Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Londra 2012 Olimpiyatları > 2 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

2 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

- Yorum Yaz

2 Ağustos 2012 Olimpiyatları Programı

2 agustos 2012 londra olimpiyatlari programi 2 Ağustos 2012 Londra Olimpiyatları Programı

Saat Saat Olimpiyatları Programı 2 Ağustos 2012 Perşembe

10:30 – Hokey – Bayanlar WA Maç W13
Kore –

11:00 – Eskrim – Bayanlar Flöre Takım Son 16
Mısır – Büyük Britanya

11:00 – Çiftler çeyrek final karşılaşmaları

11:00 – Basketbol – Ön Eleme Grup A
Fransa – Litvanya

11:00 – Plaj Voleybolu – Ön Eleme – E – Karşılaşma 33
Hollanda – Letonya

11:00 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/8 Elemeleri 132

11:00 – Atıcılık – Çiftler Trap Elemeleri

11:13 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/8 Elemeleri 131

11:26 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/8 Elemeleri 130

11:30 – Judo – -100 kg Elemesi Son 32
Kazakistan – Azerbaycan

11:30 – Judo – -100 kg Elemesi Son 32
Hollanda – Seyşeller

11:30 – Voleybol – Ön Eleme – B Karşılaşma 15
Sırbistan – Almanya

11:30 – Kürek – Bayanlar Tekler Kürek Yarı C/D 1

11:30 – Hentbol – Ön Elemeleri B Grubu – Maç 14
İspanya – Kore

11:37 – Judo – -100 kg Elemesi Son 32
– Gürcistan

11:37 – Judo – -100 kg Elemesi Son 32
Mali – Brezilya

11:39 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/8 Elemeleri 129

11:40 – Kürek – Bayanlar Tekler Kürek Yarı C/D 2

11:44 – Judo – -100 kg Elemesi Son 32
Kore – Bosna Hersek

11:44 – Judo – -100 kg Elemesi Son 32
İsrail – Almanya

11:50 – Kürek – İkililer Kürek B

11:51 – Judo – -100 kg Elemesi Son 32
Avustralya – Ukrayna

11:51 – Judo – -100 kg Elemesi Son 32
Letonya – Amerikan

11:52 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/8 Elemeleri 133

11:58 – Judo – -100 kg Elemesi Son 32
Moğolistan – Tayland

11:58 – Judo – -100 kg Elemesi Son 32
– Büyük Britanya

12:00 – Masa Tenisi – Tekler Yarı 1

12:00 – Plaj Voleybolu – Ön Eleme – A – Karşılaşma 25
Brezilya – İtalya

12:00 – Kürek – Hafif Dörtlü B

12:00 – Su Topu – Ön Eleme – Grup A
İspanya – Avustralya

12:00 – Yüzme – 50m Serbest Stil – Yarış 1

12:02 – Yüzme – 50m Serbest Stil – Yarış 2

12:04 – Yüzme – 50m Serbest Stil – Yarış 3

12:05 – Judo – -100 kg Elemesi Son 32
Fransa – Mısır

12:05 – Judo – -100 kg Elemesi Son 32
Rusya Federasyonu – Belçika

12:05 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/8 Elemeleri 134

12:07 – Yüzme – 50m Serbest Stil – Yarış 4

12:09 – Yüzme – 50m Serbest Stil – Yarış 5

12:10 – Kürek – Dörtlü Yarı A/B 1

12:11 – Yüzme – 50m Serbest Stil – Yarış 6

