali

16:28 Judo Erkekler -60 kg İkinci şans müsabakası

16:30 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İlk Tur

16:30 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İlk Tur

16:30 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İlk Tur

16:30 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İlk Tur

16:30 Hentbol Bayanlar Ön Elemeleri A Grubu – Maç 3
Hırvatistan – Brezilya

16:30 Boks Erkekler Bantam (56kg) 32 Turu

16:30 Plaj Voleybolu Erkekler Ön Eleme – Havuz C – Karşılaşma 6
Çin – İsviçre

16:30 Futbol Bayanlar İlk Tur – E Grubu – Maç 08
Yeni Zelanda – Brezilya

16:30 Basketbol Bayanlar Ön Eleme Turu Grup A
Türkiye – Angola

16:35 Judo Erkekler -60 kg İkinci şans müsabakası

16:40 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 16

16:40 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 16

16:40 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 16

16:40 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Son 16

16:42 Judo Erkekler -60 kg Tablo A Yarı Finali

16:45 Futbol Bayanlar İlk Tur – F Grubu – Maç 09
Kanada – Güney Afrika

16:45 Voleybol Bayanlar Ön Eleme – Havuz A Karşılaşma 2
Büyük Britanya – Rusya Federasyonu

16:45 Boks Erkekler Bantam (56kg) 32 Turu

16:49 Judo Erkekler -60 kg Tablo B Yarı Finali

16:56 Judo Bayanlar -48 kg Bronz Madalya Müsabakası A

17:00 Okçuluk Erkekler Takım Çeyrek Finalleri 9

17:00 Boks Erkekler Orta (75kg) 32 Turu

17:03 Judo Bayanlar -48 kg Bronz Madalya Müsabakası B

17:10 Judo Erkekler -60 kg Bronz Madalya Müsabakası A

17:15 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İlk Tur

17:15 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İlk Tur

17:15 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İlk Tur
Hırvatistan – Şili

17:15 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İlk Tur
Birleşik Devletler – Meksika

17:15 Boks Erkekler Orta (75kg) 32 Turu

17:17 Judo Erkekler -60 kg Bronz Madalya Müsabakası B

17:20 Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup C
Kore – Avustralya

17:25 Okçuluk Erkekler Takım Çeyrek Finalleri 10

17:30 Tenis Bayanlar Çiftler İlk Tur
Çin – Fransa

17:30 Artistik Jimnastik Erkekler Elemeleri – Alt bölüm 2

17:30 Atıcılık 10m Havalı Tabanca Erkekler Finalleri

17:30 Plaj Voleybolu Bayanlar Ön Eleme – Havuz C – Karşılaşma 5
Çek Cumhuriyeti – Avusturya