12:12 – Judo – -100 kg Elemesi Son 32
Özbekistan – Birleşik Devletler

12:12 – Judo – -100 kg Elemesi Son 32
Beyaz Rusya – Arjantin

12:13 – Yüzme – 50m Serbest Stil – Yarış 7

12:15 – Yüzme – 50m Serbest Stil – Yarış 8

12:18 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/8 Elemeleri 135

12:19 – Yüzme – Bayanlar 800m Serbest Stil – Yarış 1

12:19 – Judo – Bayanlar -78 kg Elemesi Son 32
Slovenya – Polonya

12:19 – Judo – Bayanlar -78 kg Elemesi Son 32
– Kore

12:20 – Kürek – Dörtlü Yarı A/B 2

12:26 – Judo – Bayanlar -78 kg Elemesi Son 32
Burundi – Gabon

12:26 – Judo – Bayanlar -78 kg Elemesi Son 32
Büyük Britanya – Portekiz

12:30 – Yüzme – Bayanlar 800m Serbest Stil – Yarış 2

12:30 – Eskrim – Bayanlar Flöre Takım Çeyrek Final 1

12:30 – Eskrim – Bayanlar Flöre Takım Çeyrek Final 2
Polonya – Fransa

12:30 – Eskrim – Bayanlar Flöre Takım Çeyrek Final 3
Kore – Birleşik Devletler

12:30 – Eskrim – Bayanlar Flöre Takım Çeyrek Final 4
– Rusya Federasyonu

12:30 – Atıcılık – 25m Tabanca Hızlı Elemeleri – Aşama 1

12:30 – Kürek – Hafif Bayanlar İkililer Kürek Yarı A/B 1

12:31 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel 1/8 Elemeleri 136

12:33 – Judo – -100 kg Elemeleri Son 16

12:33 – Judo – Bayanlar -78 kg Elemesi Son 32
Fransa – Kanada

12:40 – Judo – -100 kg Elemeleri Son 16

12:40 – Judo – -100 kg Elemeleri Son 16

12:40 – Kürek – Hafif Bayanlar İkililer Kürek Yarı A/B 2

12:41 – Yüzme – Bayanlar 800m Serbest Stil – Yarış 3

12:45 – Hokey – Bayanlar WB Maç W14
Avustralya – Birleşik Devletler

12:47 – Judo – -100 kg Elemeleri Son 16

12:47 – Judo – -100 kg Elemeleri Son 16

12:50 – Kürek – Hafif İkililer Kürek Yarı A/B 1

12:51 – Yüzme – Bayanlar 800m Serbest Stil – Yarış 4

12:54 – Judo – -100 kg Elemeleri Son 16

12:54 – Judo – -100 kg Elemeleri Son 16

13:00 – Masa Tenisi – Tekler Yarı 2

13:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön Eleme – D – Karşılaşma 31

13:00 – Binicilik – At Terbiyesi Bireysel Grand Prix Gün 1

13:00 – Binicilik – At Terbiyesi Takım Grand Prix Gün 1

13:00 – Kürek – Hafif İkililer Kürek Yarı A/B 2

13:01 – Judo – Bayanlar -78 kg Elemesi Son 16
Brezilya – Tunus

13:01 – Judo – -100 kg Elemeleri Son 16

13:02 – Yüzme – Bayanlar 800m Serbest Stil – Yarış 5

13:08 – Judo – Bayanlar -78 kg Elemesi Son 16

13:08 – Judo – Bayanlar -78 kg Elemesi Son 16

13:10 – Kürek – Bayanlar Tekler Kürek Yarı A/B 1

13:14 – Yüzme – 100m Kelebek – Yarış 1

13:15 – Hentbol – Ön Elemeleri A Grubu – Maç 13
Fransa – Tunus

13:15 – Basketbol – Ön Eleme Grup B
Avustralya – Çin

13:15 – Judo – Bayanlar -78 kg Elemesi Son 16
Birleşik Devletler – Rusya Federasyonu

13:15 – Judo – Bayanlar -78 kg Elemesi Son 16

13:17 – Yüzme – 100m Kelebek – Yarış 2

13:19 – Yüzme – 100m Kelebek – Yarış 3

13:20 – Kürek – Bayanlar Tekler Kürek Yarı A/B 2

13:20 – Su Topu – Ön Eleme – Grup A
Kazakistan – Yunanistan

13:22 – Yüzme – 100m Kelebek – Yarış 4

13:22 – Judo – Bayanlar -78 kg Elemesi Son 16

13:22 – Judo – Bayanlar -78 kg Elemesi Son 16

13:25 – Yüzme – 100m Kelebek – Yarış 5

13:27 – Yüzme – 100m Kelebek – Yarış 6

13:29 – Judo – Bayanlar -78 kg Elemesi Son 16
Çin – Myanmar

13:29 – Judo – -100 kg Çeyrek

13:30 – Voleybol – Ön Eleme – A Karşılaşma 13
Avustralya – Bulgaristan

13:30 – Tenis – Maç sırası bir önceki gece duyurulacaktır

13:31 – Yüzme – Bayanlar 200m Sırtüstü – Yarış 1

13:35 – Yüzme – Bayanlar 200m Sırtüstü – Yarış 2

13:36 – Judo – -100 kg Çeyrek

13:36 – Judo – -100 kg Çeyrek

13:40 – Yüzme – Bayanlar 200m Sırtüstü – Yarış 3

13:43 – Judo – Bayanlar -78 kg Çeyrek

13:43 – Judo – -100 kg Çeyrek

13:44 – Yüzme – Bayanlar 200m Sırtüstü – Yarış 4

13:48 – Yüzme – Bayanlar 200m Sırtüstü – Yarış 5

13:50 – Kürek – İkililer Kürek A

13:50 – Judo – Bayanlar -78 kg Çeyrek

13:50 – Judo – Bayanlar -78 kg Çeyrek

13:57 – Judo – Bayanlar -78 kg Çeyrek

14:00 – Yelken – 49er – Skiff – Yarış 07

14:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön Eleme – F – Karşılaşma 35
İtalya – Kanada

14:00 – Yelken – Finn – Tek Kişilik Yelken (Ağır) – Yarış 07

14:00 – Eskrim – Bayanlar Flöre Takım Klasmanı 5-8

14:00 – Eskrim – Bayanlar Flöre Takım Klasmanı 5-8

14:00 – Yelken – 470 – İki Kişilik Yelken – Yarış 01

14:05 – Yelken – Star – Keelboat – Yarış 07

14:10 – Kürek – Hafif Dörtlü A

14:30 – Kürek – Bayanlar Sekizli A

14:30 – – Bayanlar Tekler Çeyrek , Çiftler Yarı Final karşılaşmaları

14:45 – Yelken – 49er – Skiff – Yarış 08

15:15 – Yelken – Finn – Tek Kişilik Yelken (Ağır) – Yarış 08

15:20 – Yelken – Star – Keelboat – Yarış 08

15:30 – Kano Slalom – Kano Çiftler (C2) Yarı

15:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 49

15:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Gün 5

15:30 – Boks – Hafif (60kg) 16

15:30 – Eskrim – Bayanlar Flöre Takım Yarı Final 1

15:30 – Eskrim – Bayanlar Flöre Takım Yarı Final 2

15:30 – Yelken – 470 – İki Kişilik Yelken – Yarış 02

15:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 50

15:40 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 51

15:45 – Hokey – Bayanlar WA Maç W15
Çin – Hollanda

15:45 – Boks – Hafif (60kg) 16

16:00 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel Çeyrek 137

16:00 – Boks – Hafif (60kg) 16

16:00 – Yelken – RS:X – Bayanlar Rüzgar Sörfü – Yarış 05

16:00 – Judo – Bayanlar -78 kg İkinci şans müsabakası

16:07 – Judo – Bayanlar -78 kg İkinci şans müsabakası

16:10 – Su Topu – Ön Eleme – Grup B
Karadağ – Sırbistan

16:12 – Kano Slalom – Kano (K1) Bayanlar Yarı

16:13 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel Çeyrek 138

16:14 – Judo – Bayanlar -78 kg Tablo A Yarı

16:15 – Boks – Hafif (60kg) 16

16:21 – Judo – Bayanlar -78 kg Tablo B Yarı

16:26 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel Çeyrek 139

16:28 – Judo – -100 kg İkinci şans müsabakası

16:30 – Boks – Orta (75kg) 16

16:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 52

16:30 – Masa Tenisi – Tekler Bronz Madalya Karşılaşması

16:30 – Basketbol – Ön Eleme Grup A
Arjantin – Tunus

16:30 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön Eleme – E – Karşılaşma 33
Almanya – Hollanda