17:30 Halter Bayanlar 48kg Grup A

17:30 Boks Erkekler Orta (75kg) 32 Turu

17:30 Tenis Bayanlar Tekler İlk Tur
İtalya – Çek Cumhuriyeti

17:30 Tenis Bayanlar Tekler İlk Tur
Çin – Slovakya

17:30 Tenis Bayanlar Tekler İlk Tur
İspanya – Belçika

17:30 Tenis Bayanlar Tekler İlk Tur
Macaristan – Büyük Britanya

17:30 Tenis Erkekler Tekler İlk Tur
Özbekistan – İspanya

17:30 Tenis Erkekler Tekler İlk Tur
Polonya – Bulgaristan

17:30 Tenis Erkekler Tekler İlk Tur
İtalya – Birleşik Devletler

17:30 Tenis Erkekler Tekler İlk Tur
Rusya Federasyonu – Arjantin

17:30 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 1

17:30 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 2

17:30 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 3

17:30 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 4

17:45 Boks Erkekler Orta (75kg) 32 Turu

17:50 Okçuluk Erkekler Takım Çeyrek Finalleri 11

18:00 Masa Tenisi Erkekler Tekler İlk Tur
İspanya – Nijerya

18:00 Masa Tenisi Erkekler Tekler İlk Tur
Macaristan – Avustralya

18:00 Masa Tenisi Erkekler Tekler İlk Tur
Letonya – Kanada

18:00 Masa Tenisi Erkekler Tekler İlk Tur
Brezilya – Hindistan

18:00 Boks Erkekler Orta (75kg) 32 Turu

18:00 Tenis Bayanlar Tekler İlk Tur
Çek Cumhuriyeti – Ukrayna

18:00 Tenis Erkekler Tekler İlk Tur
İsviçre – Kolombiya

18:00 Judo Bayanlar -48 kg Finali – Altın Madalya Müsabakası

18:10 Judo Erkekler -60 kg Finali – Altın Madalya Müsabakası

18:15 Okçuluk Erkekler Takım Çeyrek Finalleri 12

18:15 Boks Erkekler Orta (75kg) 32 Turu

18:15 Hentbol Bayanlar Ön Elemeleri B Grubu – Maç 4
– İsveç

18:30 Plaj Voleybolu Erkekler Ön Eleme – Havuz F – Karşılaşma 11
Büyük Britanya – Kanada

18:40 Okçuluk Erkekler Takım Yarı Finali 13

18:45 Masa Tenisi Erkekler Tekler İlk Tur

18:45 Masa Tenisi Erkekler Tekler İlk Tur
Ukrayna – Paraguay

18:45 Masa Tenisi Erkekler Tekler İlk Tur
Belçika – Sırbistan

18:45 Masa Tenisi Erkekler Tekler İlk Tur
İsveç – Mısır

18:45 Voleybol Bayanlar Ön Eleme – Havuz A Karşılaşma 4
İtalya – Dominik Cumhuriyeti

18:45 Basketbol Bayanlar Ön Eleme Turu Grup A
Birleşik Devletler – Hırvatistan

19:00 Yüzme Bayanlar 400m Bireysel Karışık Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 400m Bireysel Karışık Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 400m Bireysel Karışık Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 400m Bireysel Karışık Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 100m Kelebek Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 100m Kelebek Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 4 x 100m Serbest Stil Bayrak Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 4 x 100m Serbest Stil Bayrak Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 100m Kelebek Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 100m Kelebek Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 100m Sırtüstü Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 100m Sırtüstü Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 4 x 100m Serbest Stil Bayrak Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 4 x 100m Serbest Stil Bayrak Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 100m Sırtüstü Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 100m Sırtüstü Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 800m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 800m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Serbest Stil Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Serbest Stil Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 4 x 100m Karışık Bayrak Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 4 x 100m Karışık Bayrak Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 200m Serbest Stil Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 200m Serbest Stil Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Kurbağalama Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Kurbağalama Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 4 x 100m Karışık Bayrak Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 4 x 100m Karışık Bayrak Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 200m Kurbağalama Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 200m Kurbağalama Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Bireysel Karışık Yarı Finalleri Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Bireysel Karışık Yarı Finalleri Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 200m Bireysel Karışık Yarı Finalleri Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 200m Bireysel Karışık Yarı Finalleri Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 100m Serbest Stil Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 100m Serbest Stil Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 200m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 200m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 100m Serbest Stil Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 100m Serbest Stil Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Kurbağalama Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Kurbağalama Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 100m Kurbağalama Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 100m Kurbağalama Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 200m Kurbağalama Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 200m Kurbağalama Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Bireysel Karışık Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Bireysel Karışık Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 200m Bireysel Karışık Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 200m Bireysel Karışık Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 100m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 100m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 50m Serbest Stil Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 50m Serbest Stil Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 100m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 100m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 50m Serbest Stil Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 50m Serbest Stil Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 100m Kurbağalama Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 100m Kurbağalama Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Kelebek Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Kelebek Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 200m Kelebek Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 200m Kelebek Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Sırtüstü Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Sırtüstü Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 50m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 50m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 200m Sırtüstü Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 200m Sırtüstü Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 50m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 50m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 1500m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 1500m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Kelebek Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Kelebek Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 100m Kelebek Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 100m Kelebek Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 200m Kelebek Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 200m Kelebek Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 100m Kelebek Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 100m Kelebek Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Sırtüstü Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 200m Sırtüstü Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Futbol Bayanlar İlk Tur – G Grubu – Maç 10
Birleşik Devletler – Kolombiya