16:30 – Hentbol – Ön Elemeleri B Grubu – Maç 16
Hırvatistan – Macaristan

16:30 – Plaj Voleybolu – Ön Eleme – B – Karşılaşma 27
İspanya –

16:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 53

16:35 – Judo – -100 kg İkinci şans müsabakası

16:39 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel Çeyrek 140

16:40 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 54

16:42 – Judo – -100 kg Tablo A Yarı

16:45 – Voleybol – Ön Eleme – B Karşılaşma 17
Rusya Federasyonu – Tunus

16:45 – Boks – Orta (75kg) 16

16:45 – Yelken – RS:X – Bayanlar Rüzgar Sörfü – Yarış 06

16:49 – Judo – -100 kg Tablo B Yarı

16:52 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel Yarı 141

16:56 – Judo – Bayanlar -78 kg Bronz Madalya Müsabakası A

17:00 – Boks – Orta (75kg) 16

17:00 – Eskrim – Bayanlar Flöre Takım Sıralaması 5-6

17:00 – Eskrim – Bayanlar Flöre Takım Sıralaması 7-8

17:00 – Atıcılık – Çiftler Trap Finalleri

17:03 – Judo – Bayanlar -78 kg Bronz Madalya Müsabakası B

17:05 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel Yarı 142

17:10 – Judo – -100 kg Bronz Madalya Müsabakası A

17:15 – Boks – Orta (75kg) 16

17:17 – Judo – -100 kg Bronz Madalya Müsabakası B

17:18 – Kano Slalom – Kano Çiftler (C2)

17:21 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel Bronz Madalya Karşılaşması

17:30 – Su Topu – Ön Eleme – Grup B
– Macaristan

17:30 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön Eleme – F – Karşılaşma 36
Büyük Britanya – Rusya Federasyonu

17:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 55

17:30 – Masa Tenisi – Tekler Altın Madalya Karşılaşması

17:30 – Plaj Voleybolu – Ön Eleme – E – Karşılaşma 34
Almanya – Venezuela

17:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 56

17:37 – Okçuluk – Bayanlar Bireysel Altın Madalya Karşılaşması

17:40 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 57

17:57 – Kano Slalom – Kano (K1) Bayanlar

18:00 – Judo – Bayanlar -78 kg – Altın Madalya Müsabakası

18:00 – Yelken – RS:X – Rüzgar Sörfü – Yarış 05

18:00 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Sprint Elemeleri – Ön Yarış 1

18:00 – Hokey – Bayanlar WB Maç W17
Güney Afrika – Almanya

18:02 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Sprint Elemeleri – Ön Yarış 2

18:05 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Sprint Elemeleri – Ön Yarış 3

18:08 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Sprint Elemeleri – Ön Yarış 4

18:10 – Judo – -100 kg – Altın Madalya Müsabakası

18:11 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Sprint Elemeleri – Ön Yarış 5

18:15 – Hentbol – Ön Elemeleri A Grubu – Maç 15
Büyük Britanya – Arjantin

18:15 – Bisiklet Pist Yarışları – Takım Sprint Elemeleri – Ön Yarış 1

18:18 – Bisiklet Pist Yarışları – Takım Sprint Elemeleri – Ön Yarış 2

18:21 – Bisiklet Pist Yarışları – Takım Sprint Elemeleri – Ön Yarış 3

18:24 – Bisiklet Pist Yarışları – Takım Sprint Elemeleri – Ön Yarış 4

18:27 – Bisiklet Pist Yarışları – Takım Sprint Elemeleri – Ön Yarış 5

18:30 – Artistik Jimnastik – Bayanlar Bireysel Toplam

18:30 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön Eleme – D – Karşılaşma 32
Birleşik Devletler – İspanya

18:30 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Sprint İlk Tur – Ön Yarış 1

18:33 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Sprint İlk Tur – Ön Yarış 2

18:35 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Sprint İlk Tur – Ön Yarış 3

18:38 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Sprint İlk Tur – Ön Yarış 4

18:42 – Bisiklet Pist Yarışları – Takım Takip Elemeleri

18:45 – Basketbol – Ön Eleme Grup B
Brezilya – Rusya Federasyonu

18:45 – Voleybol – Ön Eleme – A Karşılaşma 14
Polonya – Arjantin

18:45 – Yelken – RS:X – Rüzgar Sörfü – Yarış 06

19:00 – Tekler Çeyrek , Bayanlar Çiftler Yarı

19:30 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön Eleme – E – Karşılaşma 34
Brezilya – Avustralya

19:46 – Bisiklet Pist Yarışları – Takım Sprint İlk Tur – Ön Yarış 1

19:49 – Bisiklet Pist Yarışları – Takım Sprint İlk Tur – Ön Yarış 2

19:52 – Bisiklet Pist Yarışları – Takım Sprint İlk Tur – Ön Yarış 3

19:55 – Bisiklet Pist Yarışları – Takım Sprint İlk Tur – Ön Yarış 4

19:59 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Sprint Finalleri – Bronz

20:00 – Eskrim – Bayanlar Flöre Takım Bronz Madalya Müsabakası

20:01 – Bisiklet Pist Yarışları – Bayanlar Takım Sprint Finalleri – Altın

20:15 – Bisiklet Pist Yarışları – Takım Sprint Finalleri – Bronz

20:18 – Bisiklet Pist Yarışları – Takım Sprint Finalleri – Altın

20:20 – Su Topu – Ön Eleme – Grup B
Büyük Britanya – Birleşik Devletler

21:00 – Hokey – Bayanlar WA Maç W16
Belçika – Büyük Britanya

21:15 – Eskrim – Bayanlar Flöre Takım Altın Madalya Müsabakası

21:30 – Hentbol – Ön Elemeleri B Grubu – Maç 18
Sırbistan – Danimarka

21:32 – Yüzme – 50m Serbest Stil Yarı 1

21:36 – Yüzme – 50m Serbest Stil Yarı 2

21:40 – Yüzme – Bayanlar 200m Kurbağalama

21:40 – Su Topu – Ön Eleme – Grup A
İtalya – Hırvatistan

21:48 – Yüzme – 200m Sırtüstü

21:58 – Yüzme – Bayanlar 200m Sırtüstü Yarı 1

22:00 – Voleybol – Ön Eleme – B Karşılaşma 18
Brezilya – Birleşik Devletler

22:00 – Basketbol – Ön Eleme Grup B
İspanya – Büyük Britanya

22:00 – Plaj Voleybolu – Ön Eleme – A – Karşılaşma 26
İsviçre – Avusturya

22:04 – Yüzme – Bayanlar 200m Sırtüstü Yarı 2

22:19 – Yüzme – 200m Bireysel Karışık

22:30 – Boks – Hafif (60kg) 16

22:37 – Yüzme – Bayanlar 100m Serbest Stil

22:45 – Boks – Hafif (60kg) 16

22:56 – Yüzme – 100m Kelebek Yarı 1

23:00 – Boks – Hafif (60kg) 16

23:00 – Plaj Voleybolu – Ön Eleme – B – Karşılaşma 28
Birleşik Devletler – Çek Cumhuriyeti

23:01 – Yüzme – 100m Kelebek Yarı 2

23:15 – Hentbol – Ön Elemeleri A Grubu – Maç 17
İsveç – İzlanda

23:15 – Boks – Hafif (60kg) 16

23:15 – Hokey – Bayanlar WB Maç W18
Yeni Zelanda – Arjantin

23:30 – Boks – Orta (75kg) 16

23:45 – Boks – Orta (75kg) 16

2 Ağustos Gecesi Olimpiyat Programı (3 Ağustos 2012)

00:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Şanslı Mağlup – Maç 37

00:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Şanslı Mağlup – Maç 38

00:00 – Boks – Orta (75kg) 16

00:00 – Voleybol – Ön Eleme – A Karşılaşma 16
Büyük Britanya – İtalya

00:15 – Boks – Orta (75kg) 16

00:15 – Basketbol – Ön Eleme Grup A
Birleşik Devletler – Nijerya

01:00 – Plaj Voleybolu – Şanslı Mağlup – Maç 37

01:00 – Plaj Voleybolu – Şanslı Mağlup – Maç 38

Konu İçeriği:

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Yorum Yaz

- Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
- Kişisel hakaret, küfür ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan DenizTopu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İsim:

Mail:

Yorum:

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

Londra 2012 OlimpiyatlarıSayfa Başına Dön