19:00 Yüzme Bayanlar 100m Sırtüstü Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 100m Sırtüstü Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 200m Sırtüstü Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 200m Sırtüstü Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 100m Sırtüstü Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 100m Sırtüstü Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 400m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 400m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Bayanlar 800m Serbest Stil Yarı Finalleri – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Bayanlar 800m Serbest Stil Yarı Finalleri – Swim-Off 2

19:00 Yüzme Erkekler 400m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 1

19:00 Yüzme Erkekler 400m Serbest Stil Yarışları – Swim-Off 2

19:05 Okçuluk Erkekler Takım Yarı Finali 14

19:15 Futbol Bayanlar İlk Tur – E Grubu – Maç 11
Büyük Britanya –

19:30 Tenis Bayanlar Çiftler İlk Tur
Hindistan – Çin Tayvan

19:30 Tenis Bayanlar Çiftler İlk Tur
– Büyük Britanya

19:30 Tenis Bayanlar Çiftler İlk Tur
Çek Cumhuriyeti – İtalya

19:30 Tenis Erkekler Çiftler İlk Tur
Birleşik Devletler – Brezilya

19:30 Tenis Erkekler Çiftler İlk Tur
İspanya – İsrail

19:30 Tenis Erkekler Çiftler İlk Tur
Avusturya – Büyük Britanya

19:30 Tenis Erkekler Çiftler İlk Tur
Arjantin – Fransa

19:30 Plaj Voleybolu Bayanlar Ön Eleme – Havuz A – Karşılaşma 2
Brezilya – Morityus

19:30 Tenis Erkekler Tekler İlk Tur
Romanya – Lüksemburg

19:30 Tenis Erkekler Tekler İlk Tur
Fransa – Kazakistan

19:33 Okçuluk Erkekler Takım Bronz Madalya Karşılaşması

20:00 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Yarı Finalleri Yarı Final 1

20:00 Tenis Bayanlar Tekler İlk Tur
Büyük Britanya –

20:00 Tenis Erkekler Tekler İlk Tur
Hırvatistan – Arjantin

20:01 Okçuluk Erkekler Altın Altın Madalya Karşılaşması

20:30 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Yarı Finalleri Yarı Final 2

20:30 Tüm etkinlikler – Grup aşaması karşılaşmaları

20:30 Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup E
İsviçre – Belçika

20:30 Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup D
Çin – Tayland

20:30 Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup A
Çin –

21:00 Masa Tenisi Erkekler Tekler İlk Tur

21:00 Masa Tenisi Erkekler Tekler İlk Tur
Polonya – Brezilya

21:00 Masa Tenisi Erkekler Tekler İlk Tur

21:00 Masa Tenisi Erkekler Tekler İlk Tur
– Macaristan

21:05 Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup A
Çin – Rusya Federasyonu

21:07 Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup B
Tayland –

21:09 Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup I
Fransa – Mısır

21:10 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Bronz Madalya Müsabakası

21:30 Tenis Bayanlar Çiftler İlk Tur
İspanya – Avustralya

21:30 Tenis Erkekler Çiftler İlk Tur
Büyük Britanya – Fransa

21:30 Tenis Erkekler Çiftler İlk Tur
Birleşik Devletler – Brezilya

21:30 Hentbol Bayanlar Ön Elemeleri A Grubu – Maç 5
Karadağ – Büyük Britanya

21:30 Yüzme Erkekler 400m Bireysel Karışık Finali

21:40 Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup B
Japonya – Singapur

21:40 Eskrim Bayanlar Flöre Bireysel Altın Madalya Müsabakası

21:40 Yüzme Bayanlar 100m Kelebek Yarı Finali 1

21:42 Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup F
Uganda – Fransa

21:44 Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup J
Kore – Norveç

21:45 Masa Tenisi Erkekler Tekler İlk Tur

21:45 Masa Tenisi Erkekler Tekler İlk Tur
Ukrayna – Mısır

21:45 Masa Tenisi Erkekler Tekler İlk Tur
Arjantin – Kongo

21:45 Masa Tenisi Erkekler Tekler İlk Tur

21:45 Yüzme Bayanlar 100m Kelebek Yarı Finali 2

21:45 Futbol Bayanlar İlk Tur – G Grubu – Maç 12
Fransa – DPR Kore

21:49 Yüzme Erkekler 400m Serbest Stil Finali

22:00 Voleybol Bayanlar Ön Eleme – Havuz B Karşılaşma 5
Birleşik Devletler – Kore

22:00 Artistik Jimnastik Erkekler Elemeleri – Alt bölüm 3

22:00 Basketbol Bayanlar Ön Eleme Turu Grup B
Brezilya – Fransa

22:00 Plaj Voleybolu Erkekler Ön Eleme – Havuz F – Karşılaşma 12
Brezilya – Norveç

22:09 Yüzme Bayanlar 400m Bireysel Karışık Finali

22:15 Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup B
Kanada – Polonya

22:17 Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup C
Güney Afrika – Rusya Federasyonu

22:19 Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup B
Avusturya – Estonya

22:30 Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama Yarı Finali 1

22:30 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İkinci Tur

22:30 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İkinci Tur

22:30 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İkinci Tur

22:30 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İkinci Tur

22:30 Boks Erkekler Bantam (56kg) 32 Turu

22:36 Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama Yarı Finali 2

22:40 Yüzme Bayanlar 4 x 100m Serbest Stil Bayrak Finali

22:45 Boks Erkekler Bantam (56kg) 32 Turu

22:50 Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup D
Kore – Birleşik Devletler

22:52 Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup N
– Çek Cumhuriyeti

22:54 Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup I
– İsrail

23:00 Boks Erkekler Bantam (56kg) 32 Turu

23:00 Plaj Voleybolu Bayanlar Ön Eleme – Havuz B – Karşılaşma 4
İsviçre – Yunanistan

23:15 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İkinci Tur

23:15 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İkinci Tur

23:15 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İkinci Tur

23:15 Masa Tenisi Bayanlar Tekler İkinci Tur

23:15 Boks Erkekler Bantam (56kg) 32 Turu

23:15 Hentbol Bayanlar Ön Elemeleri B Grubu – Maç 6
Norveç – Fransa

23:30 Boks Erkekler Bantam (56kg) 32 Turu

23:45 Boks Erkekler Bantam (56kg) 32 Turu
29 Tem
00:00 Voleybol Bayanlar Ön Eleme – Havuz B Karşılaşma 6
Brezilya – Türkiye
29 Tem
00:00 Plaj Voleybolu Erkekler Ön Eleme – Havuz D – Karşılaşma 8
Birleşik Devletler – Güney Afrika
29 Tem
00:00 Boks Erkekler Orta (75kg) 32 Turu
29 Tem
00:15 Basketbol Bayanlar Ön Eleme Turu Grup B
Avustralya – Büyük Britanya
29 Tem
00:15 Boks Erkekler Orta (75kg) 32 Turu
29 Tem
00:30 Boks Erkekler Orta (75kg) 32 Turu
29 Tem
00:45 Boks Erkekler Orta (75kg) 32 Turu
29 Tem
01:00 Plaj Voleybolu Bayanlar Ön Eleme – Havuz C – Karşılaşma 6
Birleşik Devletler – Avustralya
29 Tem
01:00 Boks Erkekler Orta (75kg) 32 Turu
29 Tem
01:15 Boks Erkekler Orta (75kg) 32 Turu

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

Londra 2012 OlimpiyatlarıSayfa Başına Dön